Porodnice v Uherském Hradišti. Jak se vám to tam zdá?

chezzule
24. únor 2012

Ahojky holky,chci se informovat na porodnici v Uh.Hradišti.Jak se Vám to tam zdá a hlavně,co tam nabízí pro novorozeňátka.Nevím,co si mám sbalit sebou k porodu pro malé.Některé porodnice nabízí od plen až po oblečeníčko pro miminko.Tak se chci zeptat na zkušenost 😉 díky

1983hr
24. únor 2012

Ahojky já tam byla moc spokojená a dávaly tam vše

taknevim
24. únor 2012

ahoj já tam taky byla a vše super a v červnu tam pojedu zas 🙂

taknevim
24. únor 2012

@1983hr ahoj,jak ses dostala z Budějovic do hradiště?

1983hr
24. únor 2012

@taknevim bydlela jsem tam,pochazí odtud manžel

pulinkazlulinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mrs.bistra
25. dub 2012

Já tam rodila v roce 2009 a dostávaly jsme tam všechno 🙂 Pleny pro miminko,košilky,zavinovačky,látkové pleny i nějakou tu kosmetiku 🙂 Pro maminky jsou k dispozici noční košile a vložky ....K porodu ti stačí pouze papuče,po přijmu dostaneš erární košili,svoji jsem si brala až druhý den po porodu🙂 V tašce jsem krom pyžama,vložek,papučí měla sbalený ještě ručník,osušku,běžné hygienické potřeby,spodní prádlo,podprsenku na kojení a tampony do podprsenky,pro miminko plenky,ubrousky,Bepanthen mast,oblečení pro odchod z porodnice a deku...Jediné co jsem si nevzala a nakonec se to u mě ukázalo jako nutnost byla ruční odsávačka mléka :DMěla jsem ho tolik,že bych mohla kojit celou porodnici a sestřičky už ze mě byly mrtvé když jsem co chvíli zvonila na novorozeneckém,že potřebuju na odsávačku :DNa jejich radu mi ji manžel přivezl,takžetřeba ji nebudeš hned potřebovat,ale podle mě je dobré mít ji při ruce 🙂....Byla jsem spokojená,personál byl ochotný a vstřícný a to jak na porodnickém oddělení,tak na oddělení šestinedělí i na novorozeneckém....jinak víc informací najdeš třeba tady 🙂 http://www.aperio.cz/188/porodnice-uherske-hrad...

taknevim
25. dub 2012

@mrs.bistra taky sem tam rodila a byla max,spokojená a za á týdnu se tam těším zas 🙂

mrs.bistra
26. dub 2012

No já už mám odrozeno takže ted už tam budu chodit tak maximálně za sestrama nebo kamarádkama 🙂

taknevim
26. dub 2012

@mrs.bistra no to já si myslela taky,že mám odrozeno a ted zase jako.A dívám se na tvojého není z Ujezdca u Luhačovic?

taknevim
26. dub 2012

aha tak není,ted sem kukla z blízka 🙂

mrs.bistra
26. dub 2012

Náhodou je 😀

mrs.bistra
26. dub 2012

Tak my už další miminko mít ze zdravotních důvodů nemůžeme ☹ ale nevadí,hlavně,že tito dva moji dáblíci jsou zdraví a spokojení a já mám dvě sestry,bráchu a kopu bratránků a sestřenku takže dětiček si užiju dosyta :D

jaspina
26. dub 2012

Podle toho co píšete, tak oproti Zlínu je UH asi zlaté..

taknevim
26. dub 2012

@mrs.bistra fakt?
já ho nepoznala
tak já bydlela vedle něj skoro,ale asi mě nezná spíš sestru,jeho mamince sem šila nedávno kalhoty a zelené sedáky na ratan 🙂

taknevim
26. dub 2012

@mrs.bistra a mimochodem já mít děti taky nemužu ,Matěj ščel přirozeně a Elinka je z umělého týdnu rodím zasoplodnění.Byla sem jen měsíce bez antikoncepce a náhoa tomu tak chtěla asi a já zas 😀

taknevim
26. dub 2012

@jaspina ahoj ve Zlíně jsem nebyla,ale s Hradištěm sem mah.spokojená nejela bych do zlína

mrs.bistra
26. dub 2012

@jaspina některé moje kamarádky ve Zlíně rodily a říkaly,že už nikdy víc.Personál je prý neochotný,když se něco ptáš koukají na tebe jako na vola,že bys to mohla vědět a ne je otravovat a maminky tam prý berou jen jako věci,absolutně chybí lidský přístup..

taknevim
26. dub 2012

@mrs.bistra no to sem taky slyšela,ale zas ty co rodily ve Zlíně říkají to samé o Hradišti.Já si na Hradiště stěžovat nemužu nic mi tam nechybělo

taknevim
26. dub 2012

ted čtu co sem to napsala za blbosti doufám,že ste to pochopili holky.Psala sem ,že El je z umělého oplodnění a byla sem jen 2 měsíce bez antikoncepce,šetřila sem 4000 na novou

mrs.bistra
26. dub 2012

@taknevim :D já se ho musím poptat,třeba bude vědět....Tchýně ta zná kde koho je fakt,že můj pamatováka na lidi moc nemá,ale třeba bude vědět 🙂Moji kluci šli ven teda oba přirozeně,ale u obou i u mě byly komplikace a obě těhotenství byla vysoce riziková...Občas když vidím nějakou mamču si říkám,že by bylo hezké mít ještě tu princeznu,ale na druhou stranu ti dva moji čerti vydají za deset prcků :D

taknevim
26. dub 2012

@mrs.bistra já ani nevěděla ,že je Martin ženatý 😀 .A mě je ,tak třeba bude vědět,řekni mu ,že sem byla Maršovská on bude vědět.A ty si šumičanka?

mrs.bistra
26. dub 2012

@taknevim Já byla v Hradišti spokojená na max 🙂 Akorát sestřičky na novorozeneckém už ze mě byly hotové když jsem co chvíli chodila na odsávačku 😀 Jsem si připadala jako chodící mlékárna 😀 Jinak neboj,tvůj příspěvek jsem po chvilce rozluštila 😉

mrs.bistra
26. dub 2012

@taknevim Né já jsem původně z Brodu,tam jsem bydlela 12 let.Předtím dva roky v Korytné.Tak my jsme svoji teprve chvilku :D letos to budou tři roky teprve :D

mrs.bistra
26. dub 2012

@taknevim Tak jsem se ho ptala a říkal,že jsi mu povědomá,že tvůj obličej si pamatuje,ale že je to už delší doba 😀

taknevim
26. dub 2012

@mrs.bistra NO ONO JÁ NEBYDLÍM V uJEZDCI UŽ LET tak to je asi tím

jaspina
26. dub 2012

@mrs.bistra úplně přesně - jako na samotný porod si stěžovat nemůžu, ale to potom 🙄 Fakt jsem to tam protrpěla a probulela a díky tomu malá nebyla ani kojená. Nevěděla jsem jak, nervama jsem přišla i mléko.. sestička mě vystrašila, že malá zhubla a že možná skončí na JIPce se sondou (přitom nás za 2 dny pustili domů) fakt hrůza. A s nějakým kontrolováním dělohy se tam moc nepářou - 9 dní po porodu jsem jela zpátky na čištění a ten přístup pak byl ještě snad mnohem horší. kdybych měla ještě někdy rodit, tak budu dost přemýšlet - akorát kdyby to šlo rychle, tak UH už je z ruky 😒

taknevim
27. dub 2012

@jaspina a z kama si?

ee.liska
27. dub 2012

ahoj 🙂 já byla v Hradišti na začátku dubna a jsem moc spokojená 🙂
@mrs.bistra také jsem tam nechávala "litry" mléka, udělalo se mi hned druhý den a bylo ho mooooc, 😵

petrajavor
27. dub 2012

@chezzule tady je taky diskuze o porodnice v UH https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/porodnic...

mrs.bistra
27. dub 2012

@taknevim Asi jo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru