Porodnice Zlín, máte zkušenost?

verushe20
24. dub 2014

Ahoj holky, rodím letos na konci Srpna a chci se zeptat jestli máte některá zkušenosti se Zlínskou porodnicí a popřípadě jaké?

milin
24. dub 2014

Ahoj já jsem rodila ve ZL. Bylo nás tam hodně rodiček a tak jsem tam měla jen přítele a porod. asistentka nás měla na starosti dvě. A ta druhá paní měla komplikace takže jsem tam byla v podstatě sama. Na pokojích jsme byli dvě což bylo fajne. Jinak jediná věc co se mi nelíbyla byla že jedna sestra řekla buďte dítě na kojení po 4hod druhá řekla nechte spát! Takže jedině tohle, že neměly stejné názory a jako prvorodička jsem v tom pak měla guláš. A teď tam pojedu rodit po druhé. Jsou nejlépe vybavenou porodnicí tak i proto. 🙂

llluckaaa
24. dub 2014

https://www.modrykonik.cz/forum/porodnice-a-doktori/porodnice-zlin/
Rodila jsem tam dvakrát a byla jsem spokojená. V srpnu se tam chystám rodit potřetí 🙂

vveronicka
13. kvě 2014

Já jsem ve Zlíně rodila před 6-ti lety a byla jsem spokojená, měla jsem komplikovaný porod. Porodnice byla tenkrát narvaná že nás pak neměli kam dávat a na pokoji jsme byli ve třech, což je jedinné minus, jinak jsem byla spokojená a chystám se tam rodit zase.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru