Porodnice v Praze, kterou byste doporučily?

veronikanel
13. kvě 2014

Prosím všechny z okolí Prahy 9 - mám 4týdny na registraci k porodu.Na Bulovku,kterou mám nejblíže už jít nechci!!!Rodit ve škarpě by mě vyšlo lépe!
Napadají mě Neratovice,ale recenzí moc nemám.Jaké máte zkušenosti vy,popř.co by jste mi doporučily?Děkuji 🙂

handm
13. kvě 2014

@veronikanel S Bulovkou chápu, rodila tam dvakrát kamarádka a po každý něco pokazili ☹ Na Neratovice jsem slyšela samou chválu - kamarádka tam rodila, dokonce tam jela až z Benešova. Měli vlastní (tamní vybranou) porodní asistentku, s kterou byla moc spokojená..Jinak já rodila v Motole a byla jsem taky spokojená.

veronikanel
autor
13. kvě 2014

Já osobně byla spokojená s odd.šestinedělí.Co se týče porodnice jako takové,je to na dlouhé povídání.V tu noc jsem rodila sama!!!Byla jsem jediná pacientka,přesto PA raději pily kafe,než aby byly se mnou.Byla jsem bez monitorů,bez hlídání miminka,omdlévala jsem ve sprše,nikdo nikde.Pak jsem jednu PA"potkala",když jsem se doslova po čtyřech plazila na sál,ta na mě jen hejkla,ať si tam dolezu.Nejspíš za to může můj zjev 16ti leté dívky,možná to,že mi vyhodily doprovod k porodu,takže žádné zastání(vydupejte si něco samy s bolestmi),každopádně tohle si dovolit nemohou!!!NIKDY víc!
Já slyšela na Neratovice také chválu,od mé kamarádky,proto jí zvažuji.Mimo jiné bydlím u přítele kousíček za Prahou,takže jí mám blízko.Zatím jsem se regla do špitálu,uvidím,jestli tedy i na odd.porodnické 🙂 Děkuji 🙂

lenkazdenek
13. kvě 2014

To je mi líto,že máš špatný zkušenosti s Bulovkou,já tam rodila před necelými 3 měsíci a bylo to fajn,ikdyž nás tam bylo 6 a rodila jsem na tom hnusným starým boxu.....všichni byly milý,příjemný,akorát jedenu noc byla nepříjemná večerní dětská vizita,ale jinak fajn.Nicméně Neratovice jsem slyšela taky samou chválu,nebo bych zkusila njákou pražskou porodnici,hodně maminekj nadávalo na Vinohradskou,ale teď jsem zas četla pozitivní odezvy...

allisv
13. kvě 2014

Ja rodila v Podolí a doufám, že to vyjde, a letos tam budu rodit zas. Mají totiž na muj TP malování por . sálu. . Rodi se na samostatných boxech - coz je pro me super. Nikam se nemusi ani na wc , do sprchy... personal super.

chris_n
13. kvě 2014

já jsem ráda, že v Pze rodit nemusím nakonec. Že mi porod vyšel už na přestěhování. Budu rodit v Nymburce. JInak na Neratovice jsem taky chválu slyšela. A jestli to máte blízko, tak bych neváhala.

terezkax
14. kvě 2014

Rodila jsem v Neratovicích a nemůžu říct jediné křivé slovo.

A hlavně neregistrujete se hned na začátku těhotenství...."je třeba začít od 36. týdne navštěvovat těhotenskou poradnu v naší gynekologické ambulanci nebo ji alespoň jedenkrát – právě ve 36. týdnu těhotenství, ale nejpozději ve 37. týdnu těhotenství – navštívit a tím zaregistrovat Vaše osobní data a těhotenskou anamnézu do centrální databáze"

wenduliks
18. kvě 2014

Ja rodila v lednu na Vinohradech a super. Porod byl komplikovany, ale i pres to jsem mela u porodu 4 doktorky, 3 PA. Poporodni pece, jak o mne, na JIP, potom na 6nedeli i o maleho na detskem byla vyborna. Mela jsem zaplaceny nadstandart a nemuzu si stezovat vubec na nic.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru