Porodnice v Pardubicích. Máte zkušenost?

karotky
16. led 2007

Zdravím všechny nastávající maminky,které se chystají rodit v Pardubické porodnici a ty,které tu už odrodily.Moc ráda bych se se všemi podělila o zkušenosti.

mmarky
8. srp 2007

hmm, zajimave, ja chodim k Faragovi do soukrome ordinace a jsem tam strasne spokojena, on je skvely clovek. navic je to pribuznej meho kamarada, tak jsem se s nim chtela domluvit, ze by me rodil v Pardubkach - ale pokud by to neslo (budu volat, az budu rodit 😀 - nebo az si budu myslet, ze rodim..), tak zamirim k nam do HK

andrea1203
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mmarky
8. srp 2007

hokly, vy me fakt desite, ja snad rovnou pojedu do HK. jinak ja se narodila v Chrudimi 😎 , ale to to tam vypadalo jeste jinak..

sisstin
8. srp 2007

no..mně nic jinýho nezbývá než PCE..nějak si neumím představit, že do HK jedu taxíkem..jinej odvoz nemám..a tak daleko..kdo by tam za mnou přišel..to fakt nevim..takže pro mě jsou PCE jediná možnost..ať se mi to líbí nebo ne..tak doufám, že to nějak zvládnu 🙂

mmarky
8. srp 2007

ja slysela o PCích jen dobre 😉 , no treba se tam sejdeme a budeme spolu hekat 😀

sisstin
8. srp 2007

mmarky: já zastávám názor, že prostě záleží, jaká se tam sejde parta lidí..a jiné okolnosti..já budu rodit určo v PCE..pokud nebude stop stav a nepošlou mě někam jinam 😅 😅

moncicik
8. srp 2007

Jo kdybych věděla že bude farrag mít službu na můj porod klído pojedu do Pardubic

mmarky
8. srp 2007

jj, nic jinyho me tam netahne..

sisstin
8. srp 2007

moooni: jsem tam poslala Zdenu..ať jde v ut na UZV..tak taky říkala, že je sladkej 😀 😅 😅 😅

moncicik
8. srp 2007

No ještě bych rodila u Mudr.Brycha ten je taky v poho

andrea1203
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moncicik
8. srp 2007

Sladkej je ale ještě lepší je to lékař 😀 prostě lidštější přístup jsem ještě nezažila.

sisstin
8. srp 2007

moni: no jsem zvědavá, koho vyfasuju 🤐 😅 😅 😅 pak vám podám info 😅

andrea1203
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
8. srp 2007

andrea: no..prej to jde do 10tis. až 😲 , přítel k porodu taky nemůže..není v Čechách..a musí být v práci..takže já asi beru kámošku...a v horší variantě pojedu sama 😔

moncicik
8. srp 2007

jo jo platí se za to takovýhle taxy šílený to je pravda.
Tak budem rodit v HK a tam si mužeme vzit dvě osoby takže si vezmu manžela a Mohameďu neeeeeeeeee 😀

sisstin
8. srp 2007

mooooni: třeba by šel i zadara..když má tak dobrý srdíčko.. 😅 😅 😅 😅 😅 😅

mmarky
8. srp 2007

to je divny, ze ti tam nenechaj jit otce 😲 , to jsem netusila

andrea1203
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moncicik
8. srp 2007

dobrý srdčko má , zlaté ručičky taky ,ale zadara by nešel asi nikdo 😎

sisstin
8. srp 2007

mooooni: tak zkusit to můžeš 😅 😅 😅 😅

moncicik
8. srp 2007

to mi za to fakt nestojí.Kdyby to bylo možný tak si to i zaplatim 🙂 on se začíná řadit mezi kapacity a myslim že bude i čest mit ho u porodu.Jen je tak strašně časově vytížený že si spíš myslím že nebude k dostižení až ja budu rodit i když řikal že si můj porod nenechá ujít. 😀

mmarky
8. srp 2007

z toho mam taky strach - protoze toho ma fakt hodne 😒 , takze pokud nebude mit cas, tak rodim v HK

moncicik
8. srp 2007

Tak budem rodit v HK ale založime klub Mohaméďi že ho mame u porodu 🙂

luucia
8. srp 2007

holky, tak do klubu Mohamédi jdu takyyyy! sice sem ho v živoztě neviděla, ale prej je kráááásnej!!

mmarky
8. srp 2007

jj, ja se loucim, jdu se po veceri valet, aby mi slehlo 😎 ahojky

moncicik
8. srp 2007

Ahoj ahoj mmarky

sisstin
8. srp 2007

luci: Zdena taky básnila 😅 😅 😅

luucia
8. srp 2007

a klidně za něj zaplatím i těch 10 litrů, když budu mít jistotu, že bude u mě! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru