Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

niikkyy
28. pro 2008

K.bett nejdes do druheho jo?to nezni optimisticky.no jsem zvedava,jak to bude probihat,kazdopadne ven to musi,ze?😀 omlouvam se,ze nedelam mezery,jsem na mobilu😉 jdu chrnet.zitra beham kvuli materske,na te budu od zitra;-D tak dobrou

bejana
29. pro 2008

Já jsem po prvním porodu už na porodním sále, když mě šili, prohlašovala, že si dáme za dva, tři roky repete 😀 Po tomhle porodu jsem neříkala nic... Další dítko v plánu nemáme, takže i kdybych řekla, spíš bych blouznila 😅 😝 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
bejana
29. pro 2008

Johanko, já jsem exot, většina druhých/dalších porodů je lepší - co jsem vyčetla 😉 Já jsem si to víc malovala a asi i proto ten druhý porod beru hůř. Ty děti na konci stojí ale za vše 😵 (Myslím, že za čas bych přistoupila i na další dítko, ale z různých důvodů neplánujeme 😉)

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
campi
29. pro 2008

Niiikyy: jmenuje se to Temesvary činidlo, ja to dostala na pohotovosti v Podoli, ale mozna to maji sestry u gyn. nebo pry je to k dostani v lekarne.

Tehule: abych Vas trochu navnadila, tak jsem Vam vyfotila dav pred poradnou. A to jsem fotila z méně ucpaného konce! Podivejte se do myho alba Lada.

campi
29. pro 2008

A jaky zrcadla, delali mi toho streptokoka, strcili tam tycinku a bylo to...

pavcik
29. pro 2008

ahoj holky,tak dnes jsem byla na prohlídce v podolí. Moc se mi tam líbilo. Paní Mrkvičková byla moc příjemná. Viděli jsme i jeden porodní sál. Čistý prostorný pokoj a vše je nově zařízeno.Ptala jsem se na ten epidurál. prý se nic neplatí. Mají totiž vlastní anesteziology a samotnou injekci platit nemusíme. Dokonce jsme viděli jak rozvážejí ty malý uzlíčky maminkám. Byli fakt nádherný.

niikkyy
29. pro 2008

Campi: ty krásooo to je mazec..jak dlouho jsi tam čekala? 😲 😲 já tam budu volat zítra aby mě objednali..to mazec teda,se manža má na co těšit 😅
zrcadlama ti delěli streptokoka? jsem myslela,že normoš zrcadla a špejlí stěr? 😅

niikkyy
29. pro 2008

jo a holky berete jeste nekdo magnesko? ja jo,ale v pondeli mam poradnu a asi uz mi to vysadí co? 😅

ma12
29. pro 2008

Campi: to si delas srandu ne? To je huuusty, na jak dlouho to bylo? Asi uz vim, proc me Mudr neobjednal ted mezi svatkama, ale az 8.1. a zduraznil, ze kdyby se mi neco nezdalo, sup na pohotovost.
Nikkyy: uz neberu, ma se 4,5 tt pred porodem vysadit. A od ty doby poslickuju jak blazen.

campi
29. pro 2008

Nee, zrcadla mi vubec na nic nepouzili. Ja myslela, ze si myslis, ze ti tam ty zrcadla budou davat kvuli streptokokovi.
Kupodivu jsem moc necekala. Skoro kazda zenska tam mela s sebou chlapa,takze se ten pocet lidi zdvojnasobil a vypadalo to silene. Chlapi hodne obsadili zidle, ja si teda rekla, at me pusti, pac mi bylo blbe.
Magnezko neberu od 35 plus 0.

Ma: Jak poznam poslicky? Jak jsou dlouho a casto? Ja mam takovy divny pobolivani, ale nejde do zad.

jesterka09
29. pro 2008

Ahoj holky,

chtěla jsem se Vás zeptat jestli jste v Podolí byly na normálním pokoji či nadstandu?? A pokud normálním pokoji, jak je to tam s návštěvami???

Díky

niikkyy
29. pro 2008

Campi.jo myslela jsem,ze zrcadla berou na streptokoka.moje Dr bere vzdy zrcadla na stery.takze urco je veme i ted.ale ona jen na krajicek,tak dobry.

befanna
29. pro 2008

Campi: fotka je brutální...útěchou je jedině to,že tam je většina tatínků 🙂

Já už mám celkem hrůzu z vysazení magneska,bez něj trpím jak zvíře. mě břicho tvrdne fakt nějak extrémně a často...
Jinak vás zdravím z Jizerských hor. Odpoledne jsme se přesouvali z Prahy na hory..cesta mi sice nedělá zvlášt dobře,ale ted už jsem spokojeně na hotelu,tak je to ok 🙂 .a hlavně mám sebou notase 😀

niikkyy
29. pro 2008

Befan:tak to se bojim taky.bricho mi tvrdne i pres magnesko a nic moc teda.:'( teda z hor jo?ja jsem v posteli a datluju po telefonu.notas je rozbitej a na velkym Pc je pomalej net vecer.😀 na hory bych jela hned,ten vzduch,co?

bejana
30. pro 2008

Campi, foto pěkné... Ještě, že to mám za sebou. Ti sedící tatínkové mě iritovali už před dvěma rokama a je to pořád stejný 😠 🙄 Je jim úplně putna, kolik tam stojí těhulí 😠
Jesterka, návštěvy na normal pokojích jsou denně od 13-19 hodin, z toho od 15-18 je možné mít návštěvu na pokoji. V papíru, který jsem po porodu nafasovala je napsáno "Prosíme, dodržujte návštěvní hodiny, buďte ohleduplné ke svým spolupacientkám."
Já byla na pokoji s dalšíma dvěma maminama a pokud jsme některá chtěla návštěvu na pokoji mimo určený čas, stačilo, abysme se mezi sebou domluvily (což nebyl problém 🙂) Sestřičkám to bylo jedno. Hlavně tam nikdo nesmí být ráno/dopol, kdy je ženská či dětská vizita, příp. ta velká, co je jednou týdně 😉

marketovna
30. pro 2008

Jesterka..návštevy byly úplně v pohodě, kdy kdo chtěl..jak píše Bajana. jinak porodní sál je tam luxusní, bylo to tam dobrý..Já tamdokonce přespala, protože jsem měla prdlou vodu a porod furt nic a porodnice narvaná k prasknutí..takže já přespala na porodní koze...docela dobrý..... 😉

niikkyy
30. pro 2008

tak jsem objednaná na 19.ledna v 9 hodin..tak s kým se potkám? 😀

k.bett
30. pro 2008

jesterka09

Návštěvy byli normálně od13-19hod a na pokojích se směli přijímat od 15-18hod. 🙂

ma12
30. pro 2008

Campi: a to tam jako ti tatinkove stali a nepustili tehule sednout? Tak to je sila. Ja tam budu jezdit sama celou dobu...mam to na zastavku 17 asi 50 m, tak si myslim, ze nemusim otravovat mm.

To s tema navstevama je fajn, jste me potesili.

Campi: u me jsou poslicci takova silna bolest jako u hooodne silny MS, obcas to vystreluje do zad, bricho tvrdy a strasne tezky a je mi na zvraceni. Takze to rozdejchavam, hopsam na mici anebo jdu do sprchy. Nejlepsi dychani je pro me to, ze zadrzim dech 😉.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
ma12
31. pro 2008

Johanko, tak nasi personalistce staci to stary lejstro. Tak jsme se domluvili, ze kdyby neco, tak mi ho zas preda a zajdu si do Podoli a vymenim.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
31. pro 2008

holky v poradně v Podolí vážej prcka? nebo jako řeknou při vyšetření kolik cca má? vůbec to nevím,naposled z 20tt ☹

campi
31. pro 2008

ma12: hodne chlapu sedelo. Proste jak ty páry přicházely, chlap+zenska, chlap+zenska, obcas osamela zenska. Dalsi prichozi si uz stoupali do ty fronty.

Poslicky teda nemam, rozhodne to neni nic, co bych musela nejak rozcházet.

Nikkyy: ja takhle dopredu terminy jeste nemam, ale objednavaji me prioritne ve ctvrtek, to mivam i diabetes a UTZ. Nevim, jak je to u normoš těhulí, ale kvuli cukrovce "nás" váží dost často. A ty jsi nebyla na velkym UTZ v 30-32tt?

Rikal dr. v poradne, že stop stav je uplne nepredvidatelna situace. Ze treba pred Vanoci mely vsechny prazsky porodky narváno a ted mají v Podoli furu volnych mist... Ze se deti rodí, kdy chtějí (kdo by to byl řekl... 😀 )

niikkyy
31. pro 2008

campi: byla jsem v 30tt jenže DR měl new UTZ,to rano mu ho zapojili a on sotva prohlíd malého a vážení nějak nezvládal ☹

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
jindri
1. led 2009

Zpráva od Hlavinky:

🙂 🙂 Adélka se narodila na Silvestra v 1:01h, váží 3,76kg a měří 53cm. 🙂 🙂
Rodily od neděle v noci...

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru