Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

amabilis
20. pro 2008

ma12: 😀 😀 😀 Asi neeeeeee 😀

befanna
21. pro 2008

taky mám čáru a čekám holčičku 😀 😀
Jé,holky vám se už to blíží,Vám závidím 🙂 Já musím ještě tak měsíc počkat,a pak už bych ji nejradějc hned vyprdla ven 🙂 I když uvidím,jak to se mnou bude,již od 20tt jsme zatím KP a pořád žádná změna..

niikkyy
21. pro 2008

tak já jí taky mám od zdola až nahoru a nahoře je lehce šikmo 😀

Já se dneska vzbbudila hlady..no je to normální? A křečí v tříslu 😠
Manža má horečku a rýmu..super ☹ zas umíral celou noc..kašliky kašliky 😅

Bef: my jsme na posledních KO byli hlavou dolů..ale jak se tam mele,tak už vůbec nepoznám kde co má...to se nedá 😅

amabilis
21. pro 2008

Moje dítko je hlavou dolů už snad od začátku listopadu a jelikož ho cítím škytat jenom mezi nohama, tak si myslím, že se za celou dobu ani jednou hlavou nahoru neotočil (jen jestli to nebude netopejr 😅 ). Za to na mě furt vystrkuje zadek 😀

niikkyy
21. pro 2008

mě furt taky něco vystrkuje nahoře..určo nohy a prdku a pak mě lehce dere v tříslu jakoby a dole..do močáku se umí dostat taky bravurně 😀
Jo a škytavku? já jsem asi debil a nepoznám jí 😅

amabilis
21. pro 2008

Když škytá, tak se pravidelně otřásá 🙂 Teď už mi to teda tak srandovní nepřipadá - čím je větší, tím jsou otřesy pořádnější (a pak u toho spi, že jo) 😀

niikkyy
21. pro 2008

tak občas mi skáče pravidelně a vůbec příjemné to neni teda 😅 proč tmi to dělá,když mě se to nelíbí 😅 😀 😀

amabilis
21. pro 2008

Protože je to notor a chlastá plodovou vodu, celej tatínek (ten tedy nechlastá plodovku, ale něco úplně jinýho) 😀 😅

niikkyy
21. pro 2008

stejně jsou to čuňata...čůraj si do plodovky a pak jí chlastaj..čuňáta 😅 😀 😀 pak aby neškytali.... 😅

Jo že je notor říkám taky..celej otec..a když jím,tak zásadně mi dere žaludek.tak asi čeká co kápne,,taky celej tatínek 😀

befanna
21. pro 2008

Holky,mě zas trvale nožičkama kope do močáku,to je taky žůžo 😎 😀 Ale zase neznám dloubání do žeber..

amabilis
21. pro 2008

Hihi, neboj, to přijde 😀 Mně nožičkama "lechtá" pod žebrama, hlavičkou šťouchá do močáku a ještě k tomu ručičkama dloube všude okolo, zadečkem naléhá na jizvu na pupíku a já jen skučím. Občas spí a dělá, že tam není a pak zvládá všehno dohnat najednou (taky jsme ho přejmenovali na chobotnici 😀 ) 😅

niikkyy
21. pro 2008

manžel mu říká Termit 😀
joo to je super když se našponuje..hlava v močáku..ruka v třísle...a prdka s nohama zajede přímo pod žebra! to sem najednou rovná jak pravítko a vydechuju 😅 😀 ale jsou to andílci 😀

Dneska jedem ke tchánovi odvézt dárečky a jsem zvědavá co nám tam ježíšek naježil 😀 už to vidím,jak nám popřejou hezké Vánoce a všechny dárky budou pro prcka..tchán je totiž magor 😀 je totálně vysranej z malého a jeho manželka taky...nejem že nám dali prašule na prcka,na výbavu..stále něco kupujou se slovy: to jsme tam nemohli nechat 😀 hihi doufám,že jim to vydrží až do dospělosti kluka..že nebudu muset nic kupovat 😀 😀
To už minule mi ukazovali autodráhu kterou objednali...ehmm kluk ještě neni venku...ale má autodráhu 😅

amabilis
21. pro 2008

A teď si představ tu p.del, kdyby nakonec vylezla holka 😀 😀 😀

Bůůůůůů, já chci taky sponzora!

niikkyy
21. pro 2008

tak otom jsem taky přemýšlela 😀 jako u spontálního vylézt holka,tak jako vidím,že je to moje,ale jít na císaře,celková narkoza a oni mi donést pak holku,tak chci testy DNA 😀 😀 jako to by mě kleplo 😅

No sponzor je dobrej..jako díky nim jsme koupili kočár a ještě dost věcí,a to pořád něco kupujou..mladej má hadry už na léto 😀 ona má známé ve velkoskladu Nextu a sama má obchod Quelle...takže mazec 😅
To bacha..už máme talířek,mističku,příbor a hrneček..nemohla to tam nechat 😀

amabilis
21. pro 2008

Tak my teda dostali postýlku a kolíbku a světe podrž se, mámin přítel donesl kolo 😀 😀 😀 No, máme ho na půdě, však do něj malej časem doroste 😀 😀 😀

Nevíte někdo, jak to teď vypadá v Podolí, respektive kde se dá on-line zjistit, jaký je stav 😅

niikkyy
21. pro 2008

Ama: taky super dárek 😀 my měli talíř a příbor dřív než kočár a postel 😀 😀

Hele vůbec netuším a na netu to neni,jedině tam zavolat..copak?jedeš rodit? 😅

amabilis
21. pro 2008

Nejedu, ale vyváděla jsem tu blbosti (vyrábím si přebalovací pult, takže ehm pilka, prkýnka a teď hřebíky a kladívko). J. není doma a já mám řádivou 😅 Někde jsem se dočetla, že když má ženská chuť dělat takový blbosti, tak že se porod blíží. No já chci ještě klidný Vánoce a Silvestra, 2.1. ať si klidně vyleze, že jo 😅 😀

niikkyy
21. pro 2008

😀 😀 😀 zaskoč k nám,potřebuju udělat sokli a manža nic..tak asi nikdy neporodíme 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
amabilis
21. pro 2008

Já mám od vysazení magnézka krapítek problémy, ale já se nedám 😀

Kamarádce se dítko otočilo až těsně před porodem - už se všichni smiřovali s tím, že bude rodit KP a než dojeli výtahem, tak bylo všechno OK 🙂

ma12
21. pro 2008

Nikyy: tak to je zase dobry ne? jestli je to kvalitni a ne kupovany u vietnamcu, tak mas o vydaje min. Me babicka (jako moje) porad neco cpe, ale kupovany vse u vetnamcu i nejaka silena panenka. Naposledy me dostala, kdyz mi volala, ze maji uuuzasny kvetovany satenovy zupan za 60 Kc, jestli ho ma koupit do porodnice. Tak jsem s diky odmitla 😀 😀
Befann, me ve 30 tt strasili, ze uz se neotoci, byla porad KP, ze ma malo mista. Zacala jsem cvicit kocici hrbety, koupila ji oblecek jako uplatu a jednou v noci jsem se probudila silenou bolesti bricha, jeli jsme do Podolka, a sup, byla otocena.
Bricho mi tvrdne porad, ale jeste chci dat aspon 3 tydny.
Amablis: tak to jsme na tom stejne, ja budu polepovat stary skrine dc fix folii a steny nad tou skrini (prebalovakem) veselymi postavickami, at to vypada jako detsky pokoj. MM mi rekl, at si lepim co chci, ale at ho tim neotravuju

befanna
21. pro 2008

Zatím to nějak neřeším,ještě mám pár týdnů čas,no a když se neotočí...,tak holt ne.. 🙂 Bude asi po mamince pěkně tvrdohlavá 😀
Ma12: kočičí hřbety: takový to cvičení na kolenou co jsme cvičívali jako děti ve školce? 🙂

ma12
21. pro 2008

Befan: presne tak. Ja delala kocici hrbet, takovy to "lizani mlicka" 8x, pak jsem se vyhrbila a prohnula na vsech ctyrech taky 8x, 3 serie, rano a vecer

amabilis
21. pro 2008

Tak přebalovák nařezanej, sbitej a teď jdu polepovat samolepící fólií 😀 Ale mezitím jsem si šla na chvilku lehnout, abych si "něco" nepřivodila. Normálně jsem na sebe pyšná - není to tak křivý, jak jsem čekala 😅
Jinak ma12, koukám, že ti chlapi jsou si podobný, ne že by něco pro mě vyrobil, akorát mi řekne, ať nezničím podlahu, skříně apod. a dělám si, co chci 😠

niikkyy
21. pro 2008

ma12: nenene to je fakt kvalitní...od Firmy Nuby...ona by ani nic jiného nekoupila...jo tchýně druhá,to je něco spešl..ta vše kupuje u vietnamců...minule mi dala hrníčkyy ze slovy,nedávej do nich moc horké a né do mikrovlnky 😅

Ama: teda ty jsi šikulka 😵

Já právě dožehlila..2 hodiny 😅 až mi zvtrdlo břicho a zas ze mě výlítli ty kentusy-výtoky 😢 takže jsem jak pochcaná..ale hodím spršku a pak pojedem k tomu tchánovi...no ale musíme se stavit pro švagrovou..ona těch 500m neujde k tátovi chudinka 😖 😠 😠 😠

amabilis
21. pro 2008

Mně právě došla samolepicí tapeta, tak jsem namydlená (no jo, původně byla určená na něco jiného). A uschla mi cestovní taška, takže půjdu věci do porodky přeházet z autosedačky 😀

befanna
21. pro 2008

Holky,já si jdu večer užít jednu z posledních kultur na vánoční koncert Lucie Bílé na Žofín,tak snad to zvládnu,mám docela rýmu,tak bych nerada znesvětila představení mým troubením z nosu... 😀

Jo,přebalovák máte v ložnici nebo kde? my ho máme v budoucím dětským pokojíku,v ložnici bude pouze postýlka,nemáme moc prostoru 😒

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
amabilis
21. pro 2008

bef, tak si to užij a pozdrauj Lucku (tiše ti závidím) 😉

Přebalovák teď mám v kuchyni na lince - právě jsem ho dodělala 😀 Pak bude v ložnici na klavíru (křídle) - no jo, kapánek přepychovej přebalovací veleklavírní pult 😅 V ložnici bude i postýlka a pro oblečení mám velkou skříň - budu používat látkový plenky, ty zaberou taky dost prostoru 😅

No a v obýváku pak bude kolíbka, teď je tu nemístný bordel, asi bych s tím měla něco udělat 😖

niikkyy
21. pro 2008

my ho máme v děcáku...je tu i postýlka...ložnice je strašně malá,ať jsem dělali co jsme dělali postýlka se tam nevejde ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru