Porodnice v Pardubicích. Máte zkušenost?

karotky
16. led 2007

Zdravím všechny nastávající maminky,které se chystají rodit v Pardubické porodnici a ty,které tu už odrodily.Moc ráda bych se se všemi podělila o zkušenosti.

karotky
autor
19. dub 2009

Tak Štvánová není špatná,..............já s ní byla spokojená. 😉
Akorát manžel z ní měl respekt. 😀

martina26
11. kvě 2009

Ahoj holky,

tak taky přidám čerstvější zkušenost s porodnicí v Pardubicích. Obě dvě děti se narodily právě tady a pokaždé jsem byla naprosto spokojená. jak s přístupem lékařů, tak porodních asistentek, sestřiček na šestinedělí i novorozeneckém. 🙂
Kristýnka se narodila 4.3.2009 v 6:05. Po celou dobu mne sledovala porodní asistentka, natáčela monitor, chodila se ptát zda je vše v pořádku, zda něco nepotřebuji, jak snáším kontrakce. Radila jak si ulevit. Lékařka také byla velmi příjemná. Vše mi vysvětlovala a při samotném tlačení povzbuzovala. Byli jsme její 8 porod za noc (do porodky jsem přijela v 24:00)a vůbec jsem z ní neměla pocit že nás bere jako kus. Kristýnku mi dali ihned po porodu na břicho a pak si ji odvezli na ošetření.
Manžel byl celou dobu se mnou, pak odešel s malou na ošetření a na co nezapomenu jak mi ji sám už umytou a zabalenou ve vozíčku přivezl. 🙂 😵
Také moc chválím sestřičky na novorozeneckém. Jsou to takoví andílci. K miminkům se chovají moc hezky a jsou velkými pomocnicemi při kojení. také dětinky dostávají od sestřiček diplomy, které vlastnoručně vyrábějí a pak jim je lepí na postýlku. My dostali za Velkou snahu při kojení. 🙂
Takže já mám s pardubickou porodnicí jen samé dobré zkušenosti a můžu jen doporučit. 🙂

vvvecna
26. čer 2009

ahoj,v září čekám své první mimčo a tak se rozhoduji kde rodit jestli v pcích nebo v chrudimi,každý doporučuje něco jiného,tak jsem zmatená.jak to probíhá tady v pardubicích od přijetí,přes porod atd. můžete mi dát nějaké info a ten papír ohledně jména miminka dostanu při přijetí nebo si ho musím vyzvednout dříve někde

asanaa
11. črc 2009

Ahojda holky nemáte někdo čerstvé info z porodnice??Slyšela jsem že je tam absolutně narváno a cpou maminy na pokoje i po 5ti 😲 je to fakt tak hrozný??

janica79
17. črc 2009

Chtěla bych se zeptat jaké mají vybavení na "standartních" porodním sále v Pardubicích... na všech sálech polohovatelná lůžka jako mají na stránkách ( na web stránkách mají vyfocen jen nadstandartní pokoj)
A co třeba klimatizace na porodním sále? Termín se mi blíží a v tomhle vedru nechápu jak bych mohla porodit když jsem unavená jen když ležím...
A jak je to s polohama? rodily jste pouze a jen na zadech a nebo umozni i nejakou jinou polohu?
Predem diky za vaše reakce.
Jinak co mám poslední informace s tím navalem to je pravda pokoje rozšiřují z 3 na 5lůžkové (červenec je prý nejak nadstandartně narvany) Ach jo!

karotky
autor
22. črc 2009

asanaa.........................gratuluju k Filípkovi.Už jsem jukala do albíka-máte moc hezké fotky 😵
Podle interiéru bych to tipovala na pard.porodnici. 😉

asanaa
23. črc 2009

Ahojky,karotky moc děkujemeeee 😵 😵
jjo pardubická 😀
A všem těhulkám co pochybují chci říct,že já byla na 100% spokojená.Rodila nás paní doktorka Novotná a byla fantastická!!!!Na oddělení i když bylo plno,jsme byli nadšení!!Sestřičky na dětském opravdu úžasné,se vším poradily,ukázaly a vůbec byli hrozně moc příjemné!!!Doktoři klobouk dolů,péče prostě ukázková.
Takže já určitě doporučuji!!!!! 😉

vvvecna
3. srp 2009

ahojky nevíte jak to vypadá s plností v pce porodnici,termín mám sice až září,ale když poslouchám jak je všude plno pomalu

moncicik
3. srp 2009

Ahojda mám aktuální info ani HK ani Pce neberou mají plno!velejí to na Chrudim.

moncicik
3. srp 2009

Ale plnost porodnice se týden od týdne mění........

vvvecna
4. srp 2009

jj já vím,dík monči pro mě to bude aktuální až začátkem září,ale to už je za chvilu 😒

vvvecna
25. srp 2009

je tu někdo kdo jde do pardubek rodit?mě už se to docela přiblížilo,tak bych chtěla vědět jak je to s plností,je tady volno nebo ne

karmeelka
29. srp 2009

Ahoj docela jste mě vyděsili s tím že je porodnice narvaná.... 😕
sice mám termín až v prosinci,ale stejně už koukám co se o porodnici píše...už jsem tady jednou rodila 2006...ale poloha na zádech mě teda vubec neuchvátila...změnilo se to,polohuji třeba aspon do polosedu?
a to že pokoje co byli po 3 jsou nyní po 5-děsná představa...jak je tam vubec narvali...no nevím nevím ...docela se bojím co bude v prosinci.... ☹

vvvecna
1. zář 2009

tak prej od 11.9. se v pce na sálech maluje,vše budou posílat - hradec,chrudim a litomyšl
zítra jdu na monitory tak vše zjistím

vvvecna
2. zář 2009

tak mám čerstvé info,nemalují na sálech,ale od 14.9. na odd. 6ti nedělí

karotky
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kamaradkamama
5. říj 2009

Ahojky všem maminkám,můj porod byl v Pardubicích ,velice si na Pardubice stěžuji,ale ted proč tu jsem ??do 2 měsíců bude chtít druhá holčička na svět ,ráda bych se vás zeptala ,kde je dobrá porodnice s dobrým kolektivem,myslím zaměstnance,Děkuji

vvvecna
7. říj 2009

ahoj já nedávno porodila v pardubicích a byla jsem naprosto spokojená,suprový lidi na porodním i na šestinedělce,nemůžu si stěžovat a to jsem měla rizikový porod a i to potom ale fakt spokojenost veliká

karmeelka
21. říj 2009

Ahoj porod se mi blíží...co je ted potřeba si vzít sebou do porodnice?děkuji

a jak to tam ted vypadá,ještě pořád je to tak přeplněný?nebo je situace už lepší?díky

pavuska
21. říj 2009

karmeelka............já už přenáším a budu taky rodit v Pardubicích.....seznam věcí mají na svých stránkách

chanell79
7. lis 2009

Ahoj holky.Samozřejmě je to na názoru každého,ale já si nemůžu na porodnici v Pardubicích stěžovat.Nyní jsem v 5 měsíci a vím jistě, že tam pojedu rodit znovu.První dítě se mi narodilo o 2 měsíce dřív a péče na novorozeneckým byla na 1+ a péče na 6 nedělí tak na 2....všechny sestry byli super až na 2..ale nějak jsem je neřešila, vždycky se všude nějaká slepice, která není na svém místě najde!Jinak porod taky super,skvělé sestry jak hlavní tak mladá a doktor?PAN Peršín naprosto skvělý!!!! Škoda že už tam ale nepracuje! ☹ Jinak myslím si, že až to na vás příjde,bude vám jedno, kde rodíte....teda mě ano..hlavně abych to už měla za sebou!! 😅 Rozhodně bych neřešila, když jsem z Pce, abych jela někam jinam....já osobně bych jela co nejblíž!! 🙂

karotky
autor
7. lis 2009

chanell79,..............jo,jo taky mě to mrzí,že už tam dr. Peršín nepracuje. ☹

crawler
8. lis 2009

ahoj holky🙂 já mám jet k panu Peršínovi ve 20tt a 30tt na velký utz - nevíte, zda má 3D? já ho neznám, ale posílá mě k němu má gyn. dr. Veselá...díky🙂

karotky
autor
8. lis 2009

crawler,....................myslím,že nemá,ale mrkni sem: www.gynpce.cz
Třeba se tam dozvíš víc. 😉

crawler
8. lis 2009

našla jsem tam tohle "třístupňový ultrazvukový screening vrozených vývojových vad ", takže jestli to znamená 3D utz? asi ano... 😅

karotky
autor
9. lis 2009

crawler,..............tak to Ti odsouhlasit nemůžu,protože to nevím. 😅
Píšou tam,že se ten screening provádí ve 3.měsíci pro zjištění vývojových vad,ale Ty už máš za sebou zřejmě i testy na AFP.Raději si tam zavolej,ale za mě tenkrát posílal na 3D UTZ do Sanusu v HK. 😉

crawler
9. lis 2009

ok díky moc...zjistím si to rovnou od nich...🙂

jasminek
16. lis 2009

Bauky Karotky,tak jsem se sem šla mrknout 😉

karotky
autor
17. lis 2009

jasminek,...............Ahoj,tak můžeš přispět i nějakou tu zkušenost. 😉

jasminek
17. lis 2009

Bau,abych ješte nejaky tehulky nevydesila ktere budou rodit v Pardubicich ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru