Porodnice v Plzni, kterou doporučíte?

kolibrikjari
17. zář 2013

Kterou z porodnic v Plzni by jste mi doporučily?Jarka

ravela
18. zář 2013

FN Plzeň - za mě spokojenost 😉

l.u.c.i.e
18. zář 2013

FN Lochotín 🙂 Vše bezproblému. Za pár týdnu se tam chystám znova rodit 🙂

maxkatka36
21. zář 2013

Seetra tam byla dvakrat a super. ja se tam chystam za par tydnu taky. 🙂

knedluska
22. zář 2013

Určitě Lochotín !!! Zrovna dneska nás odsud pouští a bylo to tu fajn. Všichni moc příjemní, prostředí krásné.

vandadd
12. říj 2013

Všechno asi OK, ale prý nechtějí moc dávat epidurál. Máte zkušenost?

fly80
25. říj 2013

FN na Lochotíně. poporodní oddělení je uplně úžasný, jen je tam frmol, ale jinak spokojenost. s porodem jako takovým moc ne, ale určitě lepší než třeba v Mulačovce. já měla pak už velké bolesti a epidurál mi nedali, protože jsem rodila poprvé a ono to pak prodlužuje porod a to docela o hodně. dali mi nějaké 2 injekce na bolest, ale ty mám pocit že nezabrali.

jinak naprostá spokojenost...hlavně por. asistentka Černá, té musím ještě poděkovat, až bude prcek větší.

ketrin90
29. říj 2013

Ahojte holky a nevíte jestli se má vyběhávat příjem do porodnice kde bych chtěla rodit?Jsem z Karlovarského kraje.Ve Varské nemocnici jsme před rokem,s manželem o miminko přišli,kvůli zanedbání péče ☹ takže tam se nechystám jsem teď ve 30tt a celé těhotenství jezdím na genetiku do Plzně,rodit bych chtěla na Lochotíně v té nové,a tak nevím jestli tam mám nejdřív zajet nebo ne?

zuzinka1205
9. únor 2014

Ahojte som z Tachova a neviem sa rozhodnut ci plzenska porodnica alebo mam ist do stodu nemame auto a chcem to mam blizko dakujem vopred za radu.pekny den

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru