Porodnice v Pardubicích. Máte zkušenost?

karotky
16. led 2007

Zdravím všechny nastávající maminky,které se chystají rodit v Pardubické porodnici a ty,které tu už odrodily.Moc ráda bych se se všemi podělila o zkušenosti.

ilonap
11. dub 2007

Jo to je taky moje věčné trápení. Občas Rennie, občas mlíko. Někdy nezabere vůbec nic. Taky už na večer raději nejím. Ale kolem třetí ráno mě to stejně probudí.

karotky
autor
11. dub 2007

Pro mě nejhorší usínání.K ránu už je to zase dobrý,ale probudím se hlady. 😀

ilonap
11. dub 2007

to já taky. Hlad mám dost často.Už ale nepřibírám. Naštěstí. Už tak mám +19kg!!

karotky
autor
13. dub 2007

Ahojky!
Teď jsem se zrovna vrátila a musím využít toho,že tu švagrová ještě není(zabrala by mi počítač).Pan doktor se ve mě pěkně pošťoural(až mi lezly oči z důlků 😀 ),ale myslím si,že to k ničemu nebude.V pondělí se za ním mám stavit na monitor a vypadá to,že mě chce odrodit ať se děje,co se děje. 😀
Mrňous už má 3700g,tak asi nechce riskovat,abych se mordovala s nějakým obrem.Jen doufám,že mě nepošle zpátky domů. 😅

ilonap
13. dub 2007

Ahojky,já dneska byla na monitoru, vše je O.K. Na porod to ještě nevypadá. Za týden jdu zas. Doktor mi už předepsal YAL. Ach jo, vypadá to, že začnou vedra, to asi budem otékat. 😢

karotky
autor
13. dub 2007

YAL mám už asi 3 týdny.Buďme rády,že to nemusíme plně hradit.Já doplácela 11kč a jsem u VZP.Jak si to měla Ty?

ilonap
13. dub 2007

já jsem taky u VZP.Byla jsem v lékárně u Kauflandu a tam jsem nedoplácela nic. Ještě mi dali 5 Kč bonus za recept 🙂
A do jaké pojišťovny přihlásíš mimčo?

magika
13. dub 2007

Ahojda,karotky a ilonap...jee vy jste ještě vcelku...jsem zvědavá,kdy už budete mít mimísky 😉 ...já až za 8 týdnů,uff a otékám už ted.A taky mě začaly chytat křeče do lýtek,hlavně v noci,auau

stranpa
14. dub 2007

Ahojky těhulky..Ilonap..nestraš s vedrama 😀 holky,vy to máte za pár 🙂
ale já až v červenci 😠 😠 včera se mě kdosi ptal,jako jestli to už bude brzo,už me to ani nebaví odpovídat,že až v létě..tak prý jestli nečekám dvojčata 😎 takže si umíte představit jak vypadám,zattím jsme přibrala 12kg, ale všééchno do břicha, takže mám 12kg medicimbal,záda mě bolí, při každém otočení v posteli skučím a včera jsem se vypravila na kratinkou procházku-pro nanuka a zpět,myslela jsem že nedojdu,vedro strašný a představa,že nemám zas co na sebe..ještě strašnější,takže asi od kvetna nebudu vycházet z domu a doufat,že porodím aspon v červnu 🙂 Jinak přeju prima slunečný víkend 😅

ilonap
14. dub 2007

Ahoj holky, já jsem na tom s oblečením na tepla stejně.Nečekala jsem to tak brzo a věci,co mám popůjčované, jsou vesměs na chladnější období. Asi taky zahájím domovku. Na těch pár dní přece nebudu kupovat drahé těhu oblečení. 🙂
Magiko, na lýtkové křeče jsem si koupila ICE krém s kaštanem, působí i proti otokům. A pak už jen mít ty nohy pořád v luftě 🙂 .

janav
14. dub 2007

Ahoj Ilčo, tak já měla přesně opačný problém. Měla jsem oblečení akorát na léto a když se pak ochladilo a já se nevešla ani do podzimní bundy, tak jsem byla pěkně nahradná. Ještě, že mám ochotnou tchýni - půjčovala mi svoje oblečení 😀 .

ilonap
14. dub 2007

Já měla zimní bundu od mámy, teď mám šusťákovku od tchána...., Manželova trika už neobleču 😀
Ale možná už nebudu oblečení potřebovat,asi se něco začlo dít 🙂 . Dneska to vypadá, že mi odešla zátka.Teda, jestli to byla ona. Takový tuhý průhledný špuntík.Tak jsem plná očekávání.

ilonap
14. dub 2007

Jo a ten sál č.5, na kterém jsi byla, to je ten se sociálním, že?

karotky
autor
14. dub 2007

Ahojky děvčata!
Teď jsme se zrovna vrátili z oběda(nechtělo se mi dneska vařit)a zatím to vypadá,že by to v pondělí mohlo dopadnout.Už začínám mít častěji bolesti jako u MS(pokud ovšem neležím).V pondělí zajdu ještě na výprodej,abych to trochu přikrmila a když mi budete držet palečky,tak si mě doktor v porodnici nechá. 😉
Ilon...............mimi taky asi přihlásím u VZP.Mají s ní smlouvu skoro všichni doktoři a já jsem s ní spokojená. 😉

ilonap
14. dub 2007

Držím pěsti v pondělí, ať už to máte konečně za sebou. U mě to asi byl planý poplach. Odešla zátka a ono se nic neděje. 🙂

karotky
autor
14. dub 2007

Tak to jsi o krok napřed-mě ještě zátka neoděšla.
Hele...........Ty mě ještě předběhneš! 😀

ilonap
14. dub 2007

😀
moc tomu nevěřím. Už jsem se těšila, že se něco bude dít a ono nic. Ani bolesti, ani kontrakce, ani plodovka, prostě ani ťuk!

karotky
autor
14. dub 2007

Tak na to s manželem skočtě.Třeba to urychlíte. 😉

ilonap
14. dub 2007

Právě jsem s ním o tom mluvila 😅 😅

karotky
autor
14. dub 2007

Pořád je to lepší,užít si doma,než se trápit v porodnici na kapačce třeba 12 hodin. 😉

ilonap
14. dub 2007

🙂

ilonap
15. dub 2007

Ach jo,tak ani dneska nic.Ráno mě sice bolelo břicho jako při MS, ale přešlo to a zas nic. Zato otoky jsem měla včera parádní. ☹

karotky
autor
15. dub 2007

Ahojky!
Tak jsme to ráno s manželem trochu podráždili,ale krom tvrdnutí břicha a občasných bolestí,mi nic není.
Zítra to vidím bledě.
Max.mi doktor v nemocnici natočí monitor a pošle mě zpátky domů.Na porod to nevypadá určitě. 😀

ilonap
15. dub 2007

Taky nic? No to je hrůza, snad se někdy dočkáme 🙂 .Jdeme s manželem na procházku, možná to trochu rozproudím.

karotky
autor
15. dub 2007

Tak přeju hodně štěstí.Třeba mě ještě předběhneš. 😉
Tak si to užijte.Pa

karotky
autor
16. dub 2007

Tak už jsme zpátky doma.Natočili mi monitor,pak přišel doktor a zeptal se mě,jestli od pátka(kdy mě tam prošťoural)něco dělo.Já řekla,že nic a docela ho to zklamalo.Tak jsem ho uklidnila tím,že jsem v tomto směru gumová. 😀
Takže jdu v pátek na další kontrolu a prý mě tam odšpuntuje(to abych si vzala roubík do pusy 😅 ).A když se to do pondělka nerozjede,tak se tam stavím jako dneska a asi mi to rozeženou kapačkou.
Konečně je manžel spokojen,že za týden už to bude na jisto. 😀

ilonap
16. dub 2007

Takže pomalu ale jistě se blížíte do finále. Já mám taky v pátek monitor a poradnu, tak jsem zvědavá. Pořád se nic neděje, možná pomůže změna počasí, nebo úplněk 🙂 .Má myslím být zítra. Tak přeju hodně štěstí.

karotky
autor
16. dub 2007

Někdo mi říkal,že by po těch vedrech(co jsou teď)měly být bouřky.Tak třeba porodíme obě.Manželovi jsem nařídila večerní a ranní směnu v ložnici,tak jsem zvědavá,jak se s tím vyrovná. 😀

ilonap
17. dub 2007

Jsem na to podobně 😀

karotky
autor
17. dub 2007

No,jo.Manžel má snahu,ale pořád se to míjí účinkem. 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru