Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

bejana
19. led 2009

Jo, obecní/městský úřad či notář 😉

niikkyy
19. led 2009

dík holky,jste můj poklad 😀
tady u nás na vesnici fronty taky nebudou 😀
jen musím zjistit zda to dělaj tady a nebo na matrice

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
19. led 2009

gedren: to mě ani nepřekvapuje 😀
ty jsi z Prahy 8? jsem tam bydlela a mám tam i gyndařku... 😵

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
19. led 2009

Tak to jo,já byla z Troji 🙂

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
19. led 2009

😀 tak to je fajn...nebýt tam drahé byty,zůstali bychom.jsme byli na Krakově..poliklinika Mazurská atd

ma12
19. led 2009

Tak ja jsem z Libne, kousek od Stirky 🙂
Ja dam original. Uz se k tomu pripravuju jak dlouho, ale tenhle ctvrtek, az tam pujdu, tak by to melo stacit. Udelali jsme si kopii a snad nam to neztratej.

bejana
19. led 2009

Marti, nevím o nikom, komu by OL ztratili 😉 Jinak si to měla odevzdat tři týdny před termínem. Já to tam nesla v den porodu, vzala jsem to po cestě na příjem 😀 😎

ma12
19. led 2009

Jani, ja taky ne, tak snad ho dostanem zas celej zpet. Nj, mela, ale neodevzdala, takze tyden pred porodem to musi stacit.

bejana
19. led 2009

Marti, tak to budeš mít ještě strejčka - pokud teda opravdu porodíš za týden a ne v den, kdy to tam dáš 😅 Já to tak měla shodou okolností u obou dětí. Ta paní, co jsem jí to dávala, se ptala, kdy mám termín a já jí říkám tehdy a tehdy, ale že mi praskla voda a mám nepravidelné kontra a ona s úsměvem, takže píšu dnešní datum 😀 😎 Mile mě překvapilo, že neudělala kyselej či nasr ksicht a vynechala veškeré poznámky o předání tři týdny před term ap. 🙂

niikkyy
19. led 2009

tak mě papír dali teprve dneska a dneska mám 3 týdny do termínu.takže smůla,tam jsem to fakt vyplňovat nechtěla,takže to tam hodím v pondělí,14 dní před TP to musí stačit ne? Ani nevím kde to tam je 😀 Stačí že jsem tam dneska hledala sesternu 😀

bejana
19. led 2009

Niky, jak jsem psala, asi jsou zvyklí, že to tam těhule nosí později. Jak jsi si byla dnes pro kartu - v kartotéce, tak když stojíš čelem proti ní, tak je to hned vedle napravo přes chodbu 😉 Doufám teda, že jsi dnes šla přes kartotéku 😅

niikkyy
19. led 2009

jo super děkuju..ano byla jsem v kartotéce 😉 😀
No jako jak jinak bych síhala,když mě objednali na 37tt až a stejně jsem sebou neměla OL..takže až příště...mi můžou..ehmm 😅

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
20. led 2009

gerden: jojo i OL..proto se mi nechce dávat prigoš..nechápu že někde stačí pouze kopie,někde jen ukázat,ale Podolí origiš a nebo ověřenou kopii 😠 si to můžou zkontrolovat na místě s origošem ne?

Tak co ta Campi? zda už porodila 😵

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
20. led 2009

no já jim proste dám kopii a prdím na ně,at mě netočej ještě oni 😀

taky jukám,zda někde neuvidím něco o ní...nic 😖

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
20. led 2009

jéé chudina..tak snad se nebude dlouho trápit 😔

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
monique_2006
20. led 2009

ahoj,
tak jsme se vcera vratili z podoli a super, muzu fakt jenom doporucit. ja teda nakonec rodila cisarem, ale byli jsme tam celkem 10 dni, takze jsem tam poznala hodne personalu a vsichni fakt skveli.
jo, a ted maj zrovna prej docela volno, tak rodte!! 😉

befanna
20. led 2009

Monique: gratuluju k Jonáškovi! 🙂
Zajímalo by mě,na CS jsi měla spinální analgezii nebo jakou a jak si se s ní potom poprala? a měla jsi při tom partnera?

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
20. led 2009

Moni vitej doma a gratuluju k malemu😀 je uz venku jo?juchu. Ted Amabilis,tak cekam cekam.maj volno jo?ja chci rodit okamzite.😀

monique_2006
20. led 2009

befanna - jojo, mela jsem spinal a bylo to v pohode. docela jsem se bala, mivam totiz migreny, ale anesteziolozka rikala, ze to nema souvislost. byla uplne uzasna mimochodem. potom jsem musela cca 20 hodin lezet. jinak druhy den rano jsem vstala a dalo se to. bylo to podobny jako po narkoze.
manzel byl se mnou, bylo to skvely, fakt doporucuju. akorat je to drazsi - normalne 3 tisice a kdyz jste tam chodili na predporodni kurzy, tak 2.

jabber
20. led 2009

_monique - ta anestezioložka, nebyla taková starší, šedý krátký vlasy? 🙂

Jinak všem gratuluju k mimčům 😵

monique_2006
21. led 2009

jabber - jojo, to byla presne ona, fakt skvela 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru