Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

amabilis
21. pro 2008

Niky, takže budeš spát s malým v pokoji?

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
amabilis
21. pro 2008

Gedren, už mám plínava zastavěnou celou skříň 😀 Teď počkám, až co mi bude vyhovovat a mám v plánu si spíš zkusit něco našít (pokud bude čas). Jsem na to zvědavá 😀 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
amabilis
21. pro 2008

Doufám, že nám to admin nezatrhne, když to patří do jiné diskuze, ale ještě si dovolím napsat, že já jsem taky asketa začátečník 😀 Mám ve skříni takový plenkový mišmaš 😅

niikkyy
22. pro 2008

nene nebudu....pokud nebude potřeba..máme pokoje uhned vedle sebe..ložnice a děcák a z postele vidím na postýlku..mám to fakt 5 kroků a navíc si taky myslím,že bude chrnět s náma 😀

Jdete te do látkovek jo?

amabilis
22. pro 2008

My máme postel 140x200, takže se obávám, že bychom se tam moc neposkládali. Zvlásť, když se J. tak roztahuje - on furt spí v úhlopříčce 😖

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
befanna
22. pro 2008

Dobré ráno,
já jsem dnes jak přejetá válcem,včera mě to dalo už trochu zabrat,do toho zase noční nespavost.. 😒
Gedren: nějak se mi začíná líbit jméno Helena 😉

ma12
22. pro 2008

Gedren: no tak to jsme taky tak planovali, ze bych mela postylku vedle sebe bez ty jedny steny, jenze ona se nam tam nevejde, teda vejde, ale uz bysme se nedostali do satni skrine 😉
A ty jdes do latkovek jo? Ja se na to divala, ale neoslovilo me to.

amabilis
22. pro 2008

No vida, to s postýlkou mě nenapadlo 🙂 Já totiž uvažuju nad tím, že bych ze začátku měla v ložnici kolíbku a až si trošku zvyknu, tak bych to prohodila s postýlkou... (původní plán je kolíbka do obýváku).

ma, koukni na www.plienka.sk a uvidíš, tady jsou totiž super ceny, mně by se za jedny kalhotky dávat tři stovky taky nechtělo 😒

ma12
22. pro 2008

Amablis: me to neoslovilo celkove, nejen kvuli cene. Budeme neekologicky a jdem do papirovych.

campi
22. pro 2008

Vy jste toho o vikendu napovidaly🙂. Ja nemusela pracovat, tak jsem se na PC ani nepodivala.

Latkovky jsem chtela taky, zdaji se mi super, ale naprosto otevrene priznam, ze jsem je zavrhla proto, ze bych je po kazdym hovinku musela prepirat v ruce. Nechavam to jeste otevrene, pripadne bych koupila tu vetsi sadu treba od 4 mesicu.

Gedren: jaky mate jeste jmena ve vyberu?

Kolibka pujde do loznice.

amabilis
22. pro 2008

Campi, já mám separačky pro novorozence a nic v ruce předpírat nebudu, ani mě nehne 😀

campi
22. pro 2008

amabilis: ale ty hovinka pry prosaknou i pres separacky☹. Jsem to studovala a prosakly hovinko - hodinkova voda - je treba premachnout.

campi
22. pro 2008

hovinkova neee hodinkova🙂. Nebo maji novorozenci spešl separacky?

amabilis
22. pro 2008

Existují dva druhy separaček - pro novorozence (ty mají hustější vlákno) jsou s celulózy a pro starší z viskózy. Prostě zatím jsem optimistická a kdyžtak budou flekatý plenky, no. Já mám hodně čtverců, tak si to můžu rozdělit a dávat navrch ty horší, hihi 😀

niikkyy
22. pro 2008

tak mě látkovy neberou 😅
už jen to praní 😝

no my chtěli do ložnice aspoň koš,jenže ani to se nevejde...máme postel+každej malinkej stoleček a jsme oba na zdi a pod nohama je místo cca 60 cm a je skříň,takže tu bychom neotevřeli..tak bude v děckym postýlka hned

susik77
22. pro 2008

Ahojte, dnes som bola na prvom sone na gznde a hned sa aj yaregistr. v Podoli. Dr. na sone videl akurat malzz fliacik, mzslela som, ye s takz malzm naleyom ma ani neyaregistruju. A chvalabohu, yaregistrovali. Teray uy len dufat, ye 1.semester to dobre dopadne 😉

susik77
22. pro 2008

sory za pravopis, mala som prehod. klavesnicu 😎

amabilis
22. pro 2008

susiku v pohodě, my máme klávesy nastaveny obráceně napořád a když pak sedím u normálního počítače, tak píšu úplně stejně 😀

Holky, tak dodělávám přebalovák, už mi chybí jen sešít tu poslední stranu. Už jsem ani nedoufala, že to stihnu. Jinak Hlavinka nikde, asi fakt rodí nebo co 😅

ma12
22. pro 2008

Amablis: tak to ti zavidim, me to lepeni ceka az po Vanocich, ale uz si asi tu dc fix folii objednam, at mi taky dojde

niikkyy
22. pro 2008

Ama: teda ty jedeš 😉

No jo..co když Hlavinka rodí? 😅

Holky já zbalila tašku..hele vyhoděj mě když mám jednu větší tašku a v tom mám všechno?i plenky už pro prcka,vlhké atd?mě přijde že toho mám nějak málo 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
amabilis
22. pro 2008

Gedren, já to beru jako investici pro další dítko 😀 Ale za sebe musím říct, že mě veškeré plenky (včetně látkových vložek pro mě - prostě jsem neodolala 😀 ) vyšly na 4000 Kč, což si myslím, že je nádhera.

Niky, já mám jednu cestovní tašku a do ní to roztřídím do igelitek - prostě igelitka na vlastní porod a zbytek bude na pokoj a věci na cestu domů nechám na autosedačce (tam to J. fakt nepřehlídne).

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
amabilis
22. pro 2008

Holky, tak já se loučím. Nejspíš se sem dostanu až v lednu. Takže si hezky užijte svátky a pozor - všeho s Mírou 😀

verbalinka
22. pro 2008

Ahojky,

se hlásím 🙂
Hlavinka už porodila? Nebo ještě čeká?

Já jsem nakonec rodila v Krči. Když to na mě v pátek přišlo, tak jsme volali do Podolí, jestli i přes malování by mě vzali, ale rovnou nám řekli, ať jedem jinam. Tak jsme to riskli a jeli na blind do Krče. Porod super.
Porodní plán se mnou prodiskutovali, ale protože jsem trpěla jako zvíře, první co jsem chtěla byl epidurál. I když jsem ho původně nechtěla 😅 A Krč jsem si vybrala proto, že se mnou mohl být manža celou dobu, teda kromě klystýru, a měli jsme v porodním pokoji svý soukromí. V žádným případě jsem nechtěla k Apolináři - mám na něho jen špatné reference a hlavně rodit na porodním boxu, aby vedle mě za plentou hekalo dalších 5 rodiček, to ani náhodou 🙄 Rodila jsem jen s porodní asistentkou a fakt paráda 😵 I přes tu ukrutnou bolest musím říct, že porod je úžasný zážitek 😵
A mám doporučení - užívejte si každou chvilku nejenom porodu, ale i potom po porodu s miminkem. Já jsem se snažila si každou chvilku uvědomovat to štěstí, ale stejně ten čas tak strašně letí a mám pocit, že malej neskutečně roste a mění se a já bych tak ráda vrátila čas zpátky a prožila to všechno znova 😵

Přeju krásný svátky a zdravý miminka 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru