Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

bubanek
21. led 2011

Personal je nejdulezitejsi...radsi budu rodit nekde i ve starym,ale s milym doktorem a PA nez v mega novym a s debilama...nastesti ja v tom Podoli za ty roky co jsem tam byla i na operacich a chodila 3 roky na obvodni gynekologii,tak si nemuzu stezovat ani na jednu sestricku a jen mam spatnou zkusenost s jednou doktorkou po operaci,ktera se chovala jak krava a byla otravena,ze jsem v sobotu vecer zacala krvacet tudiz ji museli zavolat..ale jinak ty chlapi vsichni super.. tak to beru tak,ze 80% zamestnancu je tam fajn a snad na nas vyjdou.. a nebo vydrzim do toho myho doktora..

bubanek
21. led 2011

No je vas tu dost adeptek,ze se tam muzete o vikendu sejit teda 😀 😝

macet
21. led 2011

@bubanek To s tebou souhlasím. Co se týče pododního tak si takt nemůžu na nikoho stěžovat. jen na šestinedělí nebyli sestřičky moc sdílné, ale záleží na koho narazíš. Teď už mi to bude fuik, už vím jak o mimčo pěčovat a co a jak tak mi jde hlavně o ten porod 🙂
No nesmíme se tam sejít ale najednou 😅

bubanek
21. led 2011

@macet no tak ja jako prvorodic mam nervy,jak to zvladnu s kojenim a jestli to budu umet..a jak toho maj na tom sestinedeli dost,tak to jsem taky slysela,ze moc se s tim nepatlaj..ja preci jen lezela doted na gynekologii operacni a tam ty sestricky uplne bomba,hrozne mi pomohly,byly mily.. tak sem zvedava ted no..

karmenina
21. led 2011

@bubanek já jsem druhorodička, ale vzhledem k tomu, kolik let uběhlo a že mi to kojení moc nešlo, mám nerva taky 🙂

broucek2
21. led 2011

@bubanek opravdu záleží na koho narazíš. Měli jsme většinou hodné sestřičky a snažili se poradit. Ono je taky důležité se ptát a případně je poprosit, aby ti pomohly a poradily. Taky jsem se toho bála a hlavně jsem se zpočátku neptala a ono se předpokládalo, že to zvládám a nic nepotřebuji, protože většina holek na oddělení už měla několikáté miminko. Byla tam ale taky jedna směna, která byla fakt šílená a protivná. Z té jsem měla nervy. Dostala jsem vynadáno, že mi brečí dítě a ať si jej uklidním, ale nevěděla jsem jak

bubanek
21. led 2011

@broucek2 no tak snad je nechytnu,to jinak budu na nervy..ale ja se nenecham zas odbit,i kdybych je mela otravovat..nebo kdyz mi nevyjde ten nadstandart,tak se budu modlit,at tam mam na pokoji nejakou fajn maminu co mi poradi..sice mam kolem sebe dost deti,miminek,hlidala jsem synovce od malicka atd..ale tohle je neco jinyho,mit malinkaty jednodenni miminko krehky a proste nevis.. 😒

macet
21. led 2011

@bubanek @karmenina Holky zase nervy z toho nemějte. Určitě si i trošku sami poradíte a třebas fakt narazíte na super sestřičky 🙂 To nemá cenu se dopředu nějak nervovat. Náš pokoj bohužel narazil na špatnou sestavu sestřiček 😒 Ikdyž jsem se ptali chtěli poradit tak nás tak odbyli, že to dopadlo tak, že jsme se báli nacokoliv zeptat a zkoušeli jsme na to přijít sami, což bylo fakt těžké když jsme byli všichni prvorodičky. Pak jsme měli jen jednu sestřičku která byla fakt milá a pomáhala, tak jsme se všema starostma a problémama čekali na ní a pak u nás strávila třebas hodinku než nám všěe vysvětlila a tak 🙂 Ale tím fakt vás nechci strašit. Je to už 1,5 let zpět, může být jiný personál a nebo fakt narazíte na dobrou sestavu.

@broucek2 Mě tam buzerovala nějaká sestřička, které bylo asi tak 19 let a fakt nic nevěděla o životě a to mě tedy vytáčelo. Buzerovala, že nemám na malého pořád koukat, a takový. No fakt na facku 😝

bubanek
21. led 2011

@macet tak to te upozornuju,ze takhle se ke me nekdo chovat tak to lita a je mi jedno jestli to je sestra nebo ne..nebo si klidne jdu stezovat k vrchni..to ja si zas tohle libit nenecham..jeste od nejaky kozy mlady..ja zas mam prorizlou pusu dost,tak se proste nenecham..

macet
21. led 2011

@bubanek na nadstandartu jsou prý uplně v pohodě a moc příjemný. Kamarádka byla po císaři a nemohla se rozkojit jak byla v nervu ze sestřiček. Tak na poslední den si vzala nadstandart, který se uvolnil sice za ty největší peníze, ale chtěla a rozkojila se během jednoho dne. Prostě tam se prý chovali uplně jinak, tím, že to máš zaplacený 😖

macet
21. led 2011

@bubanek Tak to je dobře. My jsem byli tak všichni po porodu vyjukaný, že jsme se na nic moc nezmohli. Ale piš si, že t eď už bych si to taky nenechala líbit 🙂

broucek2
21. led 2011

@bubanek příjemná spolubydlící je základ, protože já měla šílenou prvorodičku, která se se mnou ani nebavila, byla nepříjemná, když mi brečelo dítě, protože její malý chlapeček byl hodně spící dítě a ani o něm nevěděla, naopak jej na kojení musela budit, navíc pak jí ho odnesli, protože měl silnou žloutenku a musel být ozařovaný, takže měla veget a moje malá, která byla strašně žravá a potřebovala dvojnásobné dávky mléka než ostatní děti, na což jsme přišli až po několika dnech, protože po vážení to vypadalo, že jí to musí stačit a nebrečí hlady, tak jsem nedokojovala víc, ale nestačilo. Byla bach raději na pokoji se 2 maminkami, jen příjemnějšími. Chytala jsem z této maminky těžké deprese, protože jsem si připadala jako neschopná mamina.

karmenina
21. led 2011

Holky nedáme se!!! 😀

broucek2
21. led 2011

@macet tak to mě tako starší čarodejnice, ketré se nic nechtělo dělat a obtěžovala jsem ji. Ostatní směny byly fajn a moc příjemné a snažily se pomáhat

bubanek
21. led 2011

Jo presne nedame se...bohuzel vas uz tam nestihnu,tak snad nekoho jinyho a normalniho 😒

@macet to vis penize delaj svoje,ale nemelo by to tak bejt..bohuzel no..ja bych nadstandart chtela,ale za ty velky penize nee,to uz je fakt hodne i s tim porodem..takze uvidim,zkusim do poradniku,jestli se neco neuvolni no..tak hlavne at maj volnej aspon normalni pokoj a sal..

marcalka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
bubanek
21. led 2011

@marcalka1 ty jo fakt cucim,ze jste tak rychle..streda byla masakr a ja tam budu chodit stredy,kdy ordinuje ten muj..
No asi fakt se rodi...No Apolinar ok a Vinohrady netusim..Thomayerku fakt nebrat..ale treba tam budou zrovna ok..kdyby to clovek takhle vedel predem...

Ja jedu za mamcou a hafanem a budu tam spat do zitrka..tak vsem cekatelkam preji hezky vikend a kdyby neco,tak rychle porody 😀 😵 pak cekame zde na informace..

med
21. led 2011

@marcalka1 Tyhle bezva zážitky, co jsem psala, mám všechny z Thomayerky, takže já budu radši rodit na ulici než aby mě převezli tam! A to jsem ještě nenapsala všechno, co se mi tam přihodilo....

bubanek
21. led 2011

@med no ja to sem nechtela taky moc psat..ale v Thomayerce kamaradka prisla i o mimco a byla to vina doktoru,mela teda uz dve deti doma a tohle bylo treti a nemela silu se s nima soudit..kazdopadne mala byla pridusena a nejak misto aby ji vzali na cisare,tak ji nechali porodit normalne a dopadlo to spatne...takze proto taky nebrat..

bubanek
21. led 2011

Ale je to 4 roky zpatky..tak nevim..kazdopadne dalsi kamaradka mela smulu na hroznej pristup doktoru i sestricek..v ty Thomayerce..a pak dalsi pruserovou co vim je Bulovka, to jak kamaradky problemy tam ,tak i samotna moje obvodni doktorka sama rikala,nebrat...

med
21. led 2011

Jinak z kojení mám taky obavy. Poprvé nám to bohužel nevyšlo, taky díky liknavosti sester v Krči, tak se tentokrát nedám a budu chtít, aby se mi s kojením věnovali...

marcalka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
bubanek
21. led 2011

@marcalka1 no tam nemaj ty porodni salecky..u Apolinare..
Nebudem na to myslet,budem urco vsechny v Podoli..

TAk hezky vikend..

med
21. led 2011

@bubanek> No u nás je to 3 a půl roku zpátky a o život jsme taky mohli přijít obě dvě raz dva. Možná jsme narazili na špatnýho doktora a blbý sestry, ale já odtamtud odcházela s těžkou depkou, nerozkojená, nástřih hráze jak po 5-ti kilovým dítěti (s čímž mám problémy dodnes) a ještě jsem po třech týdnech zjistila, že ve mě nechali tampóny... Taky jsem tenkrát na nějaký stížnosti neměla ani pomyšlení, malá pořád brečela a i já, takže jsme to nechali tak. Ale řeknu ti, že špatných zážitků jsem tam za těch pár dní měla až až... ☹

karmenina
21. led 2011

@marcalka1 prosím tě ještě jednou, kdy jsi měla ten termín, ať to nemusím hledat zpětně..?

bubanek
21. led 2011

@med no je to des..ja za tou kamaradkou byla den pred porodem a tekla ji hneda plodova zkazena voda a oni ji porad dopovali a chteli at rodi normalne,pritom byl jasnej pruser..celou noc ji tam nechali a odrodila dalsi odpoledne normalne,ale mala to neprezila..jeji obvodni doktor jasne rekl,ze by to bylo na zalobu..ja byla s ni i na zachode,ten jeji zrovna to odpoledne byl na Slovensku a pak sem tam jecela uz na ty sestry,at zavolaj doktora a doktor udelal rozhodnuti takovyhle nez aby ji hned rizly...treba by tam pruser uz byl i tak,ale nemusel taky..

Je mi z toho na zvraceni...fakt ze jo..a pak se nekdo divi,ze ja uplacim radsi nekde doktora,kdyz mam sama spatny zkusenosti z minulosti nez sem se dostala do Podoli..ja mela gyndarku,ktery sem par let zpatky rikala,ze me boli porad podbrisek,pri menstruaci,pohlavnim styku atd..a ona mi odpovedela,ze to nemame delat drsne..pica...prominte.. az kdyz sem se pres kamaradku dostala do Podoli kam sem zacala chodit na gyndu tak se to rozebehlo a za par mesicu sem byla na stole s endometriozou rozlezlou vsude.a prijit treba jeste pozdeji,tak se mimca ani nedockam..proto ja uz ted radsi dobrou nemocnici ,doktora,at si kazdej rika co chce..

marcalka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
marcalka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
karmenina
21. led 2011

@bubanek no to je síla. Jinak souhlasím s tou Bulovkou. Ležela jsem tam při prvním těhu s hroznýma bolestma zad.
Doktor se mě ptal, jestli existuje poloha, ve který mě to nebolí. Já řekla že jo a on, t ať tak ležím a neřeším to. Nakonec to byla to dilatace ledvinové pánvičky. Ale byl to dobrej debil. Od tý doby říkám manželovi, ať mě raději nechá umřít, než odvézt na Bulovku.

karmenina
21. led 2011

@marcalka1 no a ty jdeš na KO až ve čtvrtek? To by si tě tam měli nechat....A ke komu jdeš?
Já měla termín 17.1. a jdu v pondělí k Dr. Bubnovi, tak uvidím. Každopádně tě nechají max 12 dnů. Tzn. já bych do pátku měla porodit a ty do soboty.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru