Porodnice v Uherském Hradišti. Jak se vám to tam zdá?

chezzule
24. únor 2012

Ahojky holky,chci se informovat na porodnici v Uh.Hradišti.Jak se Vám to tam zdá a hlavně,co tam nabízí pro novorozeňátka.Nevím,co si mám sbalit sebou k porodu pro malé.Některé porodnice nabízí od plen až po oblečeníčko pro miminko.Tak se chci zeptat na zkušenost 😉 díky

mrs.bistra
27. dub 2012

@jaspina Tak já naštěstí tak hrozný zážitek nemám,ale je dost hnusné když se s něčím takovým maminka setká.Od personálu se očekává,že je tam pro maminky a miminka a také se podle toho bude chovat je smutné,že to tak není :( Ale malá ti určitě všechno tisíckrát vynahradí 🙂 Vždyt dětský úsměv stojí za všecky útrapy 🙂

mrs.bistra
27. dub 2012

@ee.liska To znám 🙂 A těch košil co jsem musela měnit...ani tampony v podprsence jsem nestíhala měnit 😀

mrs.bistra
27. dub 2012

@jaspina Já naštěstí v Hradišti nic takového nezažila a je dost hnusné,když se maminka s takovým přístupem setká!Personál je tam pro maminky a miminka a podle tzoho by se měl chovat!Je smutné,že tomu tak není ☹ Ale malá ti určitě všechny ty útrapy vynahradí,vždyt pouhý dětský úsměv dokáže zázraky 🙂

mrs.bistra
27. dub 2012

Ježíš ono se to uložilo dvakrát 😀

jennyska
27. dub 2012

@chezzule Ahoj, toto téma zamykám, protože již na stránkách je, viz příspěvek od @petrajavor, které tímto děkuji za pomoc a radu ostatním 🙂 J*

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru