Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

jindri
1. led 2009

to jo, už jsem zvědavá, co nám Hlavinka napíše, jak to probíhalo.

marketovna
1. led 2009

Jindry, počkej, od neděle v noci, to je skoro 4 dny..to je nějaý hustý ne? teda jestli rodila od neděle v noci a narodila se na Silvestra, tak bych to teda měla chápat dobře...

campi
1. led 2009

To jsem zvedava, co Hlavinka napise! Ale dobre to dopadlo, mimčo je venku.

Dneska jsem mela 100% posla - presne podle popisu Ma, zvladla jsem ho v leze, bolelo to dost, smala jsem se u toho, ale trochu mi tekly slzy. Manzel je velmi zvedavy, jak vydrzim kontrakce treba 10 hodin, ja teda taky.

niikkyy
1. led 2009

Jee,velka gratulace Hlavince.teda to muselo byt fakt mazec:O ja mela posla vcera asi.brichn ztvrdlo a do podbrisku vjela mega krec,boleli me vajecniky a vystrelovalo do krize.pomohla sprcha.

ma12
1. led 2009

Tak Hlavinka to ma za sebou, gratulace, i kdyz to teda muselo byt sileny.
Campi, vitej mezi poslance 🙂, je to sila co?
Ja sla spat vcera, teda dneska asi ve tri, moc jsem nespala, rano me chytla priserna krec a byla jsem jak kdybych proparila noc, tak jsem si sla jeste lehnout, a snad dobry.
Nikky, tak to byly posly

ma12
1. led 2009

Jo a Johanko, tak jsme to zvladly s tou materskou 😀 😀 😀

jindri
1. led 2009

marketovna: taky se mi to zdá trochu "drastické", jsem tu sms četla nejmíň 3x 😲 naposledy psala, že v neděli odešla hlenová zátka a dost krvácela.

Holky, já bych ty poslíky klidně brala, aspoň bych měla pocit, že už se něco děje 😅 v pondělí byl první termín, zítra druhý a kromě tvrdnutí příznaky žádné 😒

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
ma12
1. led 2009

Jindri: no nevim, jestli je o co stat 😒
Johanko: ja uz jsem ofiko prvni den na matersky. Neda se s nima domluvit na personalnim, ze prineses to stary a az budes mit novy, ze se vymeni?

niikkyy
1. led 2009

Tak to je fajn,ze to byli poslicci.kdyby mi to nelezlo do zad,tak to bylo Ok.holky pijete ten malinik?

ma12
1. led 2009

Niikky: zacinam od pondeli. Jeste ho musim koupit 😀 a lneny seminko taky.
Ja si to do konce roku zakazala pit, abych naaahodou nevyvolala porod.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
1. led 2009

gerden,takže už ho pít můžu jo? a kolik? já mám doma sypanej..maliníkový list..to je ono že? hele to lněné semínko maj kde? v lékárně? fakt humáč jo?to je dobrý na co?

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
campi
2. led 2009

To jste mi připomněly, že mám semínko ve spíži, tak jsem si hnedka jednu lžíci pokousala. Taky mi není jasný efekt na porodní cesty, ale aspon budu chodit dobre na zachod, no ne?

Po maliniku zvracim, chutove je moc dobrej, pila jsem ho ve snazilkovskym obdobi, ale ted mi nejak nesedí. Tak mam 4 krabicky doma a budu je muset darovat (ja ho taky dostávala od kamaradek, ktery uz porodily).

Ja mam z poslicka radost, pac mam pocit, ze se neco deje, ale jestli se to bude opakovat jeste mesic, tak me ta radost určo přejde.

niikkyy
2. led 2009

Ježiši prej ovcím a kozám 😀 😀 mazec!
Tak já ho taky koupím..ale prý je to humáč jsem slyšela od ostatních.
Takže lžičku denně jo?

Ten maliník mám tento : http://www.drpopov.cz/produkty/caje/jednodruhov...

to asi bude ončo co?

No já z poslíka radost teda nemám..boleli mě záda jak čert 😢
No a začali mi otékat nohy..taky vzrůšo ☹

campi
2. led 2009

niikkyy: treba to otýkání není trvalej jev. Zatím mi otekly asi 4x, to neni tak hrozny. Mam na to od kamaradky nejakej krém, ale vypadá to, že ho nevyužívám, tak budu mít co předávat těhotným kamarádkám i já.
Maliník máš správnej, je jedno, jaký je značky🙂

Lneny seminko mi chutnalo, pokousala jsem ho a hned polykala, snad se rozgelovatí v břiše a nevadí, že jsem si z něj nevyrobila v puse ten sliz.

ma12
2. led 2009

Jezis, to seminko bude nejakej hnus, no v pondeli se vypravim si ho koupit a poreferuju. Bud se muze nechat vylouhovat a pit anebo radne rozkousat. jestli je to stejne hnusny jako Psylium, tak potes protez 😉

Gedren: tak to je zvlastni, zajimavy pristup me a tve personalistky, moji to staci, tvoji ne. A novy lejstra nejsou.

campi
2. led 2009

ma: psyllium je dobry... Ale nesmis ho uzivat podle navodu - ja si ho michala do jogurtu, tam trosicku nabobtnalo, ale bylo to jako kdybych tam mela vlocky nebo neco podobnyho, takze fakt dobrý.

niikkyy
2. led 2009

campi: mě otekli nohy teď asi 3 krát večer..kotníky a dneska už je mám ráno ☹

To jsem zvědavá na to semínko..čaje vypiju jakýkoliv,ale zda je to sliz,se pobleju 😅

Sakra já musím už koupit ty kojící podprdy...ještě je nemám a co kdyby 😅

Jéé a mladej zas vyvádí..no super...boule v boku a putuje mi nahoru a dolu a do stran..super zábava 😠

ma12
2. led 2009

Campi, ja ho piju s vodou a humus. V jogurtu mi taky nechutnalo.
Niikky, jejda, ja jednu musim taky jeste poridit. Ted jsem momentalne dost nechutne bez penez, cekam na vyplatu, jak na smilovani.

campi
2. led 2009

Bych si mohla dneska zabalit tasku do porodky a zjistit tak, co nemám... Mela jsem na programu práci, ale jsem lenoch línej, tak čumím jenom na internet a zatím jsem nic neudělala.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
2. led 2009

já mám taky sbaleno 😀 ale chybí ta podprda..aspoň jednu musím sehnat,pak když tak koupím dle velikosti 😉

Tak jako u nás máme další mimčo..mazec..termín měla až 17.2. 😅

Ma: no já dostala penízky k Vánocům,tak si jí za to koupím..musím rychle než to dám do jídla zas 😅

Jo taky jsem chtěla něco poklidit,ale tvrdnu u netu... 😕

jindri
2. led 2009

gedren: já už si tak přeji porod, vidět to své miminečko a mít to za sebou, že bych brala cokoliv 😀 Ale asi už se něco děje, protože tvrdnutí je častější a jednou za čas příjde a odejde bolest v zádech 🙂
Semínko baštím už přes měsíc, maliník asi 3 týdny, snad to bude mít nějaký efekt. Taky mi není jasný efekt semínka na porodní cesty, ale co, věř a víra tvá tě uzdraví, v našem případě věř a porodíš jak po másle 😀

ma12
2. led 2009

Nikkyy: u Vas to teda jede, my uz mame teda 12 miminek a dalsi by melo byt dneska. Ale je to fofr.
Ja mam kojopoprdu od Triumpfu, asi za 600, a dobry. Prej je docela i sexy oproti ostatnim.
Ja to seminku beru tak, ze kdyztak nebudu mit problemy dojit si na zachod...

niikkyy
2. led 2009

no já juknu v pondělí..jedu k DR a tak se stavim v obchudku se spodnim pradlem a nebo pak v Kralupech 😵

no jako u nás roděj v 34-35tt mazec jako 😅

jéé tak zda se vykakaám po semínku..tak budu žrát balík denně 😅

befanna
2. led 2009

ahoj holky,
já si dnes koupila kojící košilku,s takovejma skrytejma otvorama na prsa...ale výběr nic moc,paní říkala,že budou až na konci února.všichni to před vánoci vykoupili 😀
Kojopodprsenku máte jednu nebo víc? Musím to začít už pomalu nakupovat,abych se taky tak do 14dnů pro jistotu zabalila..

Nikky: poslední dobou jsou fakt všude předčasný porody.mluvili o tom i v tv.

jindri
2. led 2009

niikkyy: je potřeba zvýšit příjem tekutin, jinak semínko způsobí zácpu 😉 .... na mě už ale nepůsobí nic, stejně mám zácpu 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru