Porodnice Zlín, co je tam nového? Personál, doktoři atd.

misakiki
31. bře 2013

Dobrý večer
Rodila jsem ve Zlíně dvakrát,každým dnem mě tam čeká třetí porod tak se chci zeptat co nejčerstvějších maminek,co je ve Zlíně nového... 😉
Zajímaly by mne Vaše názory na personál,popřípadě doktory i PA.Taky mě zajímá jestli některá z Vás využila nadstandard na oddělení šestinedělí...Jak to tam funguje,jak je to s partnerem atd...Prostě Váš celkový dojem 🙂
Podobná diskuze tu už je,ale tam jsou příspěvky starší a mě zajímá jak je to teď aktuálně 🙂 Je pravda že ovace na tuto porodnici nebývaly veliké ale to už je pár let 😒

lucyvivien
31. bře 2013

Neporadím, ale chystám sa tam tiež rodit v říjnu, tak daj potom info, rovnaké otázky zaujímaju aj mna 🙂

misakiki
autor
31. bře 2013

@lucyvivien Dobře,dám vědět 🙂

maryen.k
8. dub 2013

Já jsem ve Zlíně rodila v říjnu 2012 a musím říct, že jsem byla velmi spokojená.Jak na porodním sále, tak i na šestinědělí.Ale asi záleží na jaký personál narazíte.

misakiki
autor
8. dub 2013

@maryen.k děkuji 🙂 mě to čeká pozítří,tak aspoň vím že se to tam změnilo...před 7 lety hrůza,před 3 se to dalo tak na 80% ale teď čtu všude samé dobré zkušenosti 🙂

p.e.t.u.l.k.a
11. kvě 2013

@misakiki ja jsem.rodila v cervenci 2009 a byla jsem moc spokojena nyni nevim kde budu rodit rada bych zase Zlin ale nevim kdy a jak me porod chytne😉

lucyvivien
9. črc 2013

@misakiki mužu se zeptat jak se rodilo ve Zlíne ? 🙂

pampeliska1
9. črc 2013

tak ja jsem byla v dubnu 2012 spokojena moc. na PS jsem zazila 2 PA, obe dve skvele, stejne tak doktorka. Na 6N jsem byla na 4.patre, vetsina sester uplne bez problemu /jak detske tak zenske/.

jennyska
10. říj 2013

Ahoj maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma Porodnice Zlín a protože vy s ní máte už nějakou tu zkušenosti, myslíte, že byste ji mohly vložit na https://www.modrykonik.cz/porodnice-zlin/ ? 🙂

Pokud ji vložíte, velmi pomůžete ostatním maminkám, které právě vybírají z českých porodnic a rozhodují se mezi různými městy. Díky Vám najdou obecné info o porodnici a Vaše zkušenosti na jednom místě. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru