Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

bubanek
21. led 2011

@karmenina no to mam ted ja tu dilataci ledvinove panvicky,4 cm vpravo a myslela sem,ze to mam od tech mych jater a v Podoli uplne super i ta primarka co mi delala ultrazvuk i muj doktor ted.....ale neboli me to tolik,jen zacina a prave proto me nenecha pry prenaset a za 14 dni na poradne se budem domlouvat na vyvolani,to uz budu mit termin,pokud to neprijde driv..

No na Bulovku taky mam spatny informace a podobny pripad jedny kamaradky jak v Thomayerce..sice nakonec ji zachranily,ale stejne.. a ja tam byla pakrat na pohotovosti ted v tehotenstvi,ale treba s anginou a zanetem oka-duhovky a taky pristup des,mlady doktori bez zkusenosti a proste hruza..bohuzel ji mam nejbliz,tak pod ni spadam..ale jinak kamkoliv jinam radeji..

Holky nebudem na to myslet,uz vubec ne ted,kdyz nas to ceka ten porod..tak pekny vikend a jestli zacnete rodit,at to mate bez problemu rychle za sebou..

marcalka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
karmenina
21. led 2011

@bubanek taky spadám pod Bulovku, ale jak říkáš, ani náhodou....

karmenina
21. led 2011

@marcalka1 třeba jo. No a Darebný právě říkal, že 41+5 je max. Už teď mám strach aby se třeba nekazila plodovka. No prostě ve čtvrtek ber tašku s sebou. Mě snad řeknou už v to pondělí kdy mám naklusat.

marcalka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
karmenina
21. led 2011

@marcalka1 musíme doufat, že se to prostě rozjede. Ale jsem nějaká skeptická. Každopádně ti dám v po vědět. No a jak jsem psala včera s tím monitorem, taky to vypadalo, že rodím a nic. Čekáš chlapečka?

marcalka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
med
21. led 2011

@karmenina No koukám, že máš taky pěkné zážitky, pro změnu z Bulovky :(( Ono asi člověk může narazit na blbý lidi všude, jen doufám, že v Podolí ne. Slyším jen samou chválu, takže budu doufat, že druhý porod bude fajn proti tomu prvnímu.
@bubanek Máš pravdu, teď musíme myslet pozitivně....
Jinak u nás včera sex, furt piju maliník, vytírám a dokonce jsem se dokopala v tý zimě i na procházku a stále jen poslíčci!!! Napadlo mě ještě, že půjdu vyluxovat auto, ale to už mi manžel zakázal 😀

weri1
21. led 2011

já rodila v červenci a manžel u porodu se musel platit předem...
Moc vám všem přeji ať rodíte v Podolí. I když pořád píšou jak je narváno a já ležela málem sama na pokoji, až večer mi dali maminku a na druhý den druhou a moc jsme si rozuměly a nasmály, i když to bylo těžké -jizva po císaři. Já se tam měla fakt dobře, jak na hotelu ani domů se mi nechtělo 😀

karmenina
21. led 2011

@med luxování taky nefunguje 😒 . to jsem dělala dneska.

karmenina
21. led 2011

@marcalka1 taky čekám chlapečka. Budu mít páreček. Jaké máte jméno? My Matěje. Třeba se podle těch jmen v porodce poznáme 😀

gtver
21. led 2011

holky klid, vsadím se, že některá porodíte zítra 😀

karmenina
21. led 2011

@gtver pěkně plašíme, viď? Už nám ten týden navíc leze na mozek. 🙂

ameliejulliette
21. led 2011

@gtver Piky piky, prosím, já... 😀 😀 😀

karmenina
21. led 2011

@ameliejulliette vezmeš mě do zítřejší party? 😀

ameliejulliette
21. led 2011

@karmenina Jasně, pěkně si spolu zahalekáme 😀 Blbý je, že u mě pořád ani náznak ničeho (břicho trochu tvrdne, ale jinak nic), to ty dva měsíce zpátky to bylo jiné kafe... Tak já už nevím... Mně přijde, že ten náš bobek nemůže trefit ven... Hlavičkou mi tlačí kamsi k levé kyčli, si asi nechám uřezat nohu... 😀

karmenina
21. led 2011

@ameliejulliette 😀 😀 😀 ! Kašli na příznaky. Já je mám a nic. A ty máš kdy termín? A kdy jdeš na kontrolu?

ameliejulliette
21. led 2011

@karmenina Termín včera, kontrola v pondělí, nervy v háji 😀

karmenina
21. led 2011

@ameliejulliette a nebyla jsi tam v pondělí s taťkou?

karmenina
21. led 2011

takže:
karmenina 17.1.
marcalka 18.1.
ameliejuliette 20.1.
med ?
bubanek ?

ameliejulliette
21. led 2011

@karmenina Ne, já chodila jinak ve čtvrtek 🙂 A tatínek jde s námi poprvé teď v to pondělí, ačkoli ho od toho odrazuju, protože co tam? 😀 I když my už jsme si to tam společně očíhli v tom listopadu na pohotovosti 😀
Přemýšlím, kdyby mi Dr. nabídl Hamiltona, jestli do toho jít nebo ne, nevím, četla jsem o tom, že to není úplně košer... Ale čekat pak ještě x dní a stejně zahájit oxytocinem... nevím, co je lepší... 😝

marcalka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
ameliejulliette
21. led 2011

@karmenina
karmenina 17.1.
marcalka 18.1.
ameliejuliette 20.1.
med 3.2.
bubanek 6.2.

karmenina
21. led 2011

Já jsem zas přemýšlela, že si o Hamiltona normálně řeknu. Jestli najdu odvahu. A taťka se taky už nedal odbýt a jde tam se mnou v pondělí.. Doufá, že si mě tam nechají a že mě nepoveze v bolestech 30 km 😀 . Už vidím jak mě bude nervovat jen tím, jak se podívá na hodinky...
A rozsekne to určitě med nebo bubanek 😉 😉

karmenina
21. led 2011

jsem vtipná. Teprve teď jsem zjistila, že když najedu kurzorem na fotku, ukáže se termín. 😝

ameliejulliette
21. led 2011

@karmenina 😀 To neva, ne? 😉 Já jdu do vany spolu s levandulí a skořicí. Nic moc si od toho neslibuju, ale aspoň budu hezky vonět 😀

karmenina
21. led 2011

@ameliejulliette za pokus nic nedáš. Já do ní lezu taky každý den. 😉

ameliejulliette
21. led 2011

@karmenina Tak mi to dnes není souzeno, přestala nám téct teplá voda 😀 😀 😀 Už na to fakt peču. Jdu čučet na telku, třeba tam bude nějaké drámo, že z toho porodím... 😎

macet
21. led 2011

@med Tak to je jak u mě. Také piju maliník jak divá, homeopatika, gruntuju, lítam kolem malého,už 3dny dokonce zkouším fakt teplou a dlouhou sprchu , dneska dokonce i vanu a jen a jen ty bolestivé poslíčci celý den ☹
Tak fakt nevím???

@ameliejulliette Koukám, že máme stejný termín 🙂 Já pokud neporodím což bych si moc moc přála jdu na monitor v neděli a na kontrolu pak v úterý, ale to fakt pevně věřím, že už nepůjdu 😝

@karmenina koukám, že ani vana nepomáhá ☹

macet
22. led 2011

Ahojky všem 🙂
Tak u nás stále nic ☹
Přeji krásný víkend všem 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru