Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

luckar
15. led 2015

@nellygray myslím 800, nebo 1000 Kč ve 2010 a potom 2012 už byl 1500 Kč.

amazonka.k
27. led 2015

Tak bych se ráda podělila o mou čerstvou zkušenost s registrací v Podolí. V 8:00 se otevíral portál, v 8:00:10 bylo všech dvanáct míst obsazeno, vyplňování mi trvalo max. těch deset vteřin a už jsem se nevešla. Ještě štěstí, že ve stejnou chvíli seděl u jiného počítače i manžel, byl rychlejší, vyplnil vše za 4 vteřiny a povedlo se, takže doporučuji den předem trénovat, je to fakt o nervy 😀

inkognita
28. led 2015

Mě manžel vytvořil "pomocníka", který mi měl pomoci vyplnit formulář za pár sekund - ručně tohle zabere nejvíce času :( a když jsem to zkoušela - povedlo se 🙂 Nakonec jsem však měla registraci přes MUDr. kvůli problémům s těhu.. Tak kdyby někdo chtěl pomoci ... ;)

martina_sa
31. led 2015

Ahoj, také jsem řešila problém s registrací, naštěstí také úspěšně. Mohu vám pomoct. V případě zájmu se ozvěte ;)

matildova
18. únor 2015

Ahojte holky, prosim o pomoc s registraci. Dnes (poprve) se mi to nepovedlo, i když jsem kopírovala z excelu dopředu nachystané údaje, bojím se, že se mi to vůbec nepovede. Jak mám postupovat.
diky

p3tulkaa
18. únor 2015

@matildova zkoušej to i na jiné dny, jde to 🙂

adryska25
25. únor 2015

@inkognita
@martina_sa
Ahoj holky, prosím o radu ohledně registrace. Budu se přihlašovat začátkem příštího týdne a jak čtu diskuze ohledně přihlašování do Podolí, začínám být nervózní. Díky moc!!

gonyr23
5. bře 2015

@martin_km mohu taky poprosit figl na registraci prosím do IP☺☺☺ děkuji moooc

tanare
5. bře 2015

Taky jsem na poprvé neuspěla, do 10 vteřin bylo plno a manžel mi taky plánoval na další den dát do PC něco, co předvyplní formulář v jednu chvíli, ale mám lepší tip - zkuste to znovu po cca hodině. Díky tomuhle "super" systému právě maminkám registraci vyplňují všichni manželé, babičky, tetičky na několika počítačích a vyčerpají tak kapacitu. Podolí ale zdvojené/ztrojené registrace po chvíli zase uvolní, takže mě se kolem deváté ten samý den povedlo. Jinak Podolí všem čerstvě moc doporučuji, bylo o nás krásně postaráno!!!

katkino
8. bře 2015

Asi mám jako jedna z mála s Podolím špatnou zkušenost. Rodila jsem v této porodnici před měsícem první miminko a podruhé už bych tam nešla. Nejprve na přijmu pro nás neměli místo, přes mé naléhání a kontrakce mě umístili na oddělení rizikového těhotenství, kde se porod více rozbíhal, aby mě hodinu na to přesunuli do porodní místnosti. Zde jsem s manželem strávila 8 hodin. Mám pocit, že sestřička přicházela jen na monitoring, žádné rady ani osobní přístup jsem nedostávala. Byla jsem nucena kvůli snímání tepu miminka a děložním stahům více ležet. Po šesti hodinách otevírání, kdy už se mohlo přistoupit k další fázi porodu, přišla doktorka a řekla, že mimiko je špatně narotované a že musím přes všechny bolesti ležet na jedné straně, aby se miminko mohlo natočit zpět. To se ale nestalo, bolest šílená, a po 8 hodinách se po kontrole novým doktorem (asi výměna služby), muselo přistoupit k císařskému řezu. Peripetie pokračovaly, umístili mě z nedostatku místa úplně na jiné oddělení a miminko přinesli ukázat až po 6 hodinách s výtkou, že jsem tak daleko. Na oddělení, kde jsem se probudila po narkóze na dotaz, jak to celé dopadlo, mi sestřička odpověděla, že neví, že mě jen přivezli, ale že odpoledne přijde manžel a všechno mi řekne - uf, to byl nejhorší moment. Své věci ani telefon jsem u sebe neměla, abych zavolala ... ale třeba je to jen výjimka a náš porod byl náročnější. teď jsme ale doma, zdravý, tak jsem šťastná, ale na porod se snažím nevzpomínat. všem přeji více štěstí v tomto důležitým okamžiku!

pjodatle
17. bře 2015

2x jsem rodila v Podolí a 2x spontánně. Maximální spokojenost na všech frontách 🙂 Pokud budu ještě někdy rodit, tak jedině tam 🙂

denca2000
28. bře 2015

@martina_sa @inkognita Ahoj holky, mohla bych vás poprosit do IP o fígl kvůli registraci do Podolí - mám se registrovat příští pátek a už teď z toho mám vítr 🙂 Bohužel máme jen jeden počítač, tak se na nikoho jiného spolehnout nemohu :-/ Děkuji moc

pavla1978
31. bře 2015

@martina_sa
@inkognita Ahoj, mohu také požádat o informaci, jak se rychleji registrovat do Podoli? Děkuji Pavla

loretana
2. dub 2015

Holky, mám takový dotaz - termín porodu mám 5. listopadu a to v Podolí zrovna malují :( :( :( Rodila jsem tu první dítě, byla jsem moc spokojená a teď nevím, co mám dělat... Myslíte, že se to dá nějak obejít? Díky za rady...

inkognita
3. dub 2015

@loretana Ahoj, osobně si myslím, že se to obejít bohužel nedá :(

inkognita
3. dub 2015

@pavla1978 Ahoj, bohužel to co šlo, již nejde. ☹ Jedině snad sedět na více PC, nebo to zkoušet i během dne.

terezka312
3. dub 2015

@loretana může se registrovat i okolní dny, týden nebo 14 dní myslím, když malujou 1.-9., tak se můžeš registrovat i na 10. a dál, nevim teď přesně kolik je to dní možné, ale jde to

loretana
3. dub 2015

@terezka312 aha, takže myslíš, že tam mám na tu registraci zavolat a zeptat, se? To bude asi nejjistější... Díky...

terezka312
3. dub 2015

@loretana ani nemusíš, ono to tam samo vyskakuje, když se chceš registrovat, kolik dní plus mínus od termínu se smíš registrovat... Ale klidně tam zavolej, řeknou ti to.

loretana
3. dub 2015

@terezka312 aha, já tam totiž našla toto: Na termíny plánovaných uzávěrů porodního sálu (malování) nelze registrovat. Máte-li termín porodu v době malování porodních sálů v ÚPMD, obraťte se, prosíme, na jinou porodnici. Děkujeme za pochopení.

janulka1980
3. dub 2015

@denca2000
@pavla1978
ahoj holky, tak jak Vam to dopadlo? ja presne v danu minutu zacatku sedela pri PC a klaplo to 😅

merilinka
3. dub 2015

Ahojky,jak to čtu,já tam nechcííí ☹ ,to je továrna na miminka,bože.. bohužel asi budu muset,jsem po dvou císařích,čeká mě třetí a naše nemocnice spolupracuje s Podolím. Mám placentu v místě předchozích sekcí a je to prý riziková operace.dávají mi čas ještě do 30 tt,jestli se nevytáhne... teď ale joukám,že v létě,kdy bych měla rodit cca kolem 15.7. mají zavřené sály,tak bych musela asi do jiné fakultky,,uvidíme,to bude ještě rodeo 😨

terezka312
3. dub 2015

@loretana to jo, to je pravda, ale můžeš se registrovat třeba na 11.11. a to už uzávěra neni. Akorát musíš počítat s tím, že když budeš rodit v dny uzávěry, tak musíš stejně jinam.

janulka1980
3. dub 2015

@merilinka ak mozem nieco k tomu, co sa tyka porodu, asi ma kazdy ine skusenosti, predsa je to fofr, menia sa sluzby, lekari, sestricky, moze tam byt viac rodiciek najednou atd. to sa asi stane v kazdej porodnici. Ja som isla do Podoli z jedineho prosteho dovodu a to, ze su naozaj dobre vybaveni v pripade, ze by sa mimcu nieco stalo a to bola pre mna priorita (rodila som po 16h nakoniec cisarom, druhy bol planovany cisar - rok po sobe) Drzim palce, pekny den 😉

denca2000
3. dub 2015

@janulka1980 já budu zkoušet registraci ve středu 😉

merilinka
3. dub 2015

@janulka1980 to je jasné,že zdraví malé a moje je to nejdůležitější,rodila jsem vždy v menších nemocnicích sekcí a bez jakéhokoliv problému,tento problém,co nyní mám je závažný a chápu doktory, že mě ženou tam. Jen je to 100 km od rodiny,takže návštěvy nebudou každý den,ale zase je to jen na pár dní a budem doma🙂. Jen mám z toho trošku obavy...

janulka1980
3. dub 2015

@merilinka poviem ti pravdu, ja som po druhe jak som rodila ziadne navstevy nechcela. par ludi napriek tomu prislo, ale poviem ti pravdu, som bola strasne stastna, ze ked maly spal, spala som aj ja, potrebovala som si fakt oddychnut, mala som narocny rok, takze ten odpocinok a cas pre seba a mimi mi pomohlo/ ale chapem, kazdy sme iny, niekto by rad celou rodinu tam 🙂

aajda
3. dub 2015

@merilinka Kolem 15.7. nejsou zavřené sály, ne?

evab.
3. dub 2015

@aajda
@merilinka taky bych řekla. Vždy to vycházelo na začátek června.

aajda
3. dub 2015

Už jsem si to našla https://www.upmd.cz/registrace/, vychází to na 07. 06. 2015 - 15. 06. 2015 a 01. 11. 2015 - 09. 11. 2015.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru