Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

bejana
16. pro 2008

Niky, stěry mi dělal můj gyndař ve 36 tt. Když je nebudeš mít, předpokládám, že je udělají tam 😉 Žádný prášky neberu, tak neporadim 😒

niikkyy
16. pro 2008

no řeknu si o ně mojí DR..tam nechci 😀

no prej mám málo č.krvinek nebo co....ale ty prášky se nesmí s magneskem...tak nevim jak to rozložit..a jsou mega velké a já je neumím polknout 😅

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
bejana
16. pro 2008

Niky, myslím, že stěry jsou taková rychlovka, že by mi to bylo jedno, i kdyby mi je dělali tam 😉 S práškama snad poradí nekdo jiný.
Gedren, jj, byla jsem u svého gyn. ještě týden po těch stěrech. Předpokládáš správně, hlavně pro výsledky. Měla jsem od září naplánované návštěvy poradny u svého gyn. až do 10.12., takže podle toho jsem se někdy začátkem listopadu objednávala do Podolí. Tam mě objednali na 15.12. a teď už budu chodit jen do Podolí. U mě nebyly žádný náznaky dřívějšího porodu, jinak by to můj gyn. plánoval jinak a poslal mě tam už dřív. Tak se přímo svojí doktorky zeptej, od kdy se máš objednat do poradny do porodnice 😉 Snad do té doby opravdu neporodíš 😕 😅

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
16. pro 2008

no já jdu 5.1 ke své DR na kontrolu a asi stery a ona rikala že toho 5 se mám objednat do POdolí a dle toho kdy me objednaj,tak si mě když tak jeste jednou pozve...říkala že 5 budu 35tt myslí a kdyby mě vzali až v 37tt tak si me pozve jeste 36tt 😅

ma12
16. pro 2008

Niikkyy: Tak az budou na moste barikadniku klickovat dve auta s rodicima tehulema uvnitr, tak to budem my dve 🙂
Zkusim zjistit ve ctvrtek to cislo na tu zachranku, jestli to bude stejny, co uz tady bylo zverejneny nebo jiny.
Gedren: kolik to mate stanic tim nocnim busem?

bejana
16. pro 2008

Johanko, to fakt chápu 😉 Já z Podolí taky nejsem odvařená, včera jsem tam ztvrdla čtyři hodiny 😝 (Což je docela extrém, ale MUDr operoval, tudíž začal později. Ještě se mu nezdál monitor, takže znovu...) Já to moc daleko nemám, bydlím taky na čtyřce. Když chytím dobře bus, jsem tam za nejakých čtyřicet minut, v čemž je započítaná i má "kachní" velice pomalá chůze 😀 😎 Já jsem volala dopředu, ale objednávala se na později s tím, že jdu toho desátýho ještě ke svýmu MUDrovi, tak jestli by mě mohli objednat až nejak potom. Nic k tomu nenamítali 😕 Můj gyn. dělá monitory už od 30 tt všem těhulím, takže já jsem zmonitorovaná až až.

venuse333
16. pro 2008

Ahoj,
cetla jsem, ze jste resily sanitku, manzel volala 155 a odvezli mne do Podoli, sice se trochu tvarili, jeste tam zavolali, jestli nemaji stop stav a uz jsme supajdili.....

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
16. pro 2008

ma12: tak jo..jaké bude znamení? 😀 aby jsme se v té zácpě tam ráno poznali v těch autech 😀 😀 😀 😀 😀

bejana
16. pro 2008

Johanko a co myslíš, kdo hlídal Majdu včera 😅 No manžel, sice to pro něj bylo náročný, ale zvládli to 😎 Ty čtyři hoďky jsou spíš extrém. I když asi jak kdy. Já měla včera v každým případě blbou konstalaci 😒 Rozhodně mi připadá míň blbý, že hlídá doma manžel, než tam brát Marky sebou 😨 To si vůbec nedovedu představit 😲 Jen ať si chlapi zvykaj, bude hůř 😝 😀 😎 Jo a máš moc hezkou fotku v pasu 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
bejana
16. pro 2008

Johanko, tak to už má slušnou praxi 🙂 Můj manžel furt maká, takže hlídá jen, když chodím po doktorech. Dřív vypomohl, i když na mě padaly těhu únavy - takový krizovky, kdy jsem nemohla udržet oči otevřený. Teď mám problém udržet je zavřený neb skoro vůbec nespím, i když únavou nevládzem 😖 Na fotku si najedu myší a ona se trochu zvětší - zaujala mě. Díky za odkaz. Ráda kouknu 🙂

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
ma12
17. pro 2008

Gedren: no tak to bys jela na Kobylisy nocnakem, tam presedla na nocni tramvaj, ktera te vyhodi pred podolim, cca cesta na hodinu.
Nikkyy: to jeste vymyslime 😉

befanna
17. pro 2008

Holky je v Podolí nějaká šikovná lékárna,kde by se dali nakoupit takový ty propriety jako vložky,jednorázový kalhotky atd.? Nechce se mi poptávat u nás v lékárně...

bejana
17. pro 2008

Bef, jj, po příchodu do budovy je lékárna hned po pravé straně a tam koupíš vše 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
17. pro 2008

BEf: já vše brala přes net....to objednej 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
befanna
17. pro 2008

Tak už to vybírám přes net. Jen se chci optat na ty vložky do podprsenky,brali jste i prací nebo jen jednorázové?

amabilis
17. pro 2008

No já se sama objednala do poradny podle toho papíru, a pak to oznámila gynekologovi, kdy že tam jdu a v pohodě. Ptala jsem se ho na ty stěry a on říkal, že v podolí si je dělají sami - že nevidí moc rádi, když se tam náhodou něco najde a musí se psát antibiotika, takže je lepší to dělat až skutečně "těsně" před porodem. Jinak prý před porodem mě celou (tedy celou tam dole 😀 ) vydesinfikují, takže prý pohoda.

V Podolí jsou k dispozici i vožky i kalhotky. Já si s sebou vezmu jeden balík kdyby náhodou... Jinak mám v plánu používat vše erární, myslím, že poslední, po čem bych po příchodu domů z porodnice toužila, je prát velké množství krvavého prádla 😅

amabilis
17. pro 2008

Bef, já mám do porodky jednorázové vložky do podprdy a na doma mám prací - 4 páry obyč a dva páry s polyuretanovým zátěrem na cestování...

ma12
17. pro 2008

Amabilis: taky minim pouzivat vse erar nebo stary veci, co jsou na vyhozeni. Ty ocistky pry dost zapachaji, je to tak druhorodicky?
Gedren: dik za info. Takze si ten formular musim obstarat sama nebo mi to daj uz doktori? Jdu tam zitra, tak at jsem informovana a predpokladam, ze mi jeste papir do ruky nedaj, ale kdyby chteli, tak at vim.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
17. pro 2008

já mám vložky do popdrdy jednorázové od Johnsna myslím!do porodky si je vemu !
Taky chci používat co nejvíce erárního oblečení!

Já nastupuju na mateřskou 29.12.takže mám starý papír a vyřídit to můžu až fakt 29.12..takže ještě poletim do práce..no super 😖

ma12
17. pro 2008

JOhanko, tak dik. Ale asi to budu resit az pri pristi navsteve poradny, tzn. 31.12. nebo 2.1., to tam bude baaaajo

campi
17. pro 2008

Toz ja jsem si vcera vyzkousela podolskou pohotovost. Bylo mi dost blbe, bricho bolelo jinak nez obvykle, hlava se motala a mela jsem pocit, ze ucuravam, tak jsme se tam v pul osmy vypravili. Pristup uplne super, byli moc hodni, udelali mi vsechny mozny vysetreni, vcetne krve, vyloucili vsechno mozny. Záver je takový, že pravdepodobnou pricinou je kolaps z prepracovani a do toho lehka viroza. Dneska jsem si jeste makla - 2 urady, zubar, ale ted uz lezim natazena v posteli.

A ziskala jsem velkou vzacnost - testovaci vodicku na plodovou vodu🙂.

Vlozky ani sitovany kalhotky do porodky neberu, vlozky do podprsenky jednorazovy a doma budu prat praci, pry to dost leze do penez.

Jinak uz mam zupan, manzel ho dostal jako van. darek od zamestnavatele - neutralni bilej a mensi velikost🙂. K tomu jsem si koupila v humanicu falesny ruzovy crocsy za 300 Kc a budu za fesandu.

bejana
17. pro 2008

Marti, souhlas s Johankou. Ač jsem tu v jedné diskuzi četla, že očistky jsou více cítit než MS krev, tak jsem taky rozdíl nepozorovala 😉
Campi, to je pozitivní info ohledně přístupu. To mě těší 🙂 Já si jednorázový kalhotky beru bo jsem dostala info, že jich dostanu pár a to nevím, jestli by mi stačilo. Po prvním porodu jsem měla nehoráznou spotřebu vložek i kalhotek (hodně jsem krvácela), tak ať jsem případně vybavená 😎 A ty už opravdu jen odpočívej 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru