Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

karol84
18. čer 2011

@hlavinka @beisis
podle toho popisu to vypada, ze me pani zackova prijimala pred porodem. nicmene my nechtela verit, ze opravdu rodim, ale nakonec jsem si prosadila, ze me prijmou... vysetreni bolelo nehorazne a krvacela jsem pak jak pri zabijacce :(

werunkach
18. čer 2011

Pane jo,..tak doufám,že se s ní nesetkám a dá se při porodu doktor odmítnout,že nechci aby mě rodila??Kdyby náhodou

karol84
18. čer 2011

@werunkach nevím, jestli se dá úplně odmítnout, ale vždycky je tam více doktorů... a pokud je porod bezproblémový, tak asi ani není důvod, proč u něj doktora mít - stačí PA

bl4nche
18. čer 2011

Jak tak pozoruju diskusi o Žáčkové, to bych snad ani nechtěla, aby mě případně šila ... děvčata, snad na nás nevyjde ...

teufelchen
18. čer 2011

Holky...ahojky...je tady některá, co se byla registrovat o víkendu? 🙂 Nestačí tam jít až tak kolem 8?Když kartotéka je o víkendu a svátcich až od 8:30?díky:o)

mikulka
18. čer 2011

@hlavinka To je strašný!!!! Naprosto strašný! A klidně jí nechaj i rodit, to už vůbec nechápu.
Vím, že v r. 2007 dělala na IVF, bylo tady téma se stížnostmi na ní, a pak jí měli vyhodit, ale jak vidím, nestalo se. To je šílené!

mikulka
18. čer 2011

@karol84 Ty jo, to je síla. To je sadistka, ne?
Snad to lze, odmítnout ji při porodu, ne? To ani té mojí kamarádce nemůžu říct. podolí jsem jí doporučila, jak jsou tam všichni skvělý a teď tohle. Je mi z toho smutno. ☹

karol84
18. čer 2011

@teufelchen ja jsem se registrovala o vikendu - ale uz je to delsi dobu - v zari 2010 - prvni nastavajici mamca tam byla, pokud si vzpominam dobre, uz kolem 3/4 na 5!!!, spousta se jich sesla mezi 6 a 7. o pul 8 bylo plno...

verbalinka
18. čer 2011

Doktora lze odmitnout. Ale pri rozjetem porodu to bude dost neprijemne. A urcite nespolehat na to, ze je vse ok a ze porodite jen s PA, vzdy se muze neco zvrtnout a aktivni doktor je nestesti. I u pohodoveho porodu muze dr porod zkomplikovat spatnym rozhodnutim - zbytecna medikace apod. Takze bych ji urcite odmitla, mame na to pravo.

hlavinka
18. čer 2011

@werunkach jiste tam nebude jako jedinej lekar. A ja jsem teda nachystana ji odmitnout, pokud tam zrovna bude. Protoze nez tuhle, to radsi nic, nebo ja fakt nevim.

@mikulka Ano, rok 2007 byla na IVF, myslim ze jeste zacatek roku 2008:o( Desny, ja vim, desny.
hele, byt tebou, o Zackovy se ji radsi zminim, proste je to jeden clovek a lepsi, aby vedela konkretne na koho si dat bacha - aspon myslim.

zabulik
18. čer 2011

@teufelchen ahojky já se byla registrovat v so 1.1.2011 byla jsem tam první v 6hod a do 8hod nás tam bylo už 11,šla jsem brzy chtěla jsem mít jistotu,že mě zaregistrují a ted vím,že to stálo za to supr přístup fajn lidi doporučuji Podolí 😉

beisis
18. čer 2011

No já doufám, že se sní už nesetkám. Sice do porodu daleko ale stejně. Jakákoliv doktorka lepší než ona.

teufelchen
18. čer 2011

Holky díky:o)..já tam už rodila..síce jsem nebyla kdoví jak spokojena s poporodní péči...vím, že o mimi se dobře postarali i přes akútní sekci 😉

karol84
18. čer 2011

@mikulka já tam byla celkově spokojená a za sebe můžu porodnici doporučit dál... nějaká nepříjemná osoba se může najít všude. I když za to, co paní žáčková řekla beisis, by se měla hoooodně stydět

vevi1
18. čer 2011

no holky, tak to jste mě úplně vyděsily s tou Žáčkovou ☹ jako narazit na takovou krávu, tak mě vomejou 😠
to jsem si zrovna chtěla trochu stěžovat na dr.Zikmunda u kterýho jsem byla na první poradně, ale ve srovnání s tímhle je to nic... jen mi vadilo, že mi absolutně nic neřekl, vůbec nekomunikoval, tiše mě vyšetřil a ani slovo, kdybych se nezeptala,tak nevím nic, třeba jestli se náhodou nechystá porod atd--porod je prý zatím daleko,ale stejně mě ten přístup zarazil, ale ta Žáčková je teda soda, já ji nechci u poroduuuu!!!!!!!
@beisis a to co řekla tobě, to je opravdu na stížnost, to si přece nemůže dovolit!!!!!!

beisis
18. čer 2011

Holky já jí radši ani nechci řešit. Za tu dobu, co tam chodím je ona nejslabší článek na který jsem narazila. A doufám, že u toho zůstane a že sní už nebudu muset potkat.

anicka164
19. čer 2011

@hlavinka Tak to asi nebyla ona, ta co mě yšetřovala měla vlasy mnohem delší...

moncicak.as
19. čer 2011

Holky, jen se chci zeptat, ač je to na Podolí ,,narvané", jak to funguje po porodu, dají Vám po těch 2 hodkách dítko normálně na pokoj, pokud byl porod bez komplikací? Četla jsem, že někde pro nedostatek míst jsou míma mimo pokoj maminy...rozhoduju se mezi Bulovkou a Podolím...děkuju moc!

karol84
19. čer 2011

@moncicak.as záleží na tom, zda se dostaneš rovnou na oddělení šestinedělí - pokud tam nebude místo, tak tě dají na gynekologické oddělení a mimčo ti budou nosit na kojení a přestěhují tě, až místo bude

bl4nche
19. čer 2011

vevi1: Zikmunkd je prostě takovej. Pán, který už je ve věku, kdy by mohl být krásně v důchodu (někdo tu dokonce psal, že už ho nepouští k porodům). Taky jsem byla překvapená, že nic neříká. V podstatě na mě spíš mluvila sestra. On se zeptal jen, jak se cítím a pak odpovídal na mé otázky. Když sem se při první poradně ptala, jestli už se náhodou něco neschyluje (máme v rodině předčasné porody), řekl, že "brána je zavřená". 🙂 V jeho věku se obávám, že k velké změně v komunikaci už nedojde.

lukava
19. čer 2011

@moncicak.as PA na kurzu říkala, že rooming in dělají, že tě po porodu s mimčem nechají na sále i s partnerem, ale osobní zkušenost tedy opravdu nemám, snad se vyjádří holky, co už tam rodily

mikeskab
19. čer 2011

@lukava Po porodu jsme byli opravdu s mimčem a manželem na porodním sále asi hodinu sami. Pak nás přestěhovali na 6nedělí.

melkuska
19. čer 2011

@vevi1 U Zikmunda som bola tiez, uz 2x. Okrem "Dobry den" mi nepovedal ani vetu. Clovek by cakal trochu ludskejsi pristup. Tiez ma sklamalo ze mi nepovedal aspon, ze je vsetko OK pripadne ci to uz vyzera na skory porod :( Ale tak zas si vravim, ze radsej ked nepovie nic akoby mal byt nejaky problem ;)

luckar
20. čer 2011

Taky jsem před porodem chodila k Zikmundovi, 1x jsem byla u takového mladého doktora a ten byl super. Ale Zikmund byl taky v pohodě, sice nemluvil, ale na co jsem se zeptala, na to v klidu odpověděl...řekla bych, že u něj je to dané asi už i věkem.

vilin
20. čer 2011

Ahoj holky, mela jsem sice zaskatulkovanou Zackovou jako nebrat, ale ze je az tak priserna.... to zlatej Zikmund! 🙂 Jdu na prvni poradnu za dva tydny v pondeli, tak doufam, ze pondelky Zackova na poradne neslouzi, to bych snad trvala na jinym doktorovi, kdyz to tady slysim..... 😝 Nevite nahodou nekdo, kteri doktori mivaji pondelky?? 😉

hlavinka
20. čer 2011

@vilin blby je, ze nikde nejde najit rozpis, kdo kdy slouzi. I kdyz treba chodit k tomu samymu, muze byt odvolanej na sal a stejne tam bude nekdo jinej:o(
Mohli by tam mit vzdycky vyvesku, kdo ktery den slouzi a kde. Protoze to bych snad jeste oddalovala porod, abych na ni nenatrefila 😀 😕

hlavinka
20. čer 2011

@luckar Vis co, oni ti starsi lekari nejsou moc zvykli na komunikaci. Jsou treba peclivi, ale ze by meli neco pacientovi vysvetlovat, to je nikdo neucil. Dneska to do mediku hustej a je to jiny - predstavi se a rikaji, co a jak. to driv proste nebylo.
Buben taky nejak extra nepovida, ale na co se zeptas, odpovi bez problemu. A tomu taky muze byt kolem 50 (teda nevim, kolik je Zikmundovi, toho jsem nevidela).

vilin
20. čer 2011

Zikmund uz pred 3 lety vypadal, ze musi kazdym dnem do duchodu, je to uz opravdu stary pan, tak jsem se i divila, ze tam porad slouzi.... 😀

xvitk101
20. čer 2011

@vilin V pondělí je na 2 Dr. Hron. Chodím k němu, v pohodě, sympaťák, řekne, co a jak a v pohodě jsem se ho mohla zeptat na pár věcí, co mě zajímalo.

vilin
20. čer 2011

@xvitk101 moc dekuju za info 😉 Jsem taky zvedava, jak dlouho tam budu tvrdnout, prestoze jsem se objednavala dostatecne dopredu a chtela, aby me objednali na pozdejsi hodinu, tak mi sestra do telefonu tvrdila, ze se objednava pouze na 8.00 a to si myslim, ze je nejhorsi cas a bude tam nejvic narvano... ☹ A to nepocitam neprijemne brzke vstavani 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru