Porodnice v Trutnově. Jaké to tam je? Lékaři, sestry

dela
19. dub 2008

Ahoj holky,rodila jste některá z vás v porodnici v Trutnově?Jaké to tam je?Jsou tam lékaři a sestry v pohodě?A nevíte,jestli dávají epidurál bez problémů,když si o něj řeknete?Napište prosím,jestli tam některá z vás rodila.Moc díky

xsuzzi
20. dub 2008

Ahojky mrkni sem 😵
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

jo a epi dávaj v poho,mě se ptali jestli ho chci 🙂

kajule
20. dub 2008

Dela, ja tam rodila a nemuzu si naprosto na nic stezovat az mozna na jednu detskou sestricku, ktera byla trosku protivna. Ale to si myslim, ze se muze vstat vsude, jakej clovek ma vzdycky dobry den. Jinac ja jsem byla vazne spokojena, na to co jsem vsude slysela. 🙂

kajule
20. dub 2008

Ja jsem teda epi nemela, ale i tak to slo krasne. Pri porodu byl se mnou MM, rodil me dr.Pech, PA uz nevim, jak se jmenovala, ale musim rict, ze i pri tom vlastnim porodu jsem se stihla i zasmat. 🙂

xsuzzi
20. dub 2008

Já jsem taky Epi neměla a taky mě rodil dr. Pech a pohoda 😅 a stejně tak i jedna nepříjemná sestřička na šestinedělí,ale jinak dobrý 🙂

kajule
20. dub 2008

Akorat jsem teda slysela, ze si stezujou hodne na Ruzicku, ale mamku rodil a rikala, ze si nemuze stezovat, ale to uz je par let. 🙂 No ale i moji spolubydlici na pokoji rodil Ruzicka a byla spokojena. 🙂
Kazdopadne, kdyz jsem si to od ty sestricky nenechala libit, tak v pohode, clovek se nema bat neco rict, si myslim, pak si totiz jeste spis neco dovolej. 😒

dela
autor
24. dub 2008

Díky holky za názory.No uvidím,kam půjdu.Myslela jsem ještě Jilemnici,ale to nevím,protože až to na mě příjde,tak chci být co nejdéle doma a jsem z Trutnova,tak abych to stihla 🙂 .No jsem pěkně podělaná,protože už se mi to blíží a první porod jsem měla úplně příšernej a dlouhej,takže asi vím už do čeho jdu ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru