Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

jabber
28. led 2008

sarusinka - a na jakém oddělení pracuješ? Já byla na P4.

kocicatko
28. led 2008

Anka, tak můžeš chodit k nám do diskuze do společného termínu - dubna III 😉 . Jinak nadstandard bych chtěla, ale dopředu platit nebudu - to fakt nejsem blázen 😀 😅

sarusinka
28. led 2008

jsem na P1. a s tim narvanim to fakt netusim 😀 podle toho jak budete pekne rodit🙂))

01ajka
28. led 2008

registrace v 16t uz neni mozna?? diky??

olina
28. led 2008

ajko, podoli je uz ted plny az do konce srpna, volala jsem tam 😒 . Stejne tak Motol a Apolinar.

kristi
28. led 2008

ja byla bez nadstandartu, zustaly jsme tam skoro tyden a fakt se mi nechtelo platit 10.000

sarusinka
28. led 2008

😒 njn s tou registraci je to naprd... ☹

dit
29. led 2008

ahoj holky, ráda bych se zeptala na jednu věc - budu rodit v Podolí a teď jsem se dívala na jejich www a tam je mj. napsáno, že s sebou je potřeba si vzít "bandáž dolních končetin". Může se zeptat na co ta bandáž je? jestli proti hematomu ? nohy se tedy bandážují vždycky? díky 🙂

sarusinka
29. led 2008

ahojky dit, jj nohy se bandazuji zvdycky🙂

dit
29. led 2008

sarusinko, díky za odpověď, tak to je pro mě opět novinka 🙂 těším se, že se za 2 měsíce v Podolí snad uvidíme, takových milých sestřiček by mělo být, zvlášť v tomhle oboru, co nejvíc 😉

sarusinka
29. led 2008

😉 to je jasne🙂 tak se tesim, snad se uvidime na P1 🙂

dit
29. led 2008

budu se snažit na tu P1 dostat 😉

sarusinka
29. led 2008

dit, tak to asi stejne neovlivnis🙂 bereme to na stridacku s tema ostatnima oddelenima🙂 takze jednou jdou na P4, jednou k nam🙂 tak stesti aby to vyslo🙂

betka007
29. led 2008

sarusinka ahoj 🙂 , ja som rodila v podoli v lete 21.08.2007 a ležala som na P1 na nadstandarde. Mala som super sestru, ktora sa o mna starala. s Tereza myslim to bola, nosi okuliare, svetle vlasy kucerave. Bola fakt super, vzdy mi vsetko vysvetlila a trenovala kojenie 😉 . Na nadstandarde bolo super, ale prvy den som tam bola na normalnej izbe a sklamalo ma vybavenie izieb a socialiek, nechystate sa to tam zrekonstruovat?

sarusinka
29. led 2008

ahojky betka, tak rekontrukce se chysta,ale buhvi kdy... ☹

betka007
31. led 2008

Ahoj Sarusinka, prosim ta aky mas nazor na Dr. Bubna? ja som u neho bola raz akutne na vyšetrení, no ale z neho ide taká hrôza, arogantnosť, empatia mu je cudzia... No my pripadal ako mäsiar- reznik, co vykona to, co ma a nazdar. teda na mna tak vplyva a co som hovorila s mojimi znamymi, co ich tiez vysetroval a mali na neho stastie..., tak nic v dobrom nehovorili.... Tak by ma zaujimalo, ci sa stale takto sprava??? Alebo co to je zac....

sarusinka
1. únor 2008

ahojky betka, tak doktora Bubna vubec neznam.... jsem tam chvilku takze jsem jeste nemela moznost ho poznat...jinak hlasim,jsem dnes po nocni a mame 5 miminek uz nadstav,...takze vazne mazec....mame stopstav...snad se to odpoledne zase uvolni ☹

teruli
1. únor 2008

Ahoj, tak jsem narazila na toto téma. Rodila jsem v Podolí a už nikdy více. Rodila jsem 26 hodin s tim, že poslední hodiny mně nechala nějaká mladá dr. vyloženě trpět. Manžel se musel vzbouřit a ona řekla, no nejde to to vidim tak dáme císaře. Naštěstí šel kolem nějaký doktor ten řekl že je to škoda ať ještě naposledy zatlačím. Udělal dva hmaty a malá byla venku. Ona tam byla šprajclá za ramínko, bylo třeba jí jen trochu nasměrovat a dr. mě nechala přes dvě hodiny tlačit a přitom si tam něco četla. Příštup celkově studený. To víte, jede to tam jak na běžícím pásu takže se neni co divit. Já se na porod tak strašně těšila a bohužel z toho mám špatný vzpomínky. Když jsem malou porodila, nikdo mě nepochválil, jenom si tam zapisovali něco do papírů.

petamarketka
1. únor 2008

Betko: ahoj, tak já jsem k Bubnovi chodila od 24tt a mně byl mooooc sympatický. Je pravda, že není moc výmluvnej, ale když se zepátš, tak ti vše ochotně vysvětlí. Teda u mě to tak bylo. Byla jsem s ním moc spokojená. Opravdu mě hlídal, protože k závěru těhu jsem měla nějaké problémy, stále mě posílal pro jistotu na UTZ zda je vše v pořádku atd. Mně byly zase nepříjemné NĚKTERÉ sestry před tou jeho ordinací 😠 Ale Bubna si můžu vynachválit 😎

petamarketka
1. únor 2008

I s porodem jsem tam byla moc spokojenám, a to i na oddělení šestinedělí. U porodu jsem měla neskutečně hodnou a příjemnou dr., která u mě byla celý závěr porodu, kontrolovala neustále miminko, zda má správně otočenou hlavičku, zda má dostatek kyslíku (pomocí spec. sondy).... Sice se Markétka nakonec narodila právě kvůli nedostatku urychleně císařským řezem, tak já vím, že to bylo správné a rychlé rozhodnutí dr. Urbanové, která mi možná Markétku zachránila před nejhorším.
Příště jedině Podolí!!!!!!!!!
Ale názory se různí a tak je to všude a vždy bude!

petamarketka
1. únor 2008

právě kvůli nedostaku KYSLÍKU - vypadlo mi tam slovo 😅

teruli
1. únor 2008

To co se stalo mně nevyhradí pozitivní zážitek. To se prostě stát nesmí. Pokud je nezkušená mladá doktorka po škole, měla by mít u sebe zkušeného doktora. Já málem rodila císařem uplně zbytečně. Nepočítám kolik zbytečných hodin jsem tam strávila než se dr. rozhodla mi dát oxitocin abych se začala vůbec otvírat. Těch flašek jsem měla nakonec pět.
Příště budu volit menší nemocnici, kde na mě budou mít čas a budou se mi věnovat.

petamarketka
1. únor 2008

Teruli: to je jasný. Jedna porodnice hned neznamená, že musí být skvělá nebo hrozná. Vše záleží jen a jen na lidech. Já měla asi veliké štěstí, ty naopak! A tvému rozhodnutí se vůbec nedivím 😉 Já měla oxitocin hned (3 láhve). Prostě štěstí na dr. Přeju ti, ať po druhé jde vše jak po másle 😎

teruli
1. únor 2008

Petamarketko: jojo diky. Doufam v to, pac bych chtela jeste dalsi dve deti. Hezky den!

petamarketka
1. únor 2008

Já bych také chtěla - a chtěla bych už, jenže kvůli císaři to zatím nejde...... ☹ Ale i tak jsem ráda, že se Markétka tak narodila...... Ještě že tak!!!! Měj se krásně 🙂

betka007
1. únor 2008

petamarketka : ja som celkovo v Podoli bola spokojna, ale ten Dr. Buben mi pripadal ako suchar a aj vyzor mal taky, ze nevies co si mas mysliet. Ja som dosla akutne na vysetrenie, hodinu som bola v strese, plakala, s nervami na dranc. Bola pri mne cely cas sestra, ktora ma ukludnovala a bola mila. Natacala mi hodinu CTG- maternica mi tak pracovala, ze na naleze bol jeden kopec za druhym a on mi povedal, ze je vsetko OK. Zmeral mi fyziologicke funkci a gyn. vyš. po hodine čo som tvrdla na prijmovej ambulancii... Radost som mala jedine z toho, ze mi oznamil, ze mam babatko v poriadku, ale to jeho chovanie? Akoby bol kus ladu, ziadne pochopenie, ze som som bola rozrusena, vylakana a tak... Este povedal, ze to je normalne u tehotnych... Ja v 35 tyzdni... rizikove tehotenstvo.... geneticka ma na zaciatku tehu na potrat posielala, lebo sa bali, ze dieta bude poskodene, cele tehotenstvo som mala sukromneho gynekologa primara, ktory sa o mna staral akov bavlnke a dohodil mi Podoli, ze tam chodi operovat, ze budem spokojna. No a vidis.... Prvykrat som tam dosla a narazila som na pana doktora. Neskor som uz zacala chodit do poradne do Podoli, tam som mala super doktorku a ked som sla na indukciu porodu, tak som sa modlila, aby tam nemal Dr. Buben sluzbu. Fakt som z neho mala strach. No nakoniec mi skomplikovali porod.... Aj to sa stava. ale nevycitam im komplikacie, hlavne, ze som to zvladla odrodit a mala je zdrava. Tym som len chcela napisat moju skusenost z Dr. Bubnom. Ostatny personla bol super, ako moja porodna asistentka, tak sestry na P1...

petamarketka
1. únor 2008

Betko, to je mi líto. Ale důležité je, že máš zdravou holčičku! 😉

ronikacz
1. únor 2008

Ahoj, tak ja sa hlasim po uspesnom porode v Podoli. Simonko sa narodil v piatok 25.1. po bolavych 22 hodinach...Ale stalo to za to. Inak co sa tyka starostlivosti v Podoli nemam vyhrad (az na to, ze ma nechali na monitore asi 1h15min-ale nastasie som uz mala epi, tak sa to dalo vydrzat. Na odd.P4 to bolo super, perfektne sestricky az na jednu, co mala 2x za sebou nocnu a to bola fakt kus ladu. Druh noc po porode ma nechala sa s malym trapit 6hod-furt plakal a plakal nebol k utiseniu - to vstko v noci, kde je clovek vystresovany, lebo nevies,co si mas pocat, na izbe dalsie dve maminky, ktore nemozu kvoli tomu spat a sestricka mi povedala, ze ako t budem robit, ked budem sama doma...no fakt krava s prepacenim.Ale inak vsetky ale uplne vsetky sestricky naprosto perfektne!!!!

betka007
1. únor 2008

petamarketka ano, mas pravdu, ze sme to vsetci zvladi, ze? 🙂

ronika blahozelam 🙂

sarusinka
1. únor 2008

ronikacz: tak to te lituju u nas na P1 nechavame miminka druhy den klidne jeste u nas na boxe,aby se maminky vyspali.a nechavame je pres noc kdyz druhy den chteji jit domu.protoze doma jim to mimi taky nikdo nepohlida.ale jinak je nechavame fakt vyspat....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru