Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

ma12
12. únor 2009

Nikky: vitej doma, takze porod nic moc? No jo, u me taky, ale kdyz se podivam ted na to svoje rvouci slunicko, tak to za to stalo, hlavne byla malinka, takze vytlacit se dala.

Mavanka: ja myslela celych 9 mesicu, ze do epi v zadnym pripade nepujdu. A kdyz jsem prijela na sal, prvni co jsem PA rekla, ze chci epi. Bohuzel uz to nestihli, hrozne rychle jsem se otevrela a bylo pozde, tak jsem dostala aspon dolsin, kterej mi sice zpomalil porod, ale aspon jsem nacerpala sily....

mavanka
12. únor 2009

Ma12, taky myslim, že mě možná moje odhodlání přejde až to přijde 😀 Ale uvidíme... no ale je fakt, že jsem už od několika holek slyšela to samé, co říkáš Ty, že když už se rozhodly, že do toho teda půjdou, tak už to z nějakého důvodu nešlo... tak se nechám překvapit, jak to nakonec dopadne 🙂

mavanka
12. únor 2009

Dolsin - to si zkusím zapamatovat - ale myslím, že v porodnici to budou znát taky 😀

befanna
12. únor 2009

Nikky: mě se hrozně líbí fotka jak tam jste všichni 3 s manželem a Kubíček je tam zachumlanej jak uzlíček 😉
A tobě to sluší 🙂 . Já jsem zvědavá jak budu vypadat...mastný vlasy..,nenamalovaná...,shrbená.. 😀

ma12
12. únor 2009

Mavanka: oni jsou v tom Mudri fakt nevinne. O pulnoci jsem sla na sal, rekla si o epi, Mudri se rozhodli, ze mi nejdriv pichnou vodu, pak bude epi a pak priprava (klystyr, prip. holeni atd), nabrali mi krev asi v pul jedny, jestli epi muzu mit. Vysledky meli byt myslim nejak do hodky. No a v pul druhy, ze epi mit muzu, ale ze mi doporucuji nejdriv pripravu, pak epi (ze kdybych mela uz epi, takze nebudu moc ovladat sverace, ze by to nebylo tak ucinny), tak jsem na to kyvla. No a ve tri uz jsem byla otevrena na sedm a bylo pozde. Zebrala jsem aspon o trosku, tak mi doktorka dala ten dolsin. Klystyr dela zazraky 🙂

niikkyy
12. únor 2009

Bef: sluší? 😅 😀 ty voe..jsem jak socka,pupek ještě šílenej 😅
vlasy jsem si myla než jsem jela rodit ještě 😀 a pak tam..pohoda

Ma12: porod byl jako Ok,ale konec ne.....malej né a né sestoupit,takže v těch největších bolestech ještě nějaké cvičení atd 😔 a malej pak byl přidušenej ☹
měla jsi epi jo? a dobrý? já ne 😕
No Kuba malinkej nebyl...už jsem prosila ať mě kuchnou na konci a kdyby nesestoupil tak bych šla..sestoupil za 5min 12..takže mi řekli,buď kleště nebo vy sama...takže volba jasná..taky jsem pak zkolabovala...sranda no 😔

niikkyy
12. únor 2009

já měla yal gel 😉 pohoda

ma12
12. únor 2009

nikkyy prave ze nemela. ja mela zase hroznej porod-porad na monitoru, ale tlaceni ok. kdo te rodil?
ja taky prosila o cisare

niikkyy
12. únor 2009

já byla taky furt na monitoru a pak malému museli na hlavu dát to čidlo,pač se ztrácel na monitoru 😔
rodil? počki najdu tu kartičku: Mudr: Karbanová,Černá a Pa: Bezoušková,Janečková

ma12
12. únor 2009

Niikky, taky nam davali cidlo na hlavicku, v kontrakcich ji padaly ozvy - pak se zjistilo, ze mela omotanou pupecnikovou snuru kolem krku. Takze jsme si to uzili co?

niikkyy
12. únor 2009

No to jo.nam ho hlavne blbe zavedli,takze na prd.a snuru mel taky kolem krku:'(

ma12
13. únor 2009

niikkyy: takze velmi podobny prubeh co? Dostala ses na to oddeleni kam si chtela?

niikkyy
13. únor 2009

jj dostala..ona zroovna sloužila,takže si pro malého došla už na sál 😉 a měla jsem dvoulužak 😵 😅

befanna
16. únor 2009

Tady nějak chcípnul pes,ne? jsem tu diskusi skoro ani nemohla najít 😀
Já jdu dnes odpolko zase na kontrolu,tak uvidíme,co se zase dozvím...

mavanka
16. únor 2009

Držím pěstičky!Ale teď už to máš možná za sebou... pak dej vědět.

befanna
16. únor 2009

Mav: tak dneska to proběhlo úplně hladce,byla jsem hotová za 3/4hodiny,už to tam začínám vychytávat 🙂
Přišla jsem tam o 15min dřív,namočila si ten papírek a čekala u sesterny.ta vylezla ještě před půl jednou,to tam nebylo moc maminek,tak jsem byla hned druhá na řadě,tam jsem to rychle vyřídila a přesunula se k monitoru-tam za pár minut vylezla sestra a brala první várku,do který jsem se hned nacpala a sedla k prvnímu křeslu 🙂 Ve 13 jsem byla venku,šla směrem k doktorce,stačila sníst jabko a už mě doktorka volala. Vše bylo ok,takže jsem za chvíli vypadla.
Jo,a opět doktorka Hasilová - byla fakt příjemná a milá 🙂
Na termín císaře si mám volat až v pátek po 15h - to do tý doby nevydržím ☹ ,a na kontrolu už nepůjdu,rovnou na tu řezací akcičku... 🙂

sebastianna
16. únor 2009

Ahoj holky,

to jsme tu jak blázni, že si tu budeme teď psát já, Bef a Mav🙂)) To můžeme rovnou psát jen do Klokanů🙂

mavanka
16. únor 2009

Tak to je dobře, že jsi z ní měla fajn dojem... já mám zvlášť objednaný monitor a hodinu na to kontrolu, tak nevímm, jestli to ve středu můžu tak rychle stihnout, uvidíme.... na ten monitor berou víc holek současně? No je to logický, jinak by to asi nestíhali, viď ... neboj, do pátka to uteče, není zbytí... takže příští týden už budeš mít miminko - aspoň máš jistotu, že víš, kdy to přijde... já si dneska ráno všimla, že začíná předposlední týden února... a v prvním březnovém už máme termín... letí to strašně rychle, aspoň mně to tak přijde...

mavanka
16. únor 2009

No asi jo, Seb 😀

befanna
16. únor 2009

Mav: oni tam ty objednací doby podle mě vůbec nekontrolujou.. Těch monitorů je v místnosti myslím 5,takže tam vždycky naberou nějakou várku a postupně to obměnujou.POdle mě je nejlepší co nejdřív vyřídit monitor,k doktorce se už pak dostaneš rychle. 🙂

mavanka
16. únor 2009

No, jenže mě mě objednali na půl dvanáctou na monitor a od dvanácti do půl jedné mají poloední přestávku, takže asi budu čekat mezi monitorem a pak vyšetřením, ale půjdu tam včas a vnutím se na monitor abych pak šla k doktorce hned po obědě... jenom je to taková nešikovná doba - kdyby to bylo ráno, vezme mě tam manžel po cestě do práce, ale takhle v poledne je to dost nešikovně... no tam to půjde v poho MHD a zpátky uvidím, jestli to budu zvládat stejně nebo zavolám taxíka ...

befanna
17. únor 2009

Mav: ona se ta půlhodinka dá přežít,a sestra včera vylézala už od 12.20 🙂
Ty bydlíš ale někde kousek,ne? Já teda až na Pze9,ale zase přítel pracuje na Pražského povstání,takže pro mě vždy jen sjede autem z kopečka 🙂

mavanka
17. únor 2009

No vlastně mám to kousek - nejdřív autobusem přes barranďák a pak čtyři zastávky tramvají - směrem do Podolí to jde, protože na autobus půjdu akorát na čas a tramvaj jezdí pořád, ale minule, jak jsem jela domů, tak už jsem nemohla pořádně dojít ani na tu tramvaj a pak jsem na zastávce busu zjistila, že jede až za čtvrt hodiny, cesta nahoru trvá tak deset minut a z autobusu jsem už šla fakt pomaloučku... dohromady cesta domů fakt skoro hodinu na to, jak je to blízko.... mně zítra manžel vzít nemůže, má někde nějaké školení nebo seminář na celý den... takže když na tom budu jak minule, volám taxíka - jestli mám dát 26 za mhd a jet zas hodinu nebo 100 (víc to být snad nemůže za ten kousíček) za deset minut 🙂

niikkyy
17. únor 2009

čau těhule 😵

mavanka
17. únor 2009

Čau mamino 😀

mavanka
17. únor 2009

Jak doma bojujete s Kubíčkem? Nechá Tě taky občas odpočinout?

ma12
18. únor 2009

bef: ty jses z prahy 9, a odkud?

uz s vam to blizi, co kocky, ale to zvladnete nebojte. a hlavne ted spete co to da, pak uz to pujde ztezka...

niikkyy
18. únor 2009

mavanka: jj ťukám ťukám....spinká a papá...kojo co 3 hodinky..občas teda síla než zabere-hlavně v noci,ale jinak OK 😉 je to poklad!
já ale dostala alergii-neví se na co,tak si užívám...jsem jeden velkej nateklej červenej flek 😢

co ty? ještě nerodíme? 😀

befanna
18. únor 2009

Ma: je to sice Praha 9 - ale pro mě už je to spíš vesnice,za náma je cedule "konec Prahy" 😀
Újezd n/L.
A jak se má Anička? 🙂

Nikky: koukám,KUbíček,těžkej pohodář 🙂

Jak se holky vůbec stravujete? Bude pro mě definitivní tabu čokoláda? abych si už preventivně začala odvykat 😢

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru