Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

sambucca
9. čer 2010

@nikys ja tam byla koncem brezna, muj prispevek je asi o stranku dve driv - radim co nejdriv, ja tam byla na pul sestou - chtela jsem jit jistotu. Byla jsem prvni, ale ne zas tak moc dlouho - a ty co prisly na sedmou to mohly balit teda.. Ono totiz se i stava, ze od okynka zahlaholi ze dneska berou mensi pocet 😅 (nejspis rodej dcery, kamosky, sestrenice ard doktoru....) takze tak. Vem si s sebou knizku a banan a musli tycinku, ono to utece 😉 🙂

sambucca
9. čer 2010

@nikys o regostraci v podoli je tu dokonce vlakno 😉 https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/registra...

xhnip101
9. čer 2010

Mám dotaz: Zítra nastupuju do Podolí na vyvolání a jelikož hlásí strašná vedra, tak by mě zajímalo, jestli je tam klimatizace....

anicka164
9. čer 2010

V Podolí jsou klimatizované porodní sály, to je fakt příjemný, na pokojích klimatizace není. Takže vedro.
My tam měli Mikuláše pořád v zavinovačce, takže si zvykl na dost teplo a když jsme přijeli domů, tak byl strašně studenej (teplota asi 36,0 bez odečtu), protože na normální teploty nebyl zvyklej. Ale během jednoho dne to bylo v poho. Akorát jsme se trochu polekali 😉

xhnip101
9. čer 2010

@anicka164 No tak alespoň ty sály.To bude asi nejdůležitější... 😉

nadja73
9. čer 2010

@nikys ja se byla zaregistrovat minule pondeli. prisli jsme s manzelem v 5:45 a byla jsem ctrvta na rade. porad jich berou 12, a tak je fakt lepsi si jednou privstat, pokud tedy opravdu chces rodit v Podoli. Registracni okynko se otevira v 7:00.

weri1
9. čer 2010

já byla pět dnů na P3 v Podolí a maximální spokojenost. Sestřičky i doktoři moc milí. Na vše co jsem se zeptala mi odpověděli. Myslím si že toho mají hodně, tak ti sami od sebe nic neřeknou,ale když se zeptáš, tak ti vše v poho vysvětlí. Je pravda, že nevím jak je to na šestinedělí. Já hlavně chci lékařskou péči a tam ta je.

sambucca
10. čer 2010

@xhnip101 myslim na tebe, drzim palecky! 😵 jsem zvedava jestli to bude Tomasek nebo Elenka 😵 😵 😵

nikys
10. čer 2010

@nadja73 Diky za odpovedi vsem 🙂 Koukam ze je to fakt mazec , to jsem necekala 😕 Info o otevirani okenka v 7.00 je novinka do telefonu me rikaly ze 8.30. Jestli je to v sedum tak o tu hodku dřív se da zvladnout . Zatim se mejte krasne a at je vse OK 🙂 🙂

kamikadze
11. čer 2010

Nikys - v sedm ve vsedni dny a v pul devate o vikendech...

nikys
11. čer 2010

@kamikadze Ahoj tak to jo ja tam mam jit v sobotu . Tak ted nevim snad to bude po sedme stačit. 😉

smarowa
13. čer 2010

@nikys jak pisou ostatni i my jsme tam byli nejak pred pul sestou a musim rict ze do 6 hodin nas tam bylo uz 8 a v pul sedme bylo plno ...to bylo ve vsedni den a hlasila jsem se nekdy v unoru v zime termin mam 7/8 takze drzim palce

terkao
13. čer 2010

ahoj, já byla na registraci v Podolí ve všední den, přijela jsem tam v 6.15 hod a už jsem byla 13, ale počkala jsem a naštěstí tam dvě holčiny byly ve špatný termín, tak jsem měla štěstí. A ten den tam prý holky seděli už od 5 hod od rána. Každopádně doporučuji být tam do té šesté hodiny ranní.

nikys
13. čer 2010

Ješte jednou diky všem z info 🙂 jdu tam příští sobotu tak dam vedět jak jsem uspěla , snad uspěla s mým ranním vstáváním to bude peklo, přinejhorším to dospím tam když budu čekat 🙂
Teď se ješte budu modlit aby ve čtvrtek dopadli dobře testy a snad hurá

cuttysark
18. čer 2010

@bramburka ja som bola tiez na 201 😀

xhnip101
20. čer 2010

Tak jsem se vrátila z Podolí a musím říct, že jsem byla maximálně spokojená.... Měla jsem štěstí na suprovou porodní asistentku Pavlu Chládkovou a na oddělení P4 byli taky všichni moc hodní....

sambucca
20. čer 2010

juuu, zdravim maminku a hlavne Elenku 😵 😵 😵 vsechno nejlepsi do zivota!

nikys
20. čer 2010

@xhnip101 Ahoj super ze jste byly spokojeny a ze to bylo OK . Přeji do života jen to nej nej 😉 😉

smarowa
22. čer 2010

Holky, chtěla jsem se poptat, co plus mínus do Porodnice,na předporodním kurzu v Podoli mi třeba řekli, že si nemusím nosit košili, ale zase jedna známa mi řekla, že určitě košile aspon tři..
pak třeba oblečky na miminko, kosmetiku, pleny vložky pro sebe at... můžete mi prosím poradit moc dík

smarowa
22. čer 2010

@xhnip101 jinak velká gratulace

anicka164
22. čer 2010

xhnip101: moc gratuluju, užívejte si! 🙂

weri1
22. čer 2010

@smarowa košili prej dávají jednu, vložek je tam prej dost, ale já si radši jeden balík beru, na mimi ti věci dají, plínky pro mimi svoje, kosmetiku pro sebe, na mimi daji a ručníky, košile si beru 3, já si beru jen takovej lehkej župan, bepanthen, podprsenku, jednorázové kalhotky, patofle jak normal tak do sprchy. Jinak na stránkách Podolí je napsaný co sebou. A prej nějaou košili nebo triko na porod. Ale můžeš mít vše svoje

bramburka
24. čer 2010

@weri1 síťované kalhotky jsem dostala asi patery, stačí... a vložek je tam na chodbě neomezeně, to neber 😉

bramburka
24. čer 2010

@cuttysark ty jo to jsme se těsně minuly na pokoji 🙂

cuttysark
24. čer 2010

@bramburka asi jo 😉

bl4nche
24. čer 2010

weri1: vložek maj fakt dost. Na chodbě je tam velká krabice, kde si bereš (tři najednou ;)), jak potřebuješ. Určitě bych si vzala ubrousky na utírání prdelky ...

weri1
24. čer 2010

holky a byli jste jinak v Podolí spokojené?

gtver
24. čer 2010

Ahoj, holk, tak už jsem konečně (po pěti měsících 😀 ) našla, jak se jmenovala ta "moje" porodní asistentka: Šilarová 🙂 byla moc fajn, krátkovlasá blondýnka

smarowa
25. čer 2010

@weri1 a
@bramburka

ok holky díky, takže jeste musim sehnat nejaky kosile.
No zupan mam jeden takovy ten hunaty ale vezmu si ho. a s tema vlozkama super.
Uz jsem si sbalila tasku dala si tam nejaky trika, i ty jednorazove spodary, tak nevim jestli je nevyndam, kdyz je tam davaji. Plenky pro mimise a vlhcene ubrousky jsou take sbalene. no a nejaky vecicky na miminko kdyby nahodou 🙂 to nastesti nezabere zadne misto jelikoz je to tak malinkate 🙂

weri1
25. čer 2010

věcičky mi manžel doveze až na cestu domů. to ti opravdu dají, je to i na jejich stránkách.
kdyby se takhle člověk balil na dovolenou 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru