Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

niikkyy
18. led 2009

oni prej dávaj tabletku,že buď se ti to rozjede a nebo zastaví,že to pozná poslíky když se neotevírá..říkala mi to kámoška co to dostala taky

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
18. led 2009

ta kámoška si ho taky nevzala a řekla,že domu nejede a tak jí tam nechali,pač bydlí taky vedle nás a z Kralup do Prahy je to přece jen kus trochu a jet zpátky a pak zas tam...prej to vypadalo jak paralen nebo tak nejak 😅

ma12
18. led 2009

Amabilis: tak ať netrpíš moc dlouho.
Nikkyy: o ten Yal si musíš říct, já jdu teda do klystýru.

campi
18. led 2009

amabilis: moc na tebe myslim, at se zacnes otevirat a porod ma dobrej prubeh!

To je stejne drsny, jak posilaji zensky domů... Myslim, ze v mene obsazené porodce by ji tam nechali treba 3 dny lezet a sledovali by ji, ne?

Taky jdu do klystyru. I kdyz, jak je mimčo nacpaný dole, tak nemam s chozenim na zachod problemy, tlaci tam, takze se musim vyprazdnit a Yal by mohl stacit.

Chudacek hlavinka, ukazovala jsem ji vcera manzelovi a jeho 12letemu synovi (ten ma tehotenstvi zprostredkovane uz od početí v misce - se vsim ho seznamujeme), litovali ji, ale moc se všem líbí její děťátko.

Gedren: ja se nejvic bojim, ze se bude dite tlacit ven a nebude tam mit pripravenej otvor, ja bych si prasek na otevirani klidne vzala (jestli jsem to spravne pochopila a tenhle prasek na otevirani je..).

V pondo jdu zase do Podoli (jenom na krev), mohla jsem se za Amabilis zastavit.

niikkyy
18. led 2009

ma12: já jak mám ty hemáče trochu,tak chci yal raději,ale uvidím pak 😉

holky co chtěj vše vědět v tom chorobopisu nebo jak se to jmenuje? zítra to mám hlasit a nevím co? abych si to zjistila když tak

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
18. led 2009

campi: taky jdu v pondělí,ale na poradnu 😉 jsem zvědavá

Hlavinku jsem manžovi ukazovala taky a ten se zděsil... 😔

amabilis
18. led 2009

Holky, ten prášek byl malej a růžovej, toť vše, co vím. Ale já měla strašně dlouho bolesti. Nakonec zabral, ale stylem, že mám kontrakci tak jednou za 50min (cca, neměřím, jen mě to vždy vzbudí) a jsem ztahaná jak prase. I teď sotva píšu. Jdu si zas lehnout, ať načerpám sílu.

niikkyy
18. led 2009

Amabilis: chudáku....tak ať se to rozjede už konečně..to je trápeníčko ☹ tak hodně sil

campi
18. led 2009

niikkkyy: to ja vim, ze jdes do poradny a drzim palce, at tam s manžou moc dlouho necekate!
Nad tou anamnezou nebádej, se ptaji jenom na veci, ktery clovek vi - kolikaty je to tehotenstvi, jestli bylo vsechno v tehu v poradku, jestli beres nejaky leky ... Nic zasadniho to nebylo, pac si to vyptavani vubec nepamatuju.

niikkyy
18. led 2009

áá tak to jo,to až jim řeknu co vše beru,budou koukat 😀 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
18. led 2009

no prosím tě.co kouřim jo? hmm jak jim to vysvětlit 😀 😅 už dlouho nic 😀

niikkyy
18. led 2009

a nepíchla jsem si dlouho 😀 😀

amabilis
19. led 2009

Tak dneska hurá na KO. Jsem na to zvědavá, ale při mé smůle... No, stejně to neovlivním 😅

teksas
19. led 2009

ahoj mam vzkaz od campi:
tak campi nam rodiiiiiii!!!!!!!!!!!!!
psala ze ji v pul 4 praskla voda a bylo ji fakt hodne ze to poznala..ale nema kontrakce tak kdyz se kontrakce do 24hod nedostavej tak to budou vyvolavat ...ceka v pokoji s vanou a cte 🙂))))
psala ze ji prijimala hlavinkovska ..prej budete vedet .-))))

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
amabilis
19. led 2009

Já Campi tak závidím!!!! Jinak asi vím, jak vypadá ta hlavinkovská mudra - včera jsem se tam s ní taky asi potkala, nebyla mi moc sympatická, ale kolem osmé se střídala s nějakým doktorem a ten sršel vtipem. Jinak já furt nic - sice mi konečně mizí čípek, ale jinak jsem zavřená a trpím jak zvíře bolestivejma kontrakcema v rozmezí 15 až 30 minut...

terkytka
19. led 2009

Tak to je síla,pořád nic a najednou dva porody naráz
🙂

niikkyy
19. led 2009

jéé Campi rodí jo? mazec..a to jsem tam dneska byla 😀

jméno té DR mi nic neříká 😀

tak držím palečky at to ma rychle za sebou 😉

Amabilis.. ty furt nic? jéé jsme se mohli vidět v Podolí co? 😅

ma12
19. led 2009

Nikkyy rodi, hmmm, tak to nam ten spolecnej pokoj nevyjde, tak Nikkyy ze by s tebou 😀
Jaka byla prohlidka?
Amabilis, vydrz holka, vydrz.

niikkyy
19. led 2009

ma12: no třeba s tebou 😀
prohlídka super..nevím jak se ta DR jmenuje.nemůžu to přečíst 😀

niikkyy
19. led 2009

jo a měla tam nějakou DR na zaučení asi....takže s mým svolením mě vyšetřila taky,tak se na mě střídali obě..ona teda nebyla schopná ani najít čípek-hrdlo a tak šíleně mačkala břicho dolů..no a nakonec promluvila a nějaká rusanda či ci 😅
ale byla jsem za hodku se vším hotová...kartotéka+sesterna+prohlídka a UTZ..jsem nečekala 😉 kdyby mě baba v kartotece nezrdzovala,jsem drív hotová,20 minut se mnou kecala o práci 😀 manža se stačil behem té doby nasnídat a vyprázdnit 😀

bejana
19. led 2009

Campi držím palce 🙂
Amabilis jsem myslela, že už Tě tu neuvidím. Chjo, si "užíváš" teda ☹

niikkyy
19. led 2009

holky kdo znáte jména těch DR v prenatálce? já to nemůžu přečíst 😅 rdinace č4 dr. Mer...... něco nebo tak nějak 😅

niikkyy
19. led 2009

jo a k dptazníku na jméno dítěte,mám odevzdat oddací list a prej je mi vrácen až při vyzvednutí rodného listu prcka? jako to snad ne?originál jim nedám přece 😅

bejana
19. led 2009

Niky, já dávala úředně ověřenou kopii. Originál se mi taky nechtělo dávat z ruky 😉

niikkyy
19. led 2009

takže na matriku ověřit?stačí na úřad obce? nebo kde to ověří?

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru