Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

jenny.kay
15. pro 2014

@leeena_4 Leni, s tím porodem teda masakr. Já s Podolím mám dost mizerné zkušenosti, druhou jsem si odrodila v pohodičce v Hořovicích. Sice jsem byla zaregistrovaná i v Podolí, ale naštěstí se Editka rozhodla vykouknout zrovna, když Podolí malovali, takže jsme se nerozmýšleli a jeli do Hořovic. Přístup naprosto o něčem jiném, šestinedělí v Podolí pro mě katastrofa, nakonec jsem si platila nadstandard. V Hořovicích jsou i normální pokoje tak super, že nadstandard nebyl potřeba. Každopádně to u tebe beru jako velké podcenění situace. Zaráží mě, že když tě dali nezkušené doktorce v poradně, že si nevyžádala pomoc někoho zkušenějšího. Já jsem tam byla v poradně také u velmi mladé doktorky (tuším Nicole nevímjakdál). U mě se zvažovalo, zda po prvním císaři smím rodit přirozeně. Ona mě poslala na různá vyšetření s odhadem váhy apod., ale rovnou řekla, že si netroufá posoudit sama můj stav a zda počkám do odpoledne na jejího kolegu. Tak jsem počkala, doktor kouknul na výsledky vyšetření, povzbudil mě k přirozenému porodu, domluvili jsme pravidla a já odcházela velmi uklidněná. A k doktorce na oddělení rizikového a zapomenuté kapačce se nebudu raději ani vyjadřovat. S první jsem na podolském rizikovém oddělení strávila dost času a přišlo mi, že tam levá ruka neví, co dělá pravá.

icedog
16. pro 2014

Já máme také dobrou zkušenost s Podolím, rodila jsem 19.7. od 14 dní dříve, zrovna se opravovalo jedno patro šestinedělí, takže měli dost plno, ale i tak mě vzali, voda mi praskla ve 2 hodiny ráno a v 5:45 byl malý na světě a i když mi doktorka na konci hrozila, že jestli pořádně nezatlačím vezme kleště, malýmu se už v cestách nelíbilo a začal se dusit, ale nakonec všechno bylo v pořádku, porod hodně rychlý a na šestinedělí taky všechno v pořádku, nikdo neměl problém, odpověděli bez problémů na vše na co jsem se zeptala. A nakonec nám přišla ještě pokuta 1000,- za překročení rychlosti na Podolském nábřeží 🙂

martina_sa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucik110
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martin_km
6. led 2015

@lucie777
dnes už lze registraci k porodu na zvolený termín provést v rámci vteřiny a mít tak jistotu, že se na daný termín dostaneš

lucie777
7. led 2015

@martin_km Kolikrát jsi se registroval k porodu v Podolí? V rámci vteřiny, pokud je volno.. 😀

kapr
9. led 2015

@martin_km tak tu "vteřinu " bych chtěla vidět 🙂
tolik nervů u první registrace jako nyní jsem nezažila.
2 noci jsem z toho nespala. Na první termín jsem v 8:00:20 měla smůlu a na další termín jsem se dostala jen díky spadlému serveru v Podolí a mému vytrvalému klikání, které trvalo nepžetržitě 1 hodinu a 8 minut.
Pro mne je tento druh registrace šílený.

terezapetrova
9. led 2015

prosim je zde někdo komu se dnes podarilo zaregistrovat v UPMD a za jak dlouho? dekuji moc 🙂 ja to nestihla a dost me to mrzi 😒

terezapetrova
9. led 2015

@martin_km prosim prosim mohla bych vedet jakym zpusobem jde se zaregistrovat do UPMD během jedne vteriny? dekuji 🙂

kapr
9. led 2015

@terezapetrova nervy, že?

ladie
9. led 2015

@terezapetrova klid. Na stránkách přímo píšou, že registrace je možná OD 14+0tt. Takže pokud ti to nevyšlo dneska, zkus zítra, pozítří...
Jinak já byla zaregistrovaná naprosto v pohodě asi za 15 vteřin. Chce to chvilku potrénovat u toho formuláře a delší věci (třeba e-mail. @ mi tam vůbec nešel napsat) si napsat vedle do Wordu a pak jen rychle překopírovat.
Naboj, to zvládneš 🙂

pabka
9. led 2015

Holky, od té doby, co je registrace přes internet, se ZADNE mojí kamarádce nepodařilo se tam zaregistrovat... ☹
Ja když tam v roce 2012 rodila, jel tam manžel na registraci v pět ráno a uz byl čtvrtý ve frontě, ale klaplo to 🙂 aspon clovek videl, co a jak, pres ten net je to na prd..

terezapetrova
9. led 2015

@kapr hruza.. pro me zlata registrace když to slo jen osobne 😒

terezapetrova
9. led 2015

@ladie ja to mela napsany za 45 vterin rychleji to proste nezvladnu stres dela sve, zavinac mi normalne pise, trénovala jsem to předtím xkrát vis, uvidim co mi v ut rekne muj dr ma tam nejake kontakty tak to budu podle toho resit, dekuji za příspěvek.. 🙂

terezapetrova
9. led 2015

@pabka ano přes net total na nic pro me tez.. ja se poprvé registrovala v roce 2011 byla jsem první na rade sice brzo rano ale uplne v pohode..

martin_km
9. led 2015

@kapr
skutečně je to možné provést registraci v rámci cca 1 vteřiny a mít tak jistotu, že se na daný termín stihneš, mrkni na můj profil, případně interní pošta 😉

ladie
9. led 2015

@terezapetrova no a nevyplňuješ třeba i adresu? Ta není povinná a zbytečně bys u ní ztrácela čas...

kamari1
9. led 2015

@terezapetrova Registrovala jsem se na začátku prosince. Jak už tu někdo radil, měla jsem vedle ve Wordu předepsané věci, pak jen kopírovala do kolonek. Důležité je přesně v 8:00 jejich času mít aktualizovanou stránku. Za 15 vteřin jsem byla hotová. Držím palce na zítřek! Myslím, že když jsi nestihla přesně tvůj termín, nevadí, berou teď +/-10 dnů, ale musíš být minimálně 14+0.

verundice
9. led 2015

My to měli hotový asi za 18 vteřin, v 8:00:49 už bylo plno, je to mazec! Připravovali jsme se na to asi čtrnáct dní - přihlašoval mě i manžel na druhým počítači. Na oba jsme nainstalovali něco (nevim jestli je to program nebo jen doplněk nějakýho prohlížeče, tomuhle moc nerozumim), že jsme formulář cvičně vyplnili, ono se to jako předuložilo a když to pak bylo naostro, jen se do kolonky kliklo a automaticky se to vyplnilo (ještě že tak - mám hrozně dlouhý jméno i adresu 😵

terezapetrova
9. led 2015

@ladie nene jen povinne udaje, jsem moc pomala.. 😒

kapr
9. led 2015

@martin_km díky🙂 já to nakonec zvládla, ale věřím, že existuje nějaký IT fígl 😒

martin_km
9. led 2015

@kapr přesně tak 🙂

kapr
9. led 2015

@terrezka a byly k dispozici hygienické potřeby? Za mne byly totiž volně vložky. A byly lepší než ty, co jsem koupila. Ale údajně to není standart. Prý podle toho, co dostanou.

terrezka
10. led 2015

@kapr dostala jsem jeden balík vložek a přebalovací podložku pod sebe, takovou tu velkou, ale já to věděla takže jsem s sebou měla ještě svoje tři přebalovací podložky a další balík vložek a ještě mi mamka donesla když za mnou šla.. u té první před sedmy lety, byly vložky volně k dispozici na wc. vím že jsem si jich ještě brala pár domů, byli totiž super tlusté a to po mém natrhnutém porodu 4 kilovou princeznou bylo jak balzmám na duši, čím tluščí tím lepší 😀

xmarg04
10. led 2015

@terrezka Na dusi? 😀 😀 😀 😀 😀 Promin, nemyslim to spatne, jen me to pobavilo... 😀 😀 😀

lilliannem
10. led 2015

Když se nestihnete zaregistrovat na svůj termín, tak to zkoušejte na další dny. Já jsem se na svůj termín porodu taky nedostala, tak jsem to zkusila druhý den a to se mi povedlo zaregistrovat. Když jsem si potom šla pro razítko do průkazky, tak s tím nebyl problém

terrezka
10. led 2015

@xmarg04 jj pro mě všechno co mi ulovevalo od natrhnuté frndy (pardon teda) tak jsem si neskutečně užívala... měsíc jsem neseděla, bylo to hroooozný, teď ten druhý díky homeopatikum jsem si sedla, klekla dva dny po porodu... takže pro mě to bylo něco úúúžasného 😅

kapr
12. led 2015

@terrezka s těma vložkama...právě. byly volně u wc a byly super. Tak mě to tedy trochu mrzí, ale co už 🙂 díky za info

nadja73
12. led 2015

tak za moje 2 tehotenstvi jsem musela vstat v 5 rano a sedet ve studene hale nez se otevrela kartoteka a ja se mohla zaregistrovat k porodu a nadavala jsem, jak je to blby a ponizujici, ze kez by se to mohlo delat po internetu. ale koukam, ze ted je to horsi, kdy clovek sice sedi v teple, ale tu jistotu nema. coz ja mela, protoze jsem prisla, videla, kolik je mamin prede mnou, zapsala jsem se na papir a pak pekne v klidu se zaregistrovala.
jinak jsem byla vzdycky s Podolim spokojena.

nellygray
15. led 2015

Ahoj, vy, které jste v Podolí rodily, nepamatujete se, kolik byl poplatek za přítomnost otce u porodu v roce 2010 a 2011? Předem díky!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru