Porodnice Zlín a Uherské Hradiště. Máte zkušenost?

micka1
4. říj 2007

Ahojky může my někdo sdělit zkušenosti z porodnice ve Zlíně a nebo z Uherského Hradiště? Díky

evule
4. říj 2007

Ahoj Ivi, gratuluji ke svatbě i miminku 😉

magdalenka1
13. říj 2007

ahojky, já rodila v UH před dvěma lety a bylo to v pohodě. Ono toho stejnak při porodu moc nevnímáš, takže na krásu porodních sálů bych moc nedala. personál byl pohodový. Jen ty pokoje na šestinedělí jsou dost katastrofální, proto nyní zvažuji Zlín. Tam jsem slyšela jak chválu tak nadávky, to si asi nevybereš.

vefa
25. říj 2007

Ahojky rodila jsem ve Zlíně, byla jsem tam 17 hodin úplně vyčerpaná, vysílená ale zažila jsem tam 2 směny a naprosto úžasné porodní asistentky a doktor u porodu super perfektní, trpělivý, myslím že se jmenoval mudr. Kalis, asi to záleží fakt, na jaký personál tam natrefíte a mě tam moc pomohli...

zuzik.3
26. říj 2007

Ahoj, já taky rodila ve Zlíně, taktéž jsem zažila 2 směny a obě porodní asistentky super, velmi milý přístup. Doktorka ani nevím jak vypadala 🙂 ke konci už mi bylo všechno jedno. Na šestinedělí také v pohodě, sestry pořád chodili a ptali se jestli něco nepotřebujem. Já si nemůžu stěžovat.

gaba.4
13. lis 2007

Ahojte, já jsem rodila ve Zlíně už dvakrát. Poprvé nevíte do čeho jdete, ale byla jsem velmi spokojená. Po druhé to bylo ještě lepší. Sestry na porodním sále pořád chodily jestli něco nechci, pořád kontrovaly. Pokoje jsou dobře vybavené, sestry super. Ohleduplné,vždy všechno vysvětlily. Doktorky dobře poradily. Zvažujeme ještě o třetím dítěti a to taky ve Zlíně. Z porodnice jsem vždy dojela v pohodě, nebyla jsem vůbec vystresovaná a na ten třetí porod se už těším 🙂

segafredo
7. lis 2012

Někdo nějaké nové zkušenosti? Bydlím na půl cesty, tak nevím, kam pak jet? Musím se někde registrovat, jak to třeba mají holky v Praze?

segafredo
20. lis 2012

tak zřejmě tu ze Zlínského kraje nikdo není ☹

pajenka
20. lis 2012

@segafredo Ahoj, registrovat se nemusíš a pokud nevíš, kterou porodnici, mrkni na stránky www.aperio.cz a www.porodnice.cz
Záleží, co od porodu a porodnice očekáváš, já budu rodit v Hradišti, je tam super předporodní kurz, můžu doporučit. Diskuze o Hradišti je tady https://www.modrykonik.cz/diskuse/porodnice-a-d...
O Zlíně určitě taky najdeš. Kdyby jsi se chtěla ještě na něco zeptat, tak mi napiš 🙂

jennyska
10. říj 2013

Ahoj maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma Porodnice Zlín a protože vy s ní máte už nějakou tu zkušenosti, myslíte, že byste ji mohly vložit na https://www.modrykonik.cz/porodnice-zlin/ ? 🙂

Pokud ji vložíte, velmi pomůžete ostatním maminkám, které právě vybírají z českých porodnic a rozhodují se mezi různými městy. Díky Vám najdou obecné info o porodnici a Vaše zkušenosti na jednom místě. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

marco747
26. říj 2013

@segafredo jednoznačně Zlín. Mám 4 děti a 2 z toho jsem rodila v UH. Nebudu strašit, ale dítěti zlomili klíční kost, a protože to bylo třetí dítě měla jsem u sebe porodní asitstentku a Mudr přišla až k porodu. Asistentka totální řeznice, nejspíš jsem ji probudila v půl jedné ráno, vyšetřování děs, totalitní způsoby jednání a že zlomila dítěti klíční kost se mi vůbec neobtěžovala říct. Kdyby něměla službu v nemocnici naše dětská Mudr, nevěděla bych to a s dítětem zacházela jako se zdravým a to by mohlo vést k poškození našeho syna. Prostě porodní v Uh nikdy!!! Zlín 1!!!!

marco747
26. říj 2013

@pajenka jednoznačně Zlín. Mám 4 děti a 2 z toho jsem rodila v UH. Nebudu strašit, ale dítěti zlomili klíční kost, a protože to bylo třetí dítě měla jsem u sebe porodní asitstentku a Mudr přišla až k porodu. Asistentka totální řeznice, nejspíš jsem ji probudila v půl jedné ráno, vyšetřování děs, totalitní způsoby jednání a že zlomila dítěti klíční kost se mi vůbec neobtěžovala říct. Kdyby něměla službu v nemocnici naše dětská Mudr, nevěděla bych to a s dítětem zacházela jako se zdravým a to by mohlo vést k poškození našeho syna. Prostě porodní v Uh nikdy!!! Zlín 1!!!!
Předporodní kurz je však v UH nejlepší, zdravím porodní asistentku paní Dominikovou - pokud jej stále vede!!!

pajenka
26. říj 2013

@marco747 Já jsem v Hradišti rodila a nemůžu si stěžovat absolutně na nic 🙂 kdy jsi tam rodila Ty? A ano p.Dominiková kurzy vede stále, no pochybuji, že si Tvé pozdravy přečte 😅

lenatko91
22. zář 2019

Holky, má někdo aktuální zkušenosti? Rozhoduju se mezi těmito dvěma..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru