Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
11. led 2009

Tak to drzim palecky,at teda fakt porodis.ja uz bych tajy rodila ty brdo.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
amabilis
12. led 2009

Tak a jdu na KO 😀 Ale, nevím, nevím, s tím porodem 😅

ma12
12. led 2009

Amabilis, treba te tam Mudr poradne prohrabne a spusti to 😀

niikkyy
12. led 2009

amabilis: dej si pár koleček kolem Podolí,pořádné dřepy a jdem na to 😀 😅

amabilis
12. led 2009

Holky, vycházka nepomohla, domluva nepomohla. Asi je venku moc zima a malému se tam nechce. Popravdě řečeno ho plně chápu 😀 Zikmund byl dneska opět milej, za to sestřička byla trošku nabroušená. takže jsem se sice chtěla řádně vyptat na všechny ty značky v průkazce a na monitor a nakonec jsem s pomocí Mudra vyplnila akorát dotazník ohledně dárcovství pupečníkové krve a mazala jsem ven... 😅 Takže vím zase velké H.

ma12
12. led 2009

Amabilis, sestricka v poradne nebo primo u Mudra?

kacabik
12. led 2009

Ahoj Amabilis, deti maji jednoznacne svoji hlavu 🙂 My "prenasime" od patku a nepomaha vubec nic... Ditka asi cekaji na oblevu. Ale budme rady ze to neprislo treba odpoledne, kamaradka ktera byla dneska odpoledne u prijemu, tak rikala,ze kolem druhe vyhlasili stop stav... Nevim na jak dlouho, evidentne jen na par hodin, ale stejne par maminek odesilali do jinych porodnic. Toho,ze nas v P. zamitnou se bojim vic jak prenaseni... K.

amabilis
12. led 2009

Kacabiku, tak se stop stavem jsi mě dostala. No kdybych rodila hned ráno po KO, tak bych to ještě stihla 😅 Teď jsem měla zas pěkné poslíčky, tak jsem docela ráda, že to sprcha rozehnala...

Ma12, sestricka u mudra. On se mi ptal, jestli jsme dělali minule cytologii, že ještě nemá výsledky a já, že jo. No a sestřička říkala, že výsledky jsou vždy až za 14dní a doktor, že to je hloupost, že za týden a že to nejspíš ještě někde trčí a sestra, že ne, že to trvá 14dní, tak se k ní otočil a poprosil jí, aby se s ním nehádala. No vypadala nějak bez nálady. není každý den posvícení 😉

kacabik
12. led 2009

Ja si rikam,ze asi nema cenu plasit - ze az to prijde, tak nas bud vezmou nebo budeme radi,ze porodime kdekoliv kde bude volno....Ja jdu do poradny a na monitor zitra, tak se chci zeptat jak dlouho nas nechaji prenaset a jaky je dalsi "plan akce" 🙂 Treba se tam pak nekde potkame...

amabilis
12. led 2009

No jo, já už zítra budu 40tt 😀

V Apolináři malují část oddělení až do 19.1., takže možná proto...

Jinak stopstavu se bojím taky docela hodně. Mám v plánu jet rodit taxíkem, takže se nechám vyhodit u vchodu a taxík odjet a ať se kdyžtak v porodnici postaraj, že jo (sednu si tam a budu brečet, dokud mě nevezmou 😀 )

campi
12. led 2009

To jsem chtela napsat, at jeste pockate, ze mají nacpáno.

Ja tam byla dneska, ale jenom na krvi - desticky jsou lepsi, ale ve stredu musim jet na Karlak na hematologii, coz se mi vubec nechce. Z Podoli jsem se vratila dnes desne unavena, odpoledne jsem prozvracela a prolezela na boku se zavrenyma ocima. Skoro jako v prvnim trimestru - mam hlad, ale nevim, co jist!

kacabik
12. led 2009

Amabilis, tak az na prijmu uvids hysterickou pani s modrou taskou tak se u mne hned hlas 🙂 Ja planuji jet take taxikem... Myslis, ze uz brzo porodis? Co ti dnes rikali v poradne, chysta se neco k velkemu Dni? Nam to rikaji uz od Vanoc, takze ja uz radeji nechci vedet nic 🙂 Nase dite ma evidentne svuj plan...

Campi, poslednich par tydnu mam stejne pocity jako na zacatku, nevolnost a zaroven bych porad neco jedla, jenom nevim co... A kdyz uz si to uvarim, tak zjistim ze na to vlastne chut nemam...

amabilis
12. led 2009

Mně dneska neřekli vůbec ale vůbec nic... Jen se mi zeptal, jestli už mám kontrakce, tak jsem mu říkala, že od pátku, ale že se to vždycky uklidní. A to jsem měla v plánu se na všechno poptat.

Holky, kde zjišťujete, jak je to se stop stavem? Koukala jsem na net, ale nikdo si zatím tu práci nedal...

kacabik
12. led 2009

S tim stop stavem to nikde napsane neni, je to vzdy podle aktualni situace....

Jinak ja mam v prukazce napsane nepravidelne kontrakce, ale to je asi tak vsechno 😖

amabilis
12. led 2009

Já nic nepřečtu, Mudr strašně škrábe... Takže oproti minule se mi tam objevil nějaký klikihák, ale co to je....

kacabik
12. led 2009

amabilis, oni ty nase mimiskove prijdou, az budou chtit - klikyhak, neklikyhak 🙂))

amabilis
12. led 2009

Na to spoléhám, zůstat tam nemůže. jen prostě někdy je vhodnější doba a někdy ne 😅

kacabik
12. led 2009

Tim se take "uklidnuji". Vsak ono to dobre dopadne....

campi
12. led 2009

Ja zaslechla na o., jak se bavi sestra s doktorem, ze je stop stav. A pred porodnim salem sedely 3 dvojice, zatim jsem tam tak velky pocet nikdy nezahlidla.

Kacabik: hmm, takze mas tuhle prvotrimestrovou nevolnost uz dlouho 😖 . Ja si dala jablko a dobry.
Amabilis: nemas tam napsany CS? Mne se zda, ze si Zikmund se svou dlouholetou zkusenosti uvedomuje, ze je lepsi to moc nekomentovat a zenskou nestrasit. Mne na to poradne upozornili na diabetologii, co mi vlastne nasel. On teda rikal jenom o ty tasce a at neodjizdim z Prahy a jeho sestra potom, ze jestli neporodim, tak mam dorazit ve ctvrtek.

amabilis
12. led 2009

Já mám pořád CS6, takže oproti minule žádná změna. Tudíž se na stop stav můžu vykašlat 😅

lilbb
13. led 2009

Ahoj,chtěla bych se zeptat,jaké máte zkušenosti s porodnicí v Podolí a s epiduralem?Děkuju moc 🙂

bejana
13. led 2009

Amabilis, já první rodila s CS 6 - v pondělí jsem byla v poradně a v noci na úterý jsem rodila. Byla jsem 39+4. V druhém případě jsem byla v poradně v pondělí a měla jsem CS 4 a rodila jsem ve čtvrtek. Držím palce 😉

Lilbb, já ve skrze pozitivní 🙂 Měla jsem epi při obou porodech - dali mi ho pro nepostupující porod a v obou případech mi moc pomohl, porod urychlil a rodila jsem spontánně (hrozil císař.) Neměla jsem žádné následky (bolesti hlavy, zad nebo tak - prostě nic.) Sedl mi jak nejlíp mohl, ale samozřejmě je to individual 😉

niikkyy
13. led 2009

Amabilis: co ty tu ještě? porod nic jo? 😀

niikkyy
13. led 2009

já byla včera na KO a hrdlo 1,5cm..mazec jako..DR mi dává prej 10 dní 😝

campi
13. led 2009

No, to se mi zda, ze delaji pekne blbe, kdyz to komentuji - porod tehdy a tehdy, porod se nechysta apod. Pac clovek je akorat nervozni a hledá si príznaky (aspon ja jsem takova trubka). A pak tu budu dřepět s břichem ještě v únoru 😀

amabilis
13. led 2009

Dr mi dává 10 dní, to zní dost hrozně 😅 😀 😀

Já mám bolesti dost často, ale vždycky se rozplynou. Je moc zima, takže to dítko chápu, že se mu moc ven nechce 😉

niikkyy
13. led 2009

no nevím na co mi je dává teda...ale je hodná že mi je dala ne? 😀
ode dneška desim doma s taškou v ruce a čekám 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru