Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

lussi
2. říj 2010

@sambucca jé obrovská gragulace k narození dcerky, hlavně, že všechno dobře dopadlo a jste obě zdravé 😵 Já se snad na ten porod začnu i těšit 😀 Zvládla jsi to bez epi a nástřihu?

sambucca
2. říj 2010

@lussi to si piš! 😵 😵 😵

sambucca
2. říj 2010

@lussi jo a na porod se těš, to je předpoklad hezkýho porodu přeci 😉 !

aljuska
2. říj 2010

@sambucca tak to si ten porod měla celkem hektický, ale díky bohu, že jsi ty i žížalka v pořádku 🙂
A přeju vám, aby se vám pořád tak krásně dařilo a byly jste stále sehraný tandem 😉
A chci se jen zeptat, zda si nakonec rodila s Hanáčkem nebo ne? Díky

kamikadze
3. říj 2010

@sambucca stejny pocit z Podoli jsem si odvezla taky! Jsem rada, ze mas z porodu a pobytu v porodnici pozitivni pocit. A gratuluju. Ja jsem byla taky na p1 na 205.

weri1
3. říj 2010

@lussi já vždy šla prvně na monitor a pak k sestrám

weri1
3. říj 2010

mě napsali vždy čas a k tomu monitor plus poradna, nikdy ne dva časy 😉

kamikadze
3. říj 2010

@weri1 mne psali u doc. Zikmunda dva casy, napr. 8:30 monitor a pak 9.00 poradna, ale nikdy jsem tam nebyla na devatou.

kamikadze
3. říj 2010

Jo holky a bacha na Zikmunda, nedela ultrazvuky... moji svagrove neodhalil, ze ma malyho otoceneho hlavou nahoru, pokud byste meli nejake pochybnosti, ultrazvuk si vyzadejte! Mne nedelal ultrazvuk behem poradny ani jeden, doc. Benesova mi ho sice udelala, ale jeji pristup byl desny. Naopak pan doktor byl prijemny a moc fajn, az nato, ze mi ve ctvrtek rekl, ze to na porod vubec nevypada, ze maly ani nesestupuje, a v nedeli byl Honzik na svete. Ale chapu, ze mimco ma vlastni hlavu a nekdy je to tezke odhadnout.

sambucca
3. říj 2010

@aljuska Nakonec doopravdy u Hanacka, ale stejne ajko celej porod plnej zazraku, i tohle bylo z nebe - sla jsem normalne na pravidelnou kontrolu po monitoru a on na me kouka jak blazen ze jsem otevrena na 4 cm tak me poslal rovnou na sal. No a nez mi dali klystyr tak mu koncila ordinace, tak sel rovnou za mnou odrodit zizalku 🙂 Je to Buh! 😵

aljuska
3. říj 2010

@sambucca no tak to je super, že jsi nakonec rodila s Hanáčkem 🙂 Já jdu na monitor a kontrolu k Hanáčkovi zítra, kdy mám termín, tak sem zvědavá co mi řekne. Kdyby se to u mě vyvinulo s porodem (tedy bez těch komplikací) stejně jako u tebe, nestěžovala bych si 😀
Díky za info a přeju jen spoustu zdravíčka tobě i Žížalce 🙂

sambucca
3. říj 2010

@aljuska dekuju a preju krasnej porod a jeste krasnejsi pocit az budes drzet vytouzenyho Marecka v naruci 😵

erine
3. říj 2010

samucco, gratuluji k žížalce. Zítra, vlastně už dnes nastupuji na vyvolání, malýmu se moc nechce ven ☹ . Rodit budu tak s Hanáčkem, tak doufám, že všechno proběhne v pořádku. Říkám si, když to bude do 12 hodin od pilule, budu spokojená))) Nechci mít kontrakce do středy a pak se dočkat císaře ☹

terkao
5. říj 2010

ahoj, tak já také zítra nastupuji do Podolí na vyvolávačku. Malý se mě drží zuby nehty a ještě mám problémy s tlakem, tak snad to bude rychlovka.

amabilis
5. říj 2010

Ahoj holky! Velká gratulace k dalšímu podolňáčkovi 😀

Prosím vás, jak je to teď s objednáváním do poradny v Podolí. Při prvním těhu jsem měla papír, kde jsem měla napsáno, ve kterém týdnu si do porodnice zavolat a do jejich ambulance se přihlásit, ale teď ten papír nemám. Takže už to záleží na gynekologovi, kdy mě předá?

lussi
5. říj 2010

ahojik
@terkao tak držímě pěsti, ať to jde hladce 😵
@amabilis já se objednávala hned jakmile se můj doktor se mnou rozloučil, to jsem byla v 35tt a v Podolí už měli problém mě někam vecpat, žádný papír jsem neměla a nikdo ho po mě ani nechtěl. Myslím, že se klíďo můžeš objednat už teď 😎

sambucca
5. říj 2010

@terkao hodně štěstí, ať už máš Dominika v náručí 😵 !

amabilis
5. říj 2010

@lussi Děkuju, mám pocit, že na tehdejším papíru bylo něco o 32tt (jsem 33), ale ani na jejich stránkách jsem to nenašla 😒

amabilis
5. říj 2010

@terkao Taky držím palce 😉

terkao
5. říj 2010

Holky moc vám všem děkujeme s Dominičkem a doufám, že to nebude trvat dlouho a budu vám sem moc hodit fotečky malého.

@amabilis v Podolí se můžeš objednat už ted, ale myslím že chtějí vědět kdy naposledy jdeš ke svému doktorovi a podle toho tě objednají. No a jestli chceš k nějakému konkrétnímu lékaři, tak opravdu doporučují 2 až 3 týdny objednat dopředu.

karol84
5. říj 2010

@amabilis ahoj, mě v podolí říkali, že se mám objednat měsíc před tím, než mě gynekolog předá do péče porodnice

med
5. říj 2010

ahoj, jak je to v Podolí s vyplněním jména pro matriku? Teď jsem četla v jiné diskuzi, že prý se to musí dát do porodnice 3 týdny předem, což mi přijde divný, protože si to klidně mezitím můžeme ještě rozmyslet... My jsme teda poprvé vyplňovali jméno až na porodním sále...

med
5. říj 2010

@karol84 Jo, jo, mě taky říkali tak měsíc dopředu se objednat...

karol84
5. říj 2010

@med na dverich na matrice v podoli je napsano, ze dotaznik se ma odevzdat minimalne tri tydny predem pred terminem

med
5. říj 2010

@karol84 aha, dík... přijde mi to teda trošku na hlavu, ale když to tak chtěj...

karol84
5. říj 2010

@med no ja si to urcite v posledni chvili taky rozmyslim 🙂

med
5. říj 2010

@karol84 Vzhledem k tomu, že jsem první rodila o tři a půl týden dřív, tak to možná nebudeme muset řešit 😀 😀

karol84
5. říj 2010

@med i tahle varianta tu je 🙂

kapr
5. říj 2010

@lussi jojojo, přesně tak to udělej. aspoň to budeš mít při jednom 😉
@sambucca veliká gratulace. Také jsem byla na P1 a musím jen chválit. měli jsme problém s kojením a kojím dodnes jak divá. rovněž jsem nenarazila na nikoho nepříjemného.
a světýlko jsme teda tlumené měli.
jinak jsem tam bohužel jeden teploměr rozbila. jak jsem byla rozespalá tak jsem tak urputně sklepla teploměr až mi vylít z ruky přímo na zem. okamžitě jsem se přiznala. nebyli nadšení ale co se dalo dělat 🙂 pak vždycky upozorňovali ať klepeme opatrně.

stana2009
6. říj 2010

Ahojky, můžu se k vám budoucím a již maminám z Podolí přidat?

Nás to čeká do měsíce 🙂 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru