Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

karmenina
22. led 2011

Krásné ráno, u nás taky nic. A dneska je tak krásný datum. Tak alespoň jedna z nás by mohla, co? 😅

macet
22. led 2011

@karmenina Ahojky, bylo by to fajn 😵 Ale u mě to něja zatím nevypadá 😢

gtver
22. led 2011

tak jsem si říkala, večer klid, že by a vy nic 😀 ale ještě je naděje, některé mlčí

ameliejulliette
22. led 2011

U nás taky přes noc miminko nepřibylo 😀 , akorát jsem se nevyspala, rarášek vyváděl... dospávala jsem až ráno. Ale solidně mě bolí kříže a kyčle, tak třeebaa se něco dít bude... 😅

bubanek
22. led 2011

@karmenina ja termin porodu 6.2. 😉

bubanek
22. led 2011

@karmenina ten Hamilton pry pekne boli a ted dvoum kamaradkam stejne nepomohl a sly na vyvolavacky..ale treba zrovna tobe pomuze 😀

Holky vy tu snad budete jeste strasit,kdyz ja budu rodit ne? jeste,ze vam to proste vyvolat do urcityho terminu musi 😎 ale je to teda otrava,takhle cekat az vrhneme..

karmenina
22. led 2011

@bubanek to tedy 🙂
Jak jsi se měla u maminky? Bylo něco dobrého?

karmenina
22. led 2011

@macet jsem na tebe včera zapomněla, jak jsem tak přemýšlela nad těma termínama 😒
No ještě se neozvala marcalka a med. TAk třeba 😕
Měly bychom uzavřít sázku 😀

bubanek
22. led 2011

@karmenina u mamuldy krasne..ja ji mam 10 min od baraku,dve zastavky metrem..takze ja tam jezdim casto,protoze tam mame hafana 13-letyho a nekdy tam chrnim,at pokecame..tak ja nez abych se valela sama doma,jezdim tam a aspon se donutim dojit na prochajdu..
Maminka delala knedliky se zelickem a uzenym a pekla makovec..ona mi hrozne podstrojuje..to je takova jeji uchylka,varit a pect...takze o nas je postarano,az nebudu stihat s mimcem a ted zrovna vari Honzik,tak nemusim nic 😉 ..jen bych jeste potrebovala,aby byla v duchodu..coz nehrozi,protoze jeste ji chybi 8 let a penizky na to nejsou,aby mohla byt doma a zije sama,i kdyz ma nas 😉 Ale nejak to mozna pak poresime,ze tri roky nejak preklepem a pak proste nam bude Emcu hlidat a my ji budem davat penizky,aby mohla byt doma nebo nekde jen na castecny uvazek,stejne duchod nebude mit zadnej..

bubanek
22. led 2011

No jsem na vas fakt zvedava,kdy vas to chytne..nebo se sejde fakt v porodce celej konik u salu a dalsich milion mimo konik a jedem do jiny nemocnice 😎

macet
22. led 2011

@ameliejulliette Tak v kříži a kyčle mě bolí už 3 dny a nic ☹ Tak ti budu držet palce, aby to u tebe vypadalo lépe 😉

@bubanek Božínku nestraš, že porodíme až po tobě 😢

@karmenina To nevadí 😉 Jo holky se ještě neozvali, ale zase je víkend a mají doma taťky takže to chápu 🙂 Ale jistá naděje tu je 😵

macet
22. led 2011

@bubanek aby jsme se tam pak nepoprali o flek 😀 😀

karmenina
22. led 2011

Holky mám depku, že snad neporodím nikdy. 😠

macet
22. led 2011

@karmenina Tak to jsme na tom stejně ☹ Ale musíme se držet, ono to přijde 😉 Jen by to chtělo, aby se to už hnulo 😵 Fakt jsem netušila, že budu druhý mimčo přenášet, nějak mi to hlava nebere 😢 Ale hlavně, aby bylo vše v pořádku 🙂 Drž se, nejsi v tom sama.......

ameliejulliette
22. led 2011

@karmenina @macet No mně už z toho taky slušně začíná hrabat, dneska ráno jsem tady mm brečela, že se bojím, že je tam drobek nějak blbě a že ho sama neporodím a že mě budou muset kuchnout... 😖 Jako ono to samo o sobě není žádná tragédie, ale já blbě snáším ty narkózy a anestezie, minule jsem tři dny po operaci prozvracela, tak to by nebyl úplně ideální start s miminkem... 😔

bubanek
22. led 2011

@ameliejulliette
@macet
@karmenina ty jo nezavidim vam to,protoze me uz to sere ted a to neprenasim jak vy zatim..a snad ani nebudu..
Ja teda po narkoze taky blila jak amina,ale reknu vam,ze se tak hodne bojim normalniho porodu,jak to bude probihat,dlouho trvat atd..ze bych se radeji nechala riznout na toho cisare a kdyby me od toho nezrazovalo par lidi a i doktor nerekl,ze to mam zkusit prirozene a uvidime,tak fakt jdu radsi na cisare,protoze ja zas nemam po operacich strach z narkozy a proste operace.. kazdopadne nebojte pristi vikend urco uz mate drobecky u sebe..

ameliejulliette
22. led 2011

@bubanek Strach je asi normální, ale spíš to je strach z neznámého, než z porodu, ne? Každý porod je přece jiný, nikdo Ti neřekne, jak bude ten Tvůj probíhat... Ale podle mě je taky lepší to zkusit normálně, pokud není závažný důvod k plánovanému císaři... Zvládneš to, neboj 😉

ameliejulliette
22. led 2011

@macet No tak tos mě nepotěšila... 😀 Jsem měla i z té bolesti trochu radost, že jako kdyby to mělo dobrý směr, tak ji vítám... a teď teda je z toho jenom bolest 😝

Já bych taaak chtěla to umět neřešit a prostě počkat... Ale jak, když člověk už ani nemá do čeho píchnout a furt se mu ty myšlenky motají kolem porodu a miminka?

med
22. led 2011

Ahojky, tak u nás taky furt nic. I když relativně mám ještě čas, ale první byla o 3 týdny dřív, tak jsme byli na všechno připravení dost dlouho dopředu, hlavně co se týče hlídání atd... takže teď jsme pořád připravení a nic a nic 🙂 I když dneska poslíčkuju o trošičku víc než jindy, ale to je spíš z únavy, protože jsem tu celý den měla 4 děti 😵
Já už nechcíííí v pondělí do poradny. Už mi z toho začíná taky mírně hrabat, jestli budu přenášet, tak skončím v Bohnicích a ne v Podolí 😀

med
22. led 2011

@marcalka1 My budeme mít Václava, taky taťka nedal jinak, u nich se to jméno dědí, takže nemám na výběr.
Možná, že se podle jmen opravdu poznáme, Václavů tam asi nebude mnoho 🙂)

ameliejulliette
22. led 2011

@med Přeju Ti, ať se v pondělí nepotkáme 😀 😀 😀 (Co takhle zítra na pokoji po porodu? 😉 😀 ) Kdes vzala 4 děti? 🙂 Proti děděnému jménu jsem zasáhla jednorázovou akcí - když se zadaří v prosinci, bude Jiřík, jinak ne 😀 Nezadařilo, no tak budeme mít Beníka.

macet
22. led 2011

@ameliejulliette Třebas u tebe to budou bolesti, které k tomu povedou, mě ale už bolí celý člověk celý 3 dny a nic z toho 😝
KOukám, že nám z toho už hrabe všem 😒
Mě hlavně z toho důvodu, že mam doma toho četíka a fakt už ty poslední dny dodělávam a tak bych chtěla být akční, ale nejde to 😢 Taky manžel je dost nervozni a nějak mi to vše nepřidává......

@bubanek Souhlasím s amaejulliette. Ten strach co máš je z toho neznáma, protože nevíš jaké to bude. Nikdo ti to neřekne a nikdo neví jak to bude u tebe probíhat. To je tak individuelní věc, že to se ani nedá. Já rodila první mimčo 16 hodin, kamarádka první mimčo 2,5 hodiny. Takže fakt dost velký rozdíl. Nepřemýšlej nad tím, nemá to cenu, protože opravdu dopředu nebudeš vědět co tě čeká a jaké to bude. Vem to tak, že mimčo musí ven a že ho budeš mít u sebe 😉 A já jsem taky pro přirozený porod. Je to vždy lepší jak pro mamku tak pro dítě, pokud tedy nejsou komplikace. A opravdu se neboj bude to v pohodě 😉

@med Ještě máš chvilku času ono to přijde. Já malého rodila 5 dní před termínem a teď druhé přenáším, no fakt nechápu ☹

karmenina
22. led 2011

Koukám, že máme všichni dobrý den ☹ . Prostě krize, beznaděj. Už se vidím, jak se zas budu mrcasit v pondělí v ☹ poradně. A to jde se mnou manžel. Prostě nervy.
Bolest mě vystřeluje z podbřišku do stehen, ale žádné kontrakce... ☹

med
22. led 2011

@ameliejulliette to víš, že bych radši brala se potkat na šestinedělí, ale bohužel to asi neovlivníme 😖
Byla u nás ségra se svými třemi drobečky + to naše zvíře, takže to tu bylo jako v blázinci. Doporučuji bezdětným jako velmi účinnou antikoncepci 😀 😀
@karmenina Koukám, že se nás v poradně v pondělí sejde víc. V kolik jste objednaný? Já v devět na monitor a v půl desátý poradna.

karmenina
22. led 2011

@med já jdu tentokrát už v 7 ráno na monitor a pak do ambulance č. 1. měl by tam být dr. Buben.

karmenina
22. led 2011

@med to ale neznamená, že se tam nepotkáme 😒 . znáš to tam...

macet
22. led 2011

@karmenina Tak to vystřelování bolesti do stehen mam už 3 dny. Ale ne celý den, jen prostě občas a taky z toho nic není ☹

@med Tedy to muselo být rodeo 😀 Na bezdětné to ale fakt určitě zapůsobí jako výborná antikoncepce 😅

Jinak mě čeká zítra monitor a poradnu mám v úterý 😝
Třebas mi něco zítra řeknou jestli je něco vidět na tom monitoru?????

karmenina
22. led 2011

@macet třeba už uvidíš krásné kontrakce.. 🙂

macet
22. led 2011

@karmenina No já se v těch čárkách vůbec nevyznám ☹ Ale bylo by to fakt fajn 😵

karmenina
22. led 2011

@macet ta vrchní křivka je srdíčko miminka a ta spodní děložní činnost. Minule jsem tu spodní měla totálně rovnou a teď naposledy kontrakce dosahovaly až k hodnotě 8.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru