Porodnice v Pardubicích. Máte zkušenost?

karotky
16. led 2007

Zdravím všechny nastávající maminky,které se chystají rodit v Pardubické porodnici a ty,které tu už odrodily.Moc ráda bych se se všemi podělila o zkušenosti.

karotky
autor
4. črc 2007

Já jí znám jen z doslechu. 😉
Záleží na tom,na co si u ní byla vysazená. 😖
Koukala jsem do alba............už se Ti rýsuje pěkné bříško.Kolik máš váhový odhad na mimi?

sisstin
4. črc 2007

karotky: netušim..ve 20tt měl cca 290 g..což bylo poměrně málo 😝

karotky
autor
4. črc 2007

Bereš nějaké vitamínky?
Já brala pravidelně Mamavit,protože jsem měla obavy,abych něměla nějakého podvýživence a nakonec jsem měla obra. 😅
Příště chci holčičku a tak max. do 3500g. 😀

bugaboo.cameleon
5. črc 2007

SUCA : Jak to tam, prosím tě, probíhá po císaři ? Měla jsi plánováného ? Mně by ho měl nejspíš taky dělat Farrag ... Díky

sisstin
7. črc 2007

karotky: já je nejím..hned ze začátku mi po nich bylo blbě..a Kokrdová mi je přísně zakázala..že prej to říká všem, snažit se mít, co nejmenší mimi do porodu.. 😕 😅

karotky
autor
7. črc 2007

Škoda,že mi to doktor neporadil dřív. 😒
Zakázal mi to kolem 36.týdne a to už bylo docela pozdě. 😀
Ale je zajímavé,že ten Mamavit brala IlonaP. úplně stejně jako já,navíc přenášela a měla nakonec miminko tak akorát. 😕
Tak nevím,čím to teda bylo.Asi dědičné dispozice,protože já měla porodní váhu 4100g. 😅

sisstin
7. črc 2007

karotky: tak ono nikde není napsáno, že ti vitamíny mají přímo důsledek ten, že se rodí velké děti 😕 😅 ale moc to doktoři nedoporučují...já neměla, co řešit..mně z nich bylo blivno 😅

smudlina
12. črc 2007

karotky: Místo Kratochvílový je tam nějaká Lucká, vůbec neznám. Kam se Kratochvílová propadla? Já k ní chodila a když se mě v těhotenství dvakrát zeptala, jestli si TO chci nechat nebo néé, pak mě posílala s utrogestanem a tvrdnutím břicha do práce, tak jsem se nasrala a přešla jinam. Známá k ní chodila celý těhotenství a něco zanedbala, konec těhotenství strávila na kapačkách a porodila podvyživený dítě.

karotky
autor
12. črc 2007

Hm.........tak to je husté! 😕
Tak k ní bych teda chodit nechtěla.Ikdyž Smetana(ten tam byl před Peršínem,ale naštestí šel před vánocemi do důchodu 😵 )byl taky flegmouš jako pr......... 😀
Když jsem po potratu nemohla 3 roky otěhotnět a chtěla jsem aby mě někam poslal k odborníkovi,tak mě pořád utěšoval,že mám na dítě pořád dost času a že bohatě stačí,když ho budu mít v 35.letech. 😅
Takže čím starší doktor(hlavně přesluhující),tím horší pro nás. 😖

karotky
autor
19. črc 2007

Ahojky!
Tak jsem si včera volala kvůli těm výsledkům..............naštestí dopadly dobře.Ale doktor mě chce vidět ještě začátkem října,tak se modlím,aby se ty vředy ztratili a nebylo jich tam víc než teď. 😀

ruzovyklokanek
19. črc 2007

Ahojky holky, dneska sme byli na 4d v Hradci a super. Jen se pořád nemůžem rozhodnout kam vlastně pojedem rodit. Já chci do Chrudimy a přítel do Pardubic. Tak nevim. Nechci rodit jak někde na běžícím pásu a je fakt že negativního jsem na Chrudim ještě nic neslyšela což se o Pcích nedá říct.

jajcka
19. črc 2007

Ahoj já poprvé rodila v Chrudimi a nikam jinam bych nešla, vynikající lékaři, sestry protstě bomba. I jídlo mělli bezva.

luucia
19. črc 2007

Klokanku - já sem byla na 4D taky v HK asi před 3 týdny a moc se mi to líbilo!! Už aby byla ta naše prdelka u nás!
Já chci rozhodně rodit v HK!! Chrudim si sice chválí, ale není tam dostantečně zajištěná péče o mimi kdyby byly nějaké komplikace. Tak to teda nechci riskovat. Všechno převáží do Pci nebo do HK! Na Pardubice zas nejsou slyšet moc dobré ohlasy. Myslím, že HK je jistota kvalitní péče! Sice jak na běžícím páse.

ruzovyklokanek
19. črc 2007

No asi to vyhraje Chrudim, několikrát jsem ležela na Gynekologii v Pcích a vůbec se mi nelíbil přístup personálu. Už se taky moc těšim,až bude na světě.

luucia
19. črc 2007

Klokanu - koukám, že se rozhodujete mezi Natálkou a Anetkou! 😉 Mě se neta nikdy moc nelíbilo a teď sem z toho jména úplně unešená! 😵 Kolik ste platili za ten 4DUZ?

ruzovyklokanek
19. črc 2007

950,- včetně CD,ale fotky jsem si z cd udělala sama.S tim jménem to je těžké, plno známejch má Anetku, Adélku Natálku, všechno by se nám líbilo a přítel je naštvanej,že se bude jmenovat stejně jako děti známej a já mu nemůžu za boha vysvětlit,že kdybychom chtěli dát jméno kdo nikdo nemá tak to by se musela jmenovat Božena nebo podobně 😉

luucia
19. črc 2007

Klokanku - v našem okolí nikdo Anetku nemá. Hodně jsou okolo nás populární Adélky, Natálky, Nelinky, Sáry,... Jooo, Boženu bys měla asi jediná!! 😀

ruzovyklokanek
19. črc 2007

Já jsem si to jméno vypbrala a začala jsem jí tak říkat,tak teď už asi nic měnit nebudu a přítel může být rád, že malé dám příjmení po něm, když nejsme ještě svoji,tak ten tiše mlčí a souhlasí 😀

sisstin
19. črc 2007

smudlina: Kratochvílka šla konečně do důchodu...jinak na práci je ona hustá 😅

ruzovyklokanek
19. črc 2007

siss:tak jak si užíváš, že už nemusíš do práce? Konečně si to mateřství můžeš užívat,viď 😎

luucia
19. črc 2007

U nás přišel s Anetkou manža! Chtěl kluka, tak sem mu nechala právo si vybrat jméno, ale musela sem ho trochu nasměrovat! Líbili se mu jména jako Jana, Dana, Hana, Soňa, Simona, Leona,.. 😝

sisstin
19. črc 2007

ruzovyklokanek: no já jsem strašná, ale doma se nudím 😖

luucia
19. črc 2007

Já si to naopak doma užívám! Nemusím vstávat! 😵 Už jen příští týden 4X a padlaaaa! Klokanek - ty chodíš do práce nebo jsi doma?

sisstin
19. črc 2007

luci: tak to je nějaká Lucká či Ludská...jsem zvědav 😅 sestřička zněla příjemně a mladě po telefonu 😀

ruzovyklokanek
19. črc 2007

včera jsem dostala pár docela zajímevejch rad od čerstvé maminky,tak se s vámi podělím. Kolotoč nad postýlku prej je zbytečnej, nebot pokud se to nebude hýbat nebo hrát permanentně,tak k tomu budete muset pořád lítat a natahovat, neboť mimino jakmile to přestane,začne řvát. Takové to polstrování do postýlky prej také v prvních měsících není potřeba, jednak není na miminko vidět a stejně se ani nehne,tak to prej až se začne hýbat aby nenaráželo hlavičkou. jo a prej abychom se nedivili,tak že mlíko jako takový začíná téct až tak 4-5 den, první dny teče mlezivo a to prej dětátku stačí. Tak to jen tak okrajově, nějakou zkušenost od čertvé maminky.

sisstin
19. črc 2007

ruzovyklokanek: no ten mantinel já mít nebudu..neb mám košík..a až budu mít postýlku..tak už bude zhruba trojměsíční 😵 kolotoč taky zatím nemám..jenom bzučící zvíře..a to tam bude jenom viset 😅 a o tom mlezivu tu psala porodní bába tuším....gratulace k holčičce 😵

ruzovyklokanek
19. črc 2007

luucia: jsem od začátku doma,mám totiž potíže s nohama, jednu nohu kratší tak mě raději nechala doma, si ze mě dělal srandu že aby mě to bříško nepřetížilo na jednu stranu 😀 😀 😀 ale je to naprd s vycházkama mám je sice sloučený ale stejně už se těším na mateřskou

luucia
19. črc 2007

klokanek - hmmm, vycházky jsou na prd!! Já kvůli tomu radši chodila do práce! Ikdyž už se těším až budu doma!!

sisstin
19. črc 2007

já jsem mrtě zvědavá na tu novou Dr., jinak ta Kratochvílová byla fakt ujetá..když to tady čtu..jsem myslela, že je třeba zatížená jenom na mě..že jsem jí nějak nesedla 😕

stranpa
20. črc 2007

Holky..mám to za sebou 😎 pardubice supeeer, doporučuji 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru