Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

janana
2. říj 2007

tak já tam měla nějakou blondýnu tak kolem 40ky a taky byla pěkně nepříjemná. nejlepší je ta stará - ta je fajn.

vivian
2. říj 2007

janana: mně taky bolí kyčle. Když spím dlouho na jednom boku, tak se mi kyčel přeleží a bolí... A ta bolest mě probudí a já se musím pracně obracet 😀

terrezka
2. říj 2007

holky jdete tam někdo v pátek? já přestávám doufat, že do pátka porodím.... ☹

tera28
2. říj 2007

pecule: s tim manzelem kdyz nechce byt u celeho porodu to nevim, ale neprekvapilo by me kdyby i za ucast pri kontrakcich vybrali ten poplatek..

jinak k porodu jsem dostala andelicka nejak jsem to ale neresila, je tam jeste deka na prikryti kdyz se musi lezet.

janana
3. říj 2007

Ahoj holky! Tak my sme stále 2 v 1. Dneska na kontrole sem se dozvěděla velký kulový. Doktor mě neprohlížel, jen konstatoval že monitor je ok a to bylo vše. takže ztracenej čas. Jo suše mi oznámil, že mě nechá přenášet 14 dní. Tak to se asi zbláznil. Přeci nebudu rodit 5kg dítě?!!!!

kristi
3. říj 2007

a lucka je kde????

jani, vydrz...

janana
3. říj 2007

kristi - když ono je to těžký. To čekání je nekonečný a do toho denně 20 telefonátů, jsetli už rodím a mě přijde, že kromě občasných bolestí břicha a zad mi nic není, takže fakt snad nikdy neporodím.

betka007
3. říj 2007

janana : viem si predstavit co prezivas, ja som mala to iste, za kazdou navstevou u dr alebo monitoru ma vsetci obvolavali ci uz nieco je, ci si ma nechali, ako to bude dalej. strasne ma otravovalo to s kazdym riesit. to iste dookola.

inac aj ja som rodila v podoli a bola som spokojna

llucka
3. říj 2007

Já jsem tady 2v1 🙂

Janana, 14 dní, jo...tý jo, když si představím být ještě 2,5 týdne 2v1...uf, snad se miminka umoudří. Já mám termín v neděli, tak uvidíme 🙂

llucka
3. říj 2007

Ale Pecule se nějak neozvala, co druhý monitor...třeba si jí tam už nechali...

já jdu na další kontrolu v úterý, tak jsem zvědavá co mi řeknou....teda, pokud neporodím.

terrezka
3. říj 2007

no jo Pecule... kde je?? 😲 😲 jako fakt je to divný. už jsem to Janče psala... mě dr. v pondělí řekla, že jelikož mám teď termín, že mě budou kontrolovat častěji a že proto mám přijít v pátek. a spodek mi kontrolují pokaždé když jsem tam...

pecule
3. říj 2007

jsem stále tady 🙂 Včera jsem přišla až v pět a měla jsem toho dost.Monitor snad dobrý,ale že to na tom příjmu mají hezký 🙂 až jsem se přestala bát.Tak jsem se včera sestřičky vyptávala jak to tam chodí.Přítel bude se mnou než začnu rodit a pak počká na chodbě a pak ho zavolej hned jak porodím a budem už spolu a ještě mu dají čaj a sušenku.Ale to bych si spíš dala já 😀 .

terrezka
3. říj 2007

takže jako drahé polovičky dostanou pohoštění a my nic? no to je teda spravedlnost. my tam přeci budem tlačit ty naše mimiška ne? dneska mě dost krutě bolej záda tak jestli to do zítra nepřestane tak si tam zavolám,ale nevím kam... asi na příjem rodiček ne?

pecule
3. říj 2007

přesně tak my nedostanem nic 😨 😀
Včera mně taky bolely záda z toho lítání,ale fest.
Já bych zavolala na ten příjem a tam ti řeknou co a jak a aby tam člověk nešel zbytečně.

llucka
3. říj 2007

Pecule, ja už myslele, že už. Tak to je super, že to je OK.

Jo, takže pánové dostanou čajík a sušenku, jo 😠 a my bude tlačit a tlačit a max. si loknem vody...tak to je super 🙂 To až řeknu večer manželovi 😝

Terrezko, drž se a ať mimčo brzo vykoukne, však máš už nárok!!

kristi
3. říj 2007

pecule,ja jsem okamzite po porodu chtela chleba, pac jsem mela hlad jako vlk, najist samozrejme dostanes i ty

llucka
3. říj 2007

Já mám s sebou připravený nějaký musli tyčinky, kdybych pak měla hlad a nechtěli mi nic dát.

Kristi, měla jsi nadstandart nebo ne? Já o tom pořád přemýšlím, jestli ano nebo ne...

pecule
3. říj 2007

taky jsem to včera hlásila příteli,že dostane najíst,ale je mu to bylo nějak šuma fuk.
llucko,ptala jsem se na ty nadstandarty za 500,-jestli jsou hodně obsazeny a sestra říkala,že obsazeny jsou uplně všechny ,jdou hodně na dračku.takže s tím nepočítám.
Byla tam nějaká ženská a říkala,že má ten největší pokoj s balkonem a výhledem na Vltavu 😠 hm,asi žádný chudáci 😒 .

kristi
3. říj 2007

nemela, ne ze bychom byli nejaky socky,ale tam byla tyden a fakt umim 7000 utratit za uzitecnejsi veci

llucka
3. říj 2007

Pecule, prosím tě, napíšeš mi to číslo na sanitku, jak jsi mi včera říkala. Díík.

...taky si myslím, že je to spíš náhoda ho mít. Tak uvidím...hlavně, aby nás tam nechali odrodit 😎

jo a budeš muset platit těch 700 ?

kristi
3. říj 2007

tam jich je vic, za 500, za 700, za 1000 a za 1400 tusim...

llucka
3. říj 2007

Pecule...myslím tím otce u porodu...

Kristi já vím...koukala jsem na stránky. Kamarádka měla za 1400 a sestřenice manžela vychytala jednolůžák, ale ne nadstandart, takže nic neplatila. Taky si říkám, že těch 500, 600 ještě jde, ale 1400,1700 mi přijde dost
😖

pecule
3. říj 2007

llucka:tel:267 313 333
za to že tam bude nebudu nic platit a i kdyby tak se to zaplatí až pak nebo tam zaskočí.

terrezka
3. říj 2007

pecule - co je to za číslo? to je jako podolská sanitka?

vivian
3. říj 2007

Holky, to malování je 14.10., nebo OD 14.10.? Jestli to jako bude jen ten jeden den nebo na dýl... 😕

susik77
4. říj 2007

ahojte, ja som ani nemala nadstandard, ale mala som stastie a dostala som 1-tku s vyhladom na Vysehrad a nabrezie. Bolo to super. Lezala som na P2 a vsetky sestricky aj lekari strasne fajn a velmi ochotni 😉
tiez som prenasala a povedali mi, ze vyvolavacka az po 14 dnoch prenasania, ale mala sa umudrila a narodila sa 41+0 😉
a kontrakcie mi zacali v den, ked som mala fyziologicky monitor rano 😎
sli sme s manzelom na kavu a nakupit a vecer o 21.30 zacali kontrakcie.Veronka sa narodila na dalsi den 10.49 😉 .
porodne asistentky boli tiez velmi mile a dalo sa s nimi dohodnut na tom, co som chcela...

llucka
4. říj 2007

Pecule díky!

Susik...díky za info...já už chci taky!!! Veronka je krásná!!!

Já jsem dneska od rána nějaká na ránu...mám divnou náladu

😠 😠 brrr.

Vivian malování je od 14.10. a tuším, že trvá cca týden, ale tím si nejsem jistá.

makulka
4. říj 2007

Ahojte, chtěla jsem se zeptat nevíte některá,jak se nejlíp dostanu do podolí MHd. 24.10. tam jdu na 3d ultrazvuk, tak abych nebloudila. Rodit bych tam měla někdy na začátku ledna. Stím přenášením je to hrozný, syna jsem přenášela 10dní a to mi to ten 10 den vyvolali a byla jsem ráda, nevím jak bych zvládla ještě další 4 dny, podle toho jak to vyvolávaj v podolí. Doktor mi potom po porodu říkal, že to bylo tak akorád, že už placenta byla špatná. A taky se díky tomu Marˇˇta narodil z porodní váhou 4450g a to podle ultrazvuku říkali že to přez 4kg nebude 🙂

llucka
4. říj 2007

Terrezka je to číslo na pražskou záchránku na převoz pacientů, ale našla jsem na jejich stránkách i toto: http://www.zzshmp.cz/dulezite/ Jak to chápete? Přeci nejsme nemocný ani raněný...možná bude lepší zavolat 155 ??

llucka
4. říj 2007

Makulka, záleží odkud pojedeš. Já jezdím z Dejvic metrem na Můstek a pak tram 3. Nebo tram 17 ze Staroměstký anebo z Karláku tam jezdi tramvaje.
Zkus se podivat na www.dpp.cz a vyhledat si spojeni zmísta, kde bydlíš. Zastavka je Podolská vodárna.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru