Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

campi
16. pro 2008

Nebojte, dneska uz jsem vyklidněná. Navíc jdu ve čtvrtek na měření plodovky přes UTZ. Právě kamarádka včera mi říkala, že z ní plodovka nechrstala, že měla na kalhotkách jenom trochu jako by si učurla.

Gedren: ty jsi studnice informací, ten plodovej testík zkusím koupit.

Před těhu jsme spávali s F. pod jednou velkou peřinou, ale teď jsem si ji zabrala pro sebe, hezky si ji pod sebe namuchlám a vypodložím se, kojící polštář (kterej mám půjčenej od kamarádky) používám při čtení na vypodložení nohou a mám na něm položený notebook. Břichouš není zatím velkej, takže mi nic nekomplikuje a asi zůstane menší celý těhu.

befanna
16. pro 2008

Amabilis: koukám,že seš z Kolína.nemáš strach,jak to do Podolí stihneš? My bydlíme úplně na konci Prahy,právě ve směru na Kolín,a děsím se,že to na mě přijde někdy během dne a v tý zácpě nikam nedojedem..

ma12
16. pro 2008

Befann, klid. kdyz uvidis, ze je zacpa a neprojedete to a budes citit, ze uz zacina byt hur a hur, vytocis 155 a popises, kde stojite 🙂, takhle to aspon mame naplanovany my a musime prejet most Barikadniku, a magistralu az k Vysehradu. Neustale srsim optimismem, ze to stihnem.

Gedren, s masazi jsem uz zacala, ale to booli

befanna
16. pro 2008

Ma12: tak my jenom celou Jižní spojku 😀 Já se spíš těším na to,jak přítel pojede z práce z Phy4 k nám domů a pak zase směr porodnice.. Ale já budu rodit určitě o víkendu a vnoci 😀 🙂

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
ma12
16. pro 2008

Befan: hmm, tak to je prast jak uhod, magistrala nebo jizni spojka, to si nevyberem. Ale urcite budem rodit v noci.
MM jede z prace z Prahy 3...
Johanko: kdyz to pomuze a bude o jeden, dva stehy min, tak to dame.
Campi: tak to se v Podoli zase minemem...tak az budem chodit na monitory, tak snad. Pak mi vychazi zase kontrola na 1.1. a to se asi neordinuje.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
amabilis
16. pro 2008

Tak já tady pořád "realouduju" a nic, až mě napadlo, se vrátit na ten počáteční rozcesťovník s diskuzema a najednou na mě vyjela další stránka 😀 No hlavně, že už to teď vím.
Já se hned po Sivestru stěhuju do Prahy-Stodulek ke skorotchanovi. Jinak v Podolí mi do průkazky přímo zapsali telefon na sanitku, tak když nejhůž, volám tam. Už jsem vymyslela několik verzí (můj drahý pracuje na Kačerově). Auto necháme doma, kdybych rodila v noci, tak aby do něj J. mohl hupnout a dojet za mnou. Jinak bude záležet na akutnosti. pokud budem oba ve Stodulkach, tak nejlepší asi bude využít taxík - sice ne nejlevnější, ale taxi se procpe fakt všude a zná všelijaké zkratky 😀 Jinak, pokud bude J. v práci, tak bych jela sanitkou a on by přijel přímo do porodnice...
Plány mám hezký, ale obávám se, že k ničemu. Normálně já zjistila, že se ani tak nebojím porodu, jako spíš tý cesty do porodnice.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
amabilis
16. pro 2008

Já se trošku bojím toho, že J. bude u Kolína a já v Praze, jenže někdo se musí postarat o psa... ☹

niikkyy
16. pro 2008

a já jedu z Kralup skoro...takže bd centrum přes Prahu 6 a nebo Barandak 😅 nebo Teplická a most BArikádníku 😅 takže výber super v denní špičku...jedině co mě nechává v klidu,že by nás mohli kluci z práce protahnout na majak 😅 😀 😀

befanna
16. pro 2008

Jo,Amabilis,já pocházím z Kolína,mám tam rodiče 😉
Holky: a když si zavolám sanitku a řeknu,že chci do Podolí,to asi moc nefunguje,ne?? uritě mě odvezou do tý nejbližší nemocnice..

niikkyy
16. pro 2008

Bef tak volat primo Podolskou porodnickou sanitu..mes cislo? me ho dala Mudra

niikkyy
16. pro 2008

ale jinak si myslim,ze by meli odvezt tam kde jsi registrovana ne? 😅 sakryš přemýšlím koho na zachrance znam! no ve čtvrtek jedu do práce a záchranka sídlí pod náma..skočím za klukama a optám se ju? 😉

befanna
16. pro 2008

Nkky:Nemám,zatím jsem tam v poradně ještě nebyla,tak to já si pak o něj řeknu 🙂
Od kolikátého týdne tam vůbec chodíte? já mám na těch jejich instrukcí napsáno až myslím po 35tt

terkytka
16. pro 2008

objednává se až měsíc před porodem - teda objednat se dřív,ale zhruba na to datum.

campi
16. pro 2008

Gedren: vy jste stejne borci bez toho auta. Jako zvladat se to da, o to žádná, ale u nás by to bylo dost náročný - manželův syn 100 km od Prahy, jezdí se pro něj 2xměsícně, každý víkend jsme někde mimo, bereme kola, brusle, lyze apod., chalupa v odlehlém Sluknovském výběžku a teď budeme mít ten cirkus na převážení ještě větší...

Do porodky bud vyuziju manzela nebo taxik - z Barrandova by to melo byt do 20-30 minut podle zacpy.
Nikkyy: kdybyste valili pres Barrandak, tak odbocit na Holyni, odbocit vpravo takovou aleji, projet barrandovskym sidlistem (sledovat tramvaj), kolem Delvity na kruhac a vynorite se na níže, takže se vyhnete zácpám na světlům a může to být rychlejší.🙂

niikkyy
16. pro 2008

campi dík..já to tam znám..bydlela jsem chvíli na Barandově... 😉 ale díky..jsem Pražanda...tady bydlíme od dubna teprve

😉 Jinak jsem ze Zbraslavi původem 😅

joo tak tágo uvidíme...spíš využiju kolegy 😉 uvidíme a nebo pojedem jak prasata my 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
campi
16. pro 2008

Gedren: no, vidis, kdyz bude cas a nálada na společné kočárkování, tak můžeme zalézt do Chuchelského háje nebo do Prokopáku a vykecat se mimo koně. Jsou tu i různé aktivity pro Helenku. Já to tu mám ráda, na procházky, ale i kolo je okolí fajn.

amabilis
16. pro 2008

Já v poradně taky ještě nebyla - jdu až 5.1. Ten telefon mi napsala na první stránku těhuprůkajdy zároveň s registračním číslem už v červnu (nebo květnu :o)).

bejana
16. pro 2008

Do poradny do Podolí jsem se objednávala sedm týdnů před termínem a prvně jsem tam byla včera, to jsem byla 37+6. Šla jsem tam ale takhle pozdě proto, že mě můj gynekolog k sobě objednal ještě na min. týden na středu. Tak abych neměla duplicitní kontroly. Jinak teda jsem nafasovala papíry ke jménu dítěte (a další.) Ty bych měla odevzdat tři týdny před termínem, což krapet nestíhám 😝 Donesu je tam, až příští týden v pondělí, kdy mám další poradnu, snad mě neukamenujou... Extra kvůli papírům tam opravdu jet nehodlám.

bejana
16. pro 2008

Písněte mi někdo ten telefon do IP, prosím. Taky ho nemám a do průkajdy mi včera dopsali jen registrační číslo. (Registrovala jsem se cca v 7 tt na základě papíru, že jsem těhu bo průkazku jsem dostala až ve 13 tt a to už bych si s nejakou registrací neškrtla.)

amabilis
16. pro 2008

Bejano, ukamenovat tě nemůžou. Neboť mě ty papíry dají dva týdny před porodem, kdy tam jdu poprvé 😉 To číslo je 267*313*333, ptá se víc lidí, tak si ho sem dovolím zveřejnit. Ty hvězdičky jsem dala jen proto, aby to bylo něčím oddělené, samozřejmě tam nemají co dělat :o) jinak holky, to číslo zkontrolujte, jestli máte to samé. Dík.

bejana
16. pro 2008

Amabilis, tak to jsem na tom stejně, mám dva týdny do termínu a papíry mi dali včera 😉 Klidně bych je tam nechala i s oddacím listem, ale musí to podepsat i manžel, takže jsem to musela vzít domů... Za číslo moc díky 🙂

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
bejana
16. pro 2008

Číslo jsem chtěla spíš jako záložní, předpokládám, že mě poveze manžel. Uvidíme, jak to nakonec dopadne - jak moc to ne/bude rychlovka, kdo se postará o malou a tak vůbec...
Gedren, ohledně papírů je mi jasný, že u tebe nemaj šanci cokoliv dostat dopředu 😎 Natož nejaký souhlas s epi či něčím takovým 😉 (Občas pročítám AP aj. 😉)

niikkyy
16. pro 2008

tak mi nešel internet 😠 😠 to je na ťafku

jj toto číslo mám taky a sestra mi tvrdila,že je do Podolí 😅

jéé Chuchelský háj jo?V chuchli mám kámošku a chodila jsem tam do školy 😀

do poradny se mam objednat první týden v lednu..tak jsem zvedava na kdy me objednaj!

stery na streptokoka vam delali tam?
jo a berete nektera ty prasky na krvinky?ted nevim jak se jmenujou 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru