Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

beisis
22. čer 2011

Já bych ještě k těm méně přijemným přidala paní doktorku Levou. Sní jsem se setkala na přijmu a můžu říct, že vůbec nekomunikovala a když, tak strašně potichu, že jí nebylo vůbec rozumět, mluvila semnou vlastně jenom PA. Ale vyšetření od ní nebylo nepříjemné a ani bolestivé. Spíš jenom nebyl zrovna nejlepší přístup.

aajda
22. čer 2011

Já už to tu psala, ale paní doktorka Levá není češka, tak možná proto nemluví, a mě vyšetření od ní v poradně teda bolelo sakra dost, pak jsem i krvácela. A pravda je, že vůbec nekomunikuje, taky se mnou mluvila v podstatě sestra.
Zkusím dohledat nějaké papíry, abych mohla přidat i další jména z příjmů, ale jinak jsem byla spokojená, takže maximálně budu jen hrozně chválit. Ale třeba pana doktora, co mě řezal, toho asi nedohledám. Ale byl hrozně fajn a sympatický a vtipný (mladý, delší vlasy, hrubě oholený...)
A ještě bych pochválila doktora Vernera, znám jen z poradny, ale sympaťák, všechno vysvětlil...

luckar
22. čer 2011

Já mám super zkušenost z Dr. Kukarovou a Dr. Kocourkovou (nevím, která je která a jestli jedna není dětská). Tyhle 2 mám psané v pamětním listě z porodního sálu. Rodila mě mladá blondýnka a byla fakt super. Moc milá a šetrná. Hlavně se snažila, aby všechno bylo tak jak jsem chtěla. A pak teda PA Samková, super ženská 🙂, děsně mě nakopl její optimismus.

sebastianna
22. čer 2011

moje zkušenost 🙂

mlynárová, verner, urbánková (dělala mi hamitona), mardešičová(na mateřský), michalcová(taky na mateřský) super 🙂

buben - nic moc teda 😒

stefanovičová - na utz super, vše vysvětlila, ale šila mě po druhym porodu (teda jen pár stehů, protože jsem nebyla nastřižená, no a to teda moc příjemná nebyla. ale asi byla unavená - bylo to ve čtyři ráno 😀

sebastianna
22. čer 2011

dr. leva mě šila po prvnim porodu a moc nemluví, páč jak už někdo psal, tak neni češka 😉

aajda
23. čer 2011

Tak já našla taky pamětní list, takže na jednom z příjmů a u císaře jsem měla dr Kocourkovou, tak ta je opravdu fajn, mladá, tmavé vlasy, vysvětluje, mluví 🙂 U CS jsem měla ještě nějakého toho doktora... podle řečí u cs bych řekla, že to dělal převážně on, určitě vytáhl mimčo a taky mě sešil, opravdu pěkně, ale jméno nevím. PA jsem měla na konec Mrázovou, tu už jsem moc nevnímala, ale byla ok. A na většinu doby jsem měla též Samkovou, ta je opravdu super, vážně dodává optimismus a ještě stíhá vtipkovat,díky ní jsem vydržela tak dlouho. Ještě dohledám 2 doktorky ze 2 dalších pokusů o příjem...
A na JIPce chválím sestru Bubu (asi Bubáková?) a dr Velebila.

loretana
23. čer 2011

holky, moc děkuji za rady... hned to vypadá veseleji a pozitvněji, když zmiňujete tolik dobrých lékařů!!!! Já si tedy budu dávat pozor, aby mě nepřiklepli Levou a hlavně Žáčkovou, budu se bránit zuby nehty🙂🙂

werunkach
23. čer 2011

holky prosím nevíte do kolika mají v pokladně na zaplacení manžela u porodu,...a co se popřípadě stane kdybych náhodou rodila dřív než to tam stihnu donést zaplatit,..sestřička mi vynadala v úterý,že už to dávno nemám zaplacené,chci to jít zaplatit při další kontrole v poradně v úterý,...ale včera to vypadalo,že už možná pojedem do porodky,..tak aby pak manžela k porodu pustili,..

valentynkaa07
23. čer 2011

@werunkach pokladna je tam, co kartotéka, takže bych řekla, že od sedmi (ve všední den).

karol84
23. čer 2011

@valentynkaa07
@werunkach
mně nenechali platit tento poplatek v kartotéce a hnali mě do hlavní pokladny - otevírací hodiny na této stránce dole http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-6

werunkach
23. čer 2011

@karol84 @valentynkaa07 jj,říkala mi,že to mám platit někde venku v hlavní pokladně,..díky moc 🙂

karol84
23. čer 2011

@werunkach ta pokladna je v malém domku zhruba na úrovni hlavní budovy - když půjdeš po chodníku od vrátnice - tak na pravé straně. myslím, že tam byla i cedulka

valentynkaa07
23. čer 2011

@karol84
@werunkach
a jooo 😅 omlouvám se za tu mystifikaci, pokladna je v tom domečku, já jsem platila naposledy poplatek za pobyt a ten jsem platila v té kartotéce, tak mě to zblblo 😠

karol84
23. čer 2011

@valentynkaa07
@werunkach
jooo, poplatek za pobyt jsme taky platili v kartotece

karol84
23. čer 2011

@valentynkaa07
@werunkach
jooo, poplatek za pobyt jsme taky platili v kartotece

loretana
23. čer 2011

tak jsem si uděla seznam na papírek těch, kterří jsou nejlepší a poznamenala jsem si i tu porodní asistentku, kterou tady zmiňujete... to člověk neovlivní, ale znát jméno taky není na škodu🙂

werunkach
23. čer 2011

@karol84 @valentynkaa07 tak to snad najdu,..ale nechce se mi tam jet jen kvůli placení,..myslíte,že by to byl velkej průšvih,kdyby to pak zaplatil třeba manža?A že by ho teda k porodu pustili?

dagmarkaaa
23. čer 2011

@werunkach mě se ten ¨poplatek za manžela u porodu též nechtěl platit předem, jsme nevěděli jestli mi Podolí výjde - v mém termínu se malovalo etc.... tak se nenechte dotlačit. Když jsem rodila - příjem v 6 ráno, tak nám tam všichni říkali v klídku že ať to pak zajde zaplatit dolů až bude pokladna otevřená ale žádný stres... myslím nakonec jsme to platili až po porodu, nikdo to neřešil že by ho hnali pryč ze sálu že nemá zaplacíno a ten doklad pak taky nikdo vidět nechtěl 🙂 ... jsou to taky lidi snad. no bylo to před rokem a půl... možná má někdo jinou zkušenost ale teď to taky nechám až na porod.

karol84
23. čer 2011

@werunkach já měla zaplaceno předem - šla jsem tam asi ve 40. týdnu - a u porodu se mě ani nikdo neptal, jestli jsme to platili - já se jim s tím potvrzením musela vnutit...

werunkach
23. čer 2011

@dagmarkaaa
@karol84 díky,jste mě uklidnili,tak to nechám na příští poradnu a uvidíme 😉

hlavinka
23. čer 2011

@werunkach presne jak rikaji holky, oni tim jen "strasi", ale kdyz to nemas, tak o nic nejde.

werunkach
23. čer 2011

@hlavinka no mě právě v uterý sestřička sepsula jak to že to ještě nemám,tak mě to vyděsilo...

hlavinka
23. čer 2011

@werunkach hele co, kdybys rodila v 35 tt, nemas zadny papiry. at si trhnou, byrokrati 😝 my zas jeste porad nemame vyplneny jmeno 😲 😒 😅

karol84
23. čer 2011

@werunkach joo, mne taky rikali, ze mam papiry odevzdat na nemocnicni matriku 3 tydny pred terminem a dali mi je 2 tydny predem...

aajda
23. čer 2011

Klasika, a já je odevzdat nestihla, tak si přišla paní po porodu 🙂

vilin
23. čer 2011

Zrovna jsem si rikala, do kdy se musi odevzdat papiry na jmeno ditete, jeste jsme se 100% nerozhodli, takze tedy 3 tydny predem?? I kdyz... @hlavinka to uz asi nestihnes... 😲

hlavinka
23. čer 2011

@vilin nestihnu, no a? stejne to tam budou mit lezet a dokud se dite nenarodi, nic nemuzou delat, ne? Tak to proste neresim a jmeno vyplnim na miste nebo cestou tam. ja jsem teda byla vzdycky (a jsem) peclivej zodpovednej typ, ale nektery byrokraticky veci mne vazne stvou a prijdou zbytecny - treba tohle. Takze na to pecu, nemam proste cas jako pri tehulovani s prvnim ditetem, no ne? 😀

vilin
23. čer 2011

@hlavinka Naprosto souhlasim, je to jenom byrokracie. Pamatuju si, ze i pres odevzdane vsechny papiry se me pak na prijmu stejne na vsechno ptali znovu, i na jmeno 😉 A i platit manzela dopredu se mi taky moc nechce, co kdyby to treba nestihnul... 😒

hlavinka
23. čer 2011

@vilin no, to mne taky stve...proc potrebuji vedet, zda ma manzel VS, SS nebo ZS? nereknu, zdravotni udaj aktualni Tvuj, to je dulezity, ale i tak, maji to tam a furt se na to ptaji (letos jsme tam byly asi 3x behem tehu a porad dokola ty same otazky).
manzela jsme zaplatili ted naposledy, kdy mi odesla hlenova zatka a vypadala jako voda, tak jsme nevedeli, zda nebudeme rodit. Prej kdyz nebude u porodu (nebo budes rodit jinde), vrati Ti penize. Bodet ne, jeste aby nevratili!

Pokoj - nadstandard taky platis az po odchodu z porodky, kdyz nevis, jak dlouho tam budes. O nic nejde, je to jen papirovani.

vevi1
23. čer 2011

holky,tak dnešní poradna byla u dr .Kovaříka a mám z toho o hodně lepší pocit,komunikoval a byl příjemnej,na porod to zatím vůbec nevypadá
jinak to jsem vůbec nevěděla, že se tohle musí platit předem, to jsou byrokrati teda,taky to asi nechám až do porodu,přece manžela nevyhodí..

werunkach
23. čer 2011

@vilin
@hlavinka no jo,to mě teď ani nenapadlo,že když to nestihne,.. ale vsadila bych se,že se budou pěkně kroutit a vrátí je bůh ví kdy,..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru