Porodnice v Třebíči a v Jihlavě. Máte zkušenost?

renkam11
6. bře 2009

Ahojky, nenašla jsem nikde toto téma, tak jsem se chtěla zeptat, zda někdo nebyl poslední dobou rodit v Třebíči a jaké máte zkušenosti??? Já jsem v Třebiči rodila před 4 lety a byla jsem naprosto spokojená. Ale mohlo se to změnit a chtěla bych vědět na co a na koho si mám dávat pozor. Děkuji moc

leonik
7. bře 2009

Ahoj, já byla v porodnici v Třebíči před třemi roky, a teď naposledy je to necelé dva měsíce 😉 Poprvé jsem teda natrefila na ne moc příjemného doktora, ale podruhé si nemůžu stěžovat. Oba porody byly dlouhé, tak jsem tam vždycky strávila celý den 😒 Teď při druhém se nám celou směnu věnovala porodní asistentka. A zrovna ten den nebylo porodů málo 😉

krista
9. bře 2009

Ahojky, koukněte i sem na porodnici v Jihlavě:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

renkam11
autor
9. bře 2009

Já jsem tedy v Třebiči ten den rodila jediná a myslím si, že i když jsem tam byla sama, tak se chodili ptát a tak. Ale já většinu času trávila ve sprše a bylo mi jedno, jestli tam někdo je či není. Tak si myslím, že se mi věnovali. Byla jsem tam moc spokojená. Teď mě čeká další porod. Ale myslím, že to bude v Třebiči v poho.

Děkuji za reakce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru