Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

karol84
13. čer 2011

@mirage57 ano, rovnou na příjem do 4. patra

beisis
13. čer 2011

@mirage57 Akorát do 20 má podolí porodní sály zavřené maluje

hlavinka
14. čer 2011

Zdravim.
Dneska prvni poradna, slo to rychle (bez monitoru). Byla jsem u Dr. Bubna, dobry, setrnej, vse vysvetlil. Nic se nechysta. Tak zase za tyden, uz s monitorem.

karol84
14. čer 2011

@hlavinka tak to by vám to mohlo vydržet než vymalují 🙂

hlavinka
14. čer 2011

@karol84 doufam, ze ano. A dokonce muj vysneny termin 21/6 by byl uz akorat volny.-)

vevi1
14. čer 2011

@hlavinka ahojky, můžu se zeptat jak dlouho poradna trvala?já mám jít ve čtvrtek, kdy bude zrovna ta stávka,tak doufám, že to nějak zvládnem
chtěla jsem se přeobjednat,ale bez šancí.a jak to, že ti nedělali monitor?ta sestra mi po telefonu tvrdila,že právě monitor určitě je potřeba a že naopak vnitřní vyšetření není, tak jsem z toho nějaká zmatená,jak to vlastně bude probíhat...
no, prostě musíme začít rodit až po 20.6. 😉

karol84
14. čer 2011

@vevi1 při první poradně většinou nebývá monitor, pokud si ho nevyžádá lékař, naopak vnitřní vyšetření bývá

hlavinka
14. čer 2011

@vevi1 Ahoj. Dneska jsem tamy byla hodinu. Nemela jsem monitor. S monitorem to je o neco delsi. A taky si rikam, ze to slo rychle proto, ze maluji porodni sali a nehrozi odvolani ci zdrzeni lekare k/u porodu.
A jak pise Karol, bylo jen vnitrni vysetreni, ktere rikal, ze priste nebude.
Monitor delaji az od 38tt.

vevi1
14. čer 2011

@karol84
@hlavinka moc děkuju za info holky, tak snad to bude v ten čtvrtek OK

aajda
16. čer 2011

@karol84 Ahoj, myslím, že jsi tam taky byla na CS, že? Objednali tě taky rovnou na urogynekologii? Jen bych chtěla vědět, jak dlouho to tam trvalo, abych nějak pořešila hlídání malé... Jinak Kubíček je krásný, těch vlásků... A měl stejnou zavinovačku jako naše prtě 😉

mavanka
16. čer 2011

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, kde se dá najít informace u uzávěrce porodních sálů? Já našla jenom z roku 2010... http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-4-11-35

hlavinka
16. čer 2011

@mavanka tak to maji asi preklep, protoze letos to vychazi uplne stejne - teda na dverich maji napsano ze je uzavera tedka a konci v 6:00 v pondeli 20/6.

hlavinka
16. čer 2011

@vevi1 Tak jak? No, kazdopadne jsi asi v Podoli...Drzime palce! 😉

werunkach
16. čer 2011

Ahojky,chtěla bych se zeptat,platila jste si některá svého porodníka u porodu a kolik se tak normálně pohybuje cena,kdybych ho chtěla.?

hasky24
16. čer 2011

@werunkach ano je možné si zaplatit porodníka + asistentku-ceny řádově okolo několika tisíců korun ☹

werunkach
16. čer 2011

@hasky24 Děkuji,..a jak to chodí s PA,..to je jako PA která tam normálně pracuje nebo jak?Jsem teď na vážkách jestli teda zaplatit dr. nebo PA

hlavinka
16. čer 2011

@werunkach PA musi byt primo z te porodnice, jinak to nejde....

hasky24
16. čer 2011

@werunkach já měla oba pro sichr a nehnuli se ode mně na krok,asistentka může bejt i z jiné porodnice ale pouze jako doprovod,nikterak zasahovat do porodu nemůže 🙂 pokud porod probíhá bez komplikací tak stačí pouze PA ale já měla špatnou plodovku a malej málo kyslíku takže jsem doktora měla u sebe furt 🙂 kdyby jsi chtěla vědět ještě něco víc písni mi do IP 🙂

kapr
16. čer 2011

@rebelie jo tak rodit se dá perfektně přirozeně 😉 ani epidural jsem si nevybrečela 🙂 Takže mimo klistýru 100% přirozenost a taky 100% spokojenost 😉

rebelie
16. čer 2011

@kapr Tak to jsou dobré zprávy, doufám, že i ten klistýr by se dal ukecat... Ale stejnak bych radši dojela do těch Neratovic, i když dobré zprávy z Podolí mě uklidňují, že i kdyby, tak to půjde...

karol84
17. čer 2011

@aajda ano, měla jsem sekci. na urogynekologii mě neobjednávali. můžu se zeptat ještě známých, zda byly objednány a co to obnášelo

kristi
17. čer 2011

ja nemela ani klystyr ani epi - nestihli jsme to 😀 😀 😀

hlavinka
17. čer 2011

@kristi a byla nejaka, ehm, nehoda bez klystyru?

kristi
17. čer 2011

@hlavinka nebyla, vsechno v cajku 😉 kdyz to na me doma prislo, tak jsem sla doma, pak uz nebylo potreba....

aajda
17. čer 2011

@karol84 Hmm, zajímavé... mě rovnou přinesli kartičku s datumem a hodinou, na kdy jsem objednaná, myslela jsem, že je to běžné, tvářili se tak. Byla bys moc hodná, kdyby ses zeptala, máš-li koho. Snad to nebude jak v poradnách...

beisis
17. čer 2011

Ahoj holky, tak můžu vám říct, že dnešní kontrola v Podolí byla hrůza děs. Od sedmi od rána a odcházela jsem v půl dvanáctý. To bylo poprvé, co jsem tam tvrdla tak dlouho. Doufám, že i naposledy. Protože opakovat se to každých 14 dní, tak tam asi umřu už.

hlavinka
17. čer 2011

@kristi rikam si, ze neni treba, protoze ja mela taky jakoby prujem doma. Takze kdyby clovek rodil normalne (nejake rozumne casove rozmezi) a ne jak ja 3 dny, tak by vazne klyzma nebylo treba.

@beisis Tak to je sila:o( 😖 snad mne to v utery nepotka:o( 😕 😅

tynusa
17. čer 2011

@hlavinka zrovna pročítám Vaší diskusi a po dnešní kontrole u Dr.Žáčkové jsem skoro brečela..hrubá a na každý muj dotaz jen odsekla..a dala mi jasně navědomí že ona je tam ta nejchytřejší!!! 😒 Zlatíčkovej můj doktor Zikmund.. 🙂

beisis
17. čer 2011

@tynusa Taky jsem byla u žáčkové a teda zrovna dvakrát přijemná nebyla. Ale tak já jsem byla ráda, že jsem se dostala na řadu a pryč. Ale jako když mi řekla, že ona osobně pokud teď porodim je proti, aby moje dítě zachraňovali mi zrovna příjemné nebylo.

tynusa
17. čer 2011

@beisis Je to kr... museli jsme se tam snrska potkat..ale mi tam byli fakt jen asi hodku i s monitorem.. chodim normaln ve čtvrtek ale kvuli té včerejší stavce jsem se včera na to vyprdla..manžel nebyl doma a já se sam autem do podolí bojim...Chodim normálně k Dr.Zikmundovi... ale chodim už dvakrát týdně..
😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru