Porodnice Znojmo. Jakou máte zkušenost?

maxkatka
7. kvě 2008

Ahoj, brzy mě čeká porod a jsem z okresu Znojmo a tak chci rodit ve Znojemské nemocnici. Kdo z vás má jakou zkušenost???? Prosím podělte se s ní...

matej
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
olivka30
15. črc 2008

Ahoj, já jsem původně z Brna a do Znojma jsem se přestěhovala. Dlouho jsem přemýšlela kde rodit a do poslední chvíle jsem byla rozhodnutá pro Brno. Potom jsme se s manželem byli ve znojemské porodnici podívat v rámci předporodního kurzu. A byla jsem opravdu nadšená prostředím.A nakonec jsem rozhodnutí změnila pro Znojmo. Porod jsem měla docela těžký a dlouhý, ale všichni se ke mně chovali velice pěkně a i s péčí jsem byla velmi spokojená jak v průběhu porodu tak po něm. Také je porodnice menší a není tu takový frmol jako třeba v Brně. Nevím ovšem jak to tu je pokud nastanou větší komplikace.Moje kamarádka rodila v Brně a jediné co bych možná postrádala tady ve Znojmě je že nenabízí přímo epidurál který je v Brně úplně normální. Jinak teď jsem podruhé těhotná, a určitě půjdu rodit tady ve Znojmě. 🙂

cincila3
16. črc 2008

znojmo super až na tu stravu

maxkatka
autor
22. zář 2008

Díky, díky... první odpověď došla až den před neplánovaným, vyvolávaným porodem... takže už na vlastní kůži vím, jak na tom Znojemská porodnice je...

😀

No nebylo to nejhorší... porod byl ale jinak strašný!!!! Jinak za epidural chtějí ve Znojmě 2tisíce!!! Což dobře nechápu... no mě ho nakonec dát chtěli, ale jaksi to nevyšlo... mezi kontrakcema se to nestihlo... Takže jsem skončila na operačním sále pod plnou narkózou a kuchli mě... malá na tom byla špatně... Ale primář je v*l!!!! Na to, že jsem k němu chodila celý těhotenství a v pohodě, tak na tom odd. bych ho nejraději zfackovala!!!! By nás tam nechal zdechnout!!! A to jak mě, tak malou... 😨

bara7
15. říj 2008

Znojemská nemocnice byla pro mě spíš zklamání ☹ Sestřičky na porodním sále byly hodné, moc mi pomohly, jen na epidurální anestezii se moc netvářily ☹ zato, co potom bylo na šestinedělí...neochotné,zlé dětské sestry ( nechápu, proč tedy pracují v nem.?? Péče o pacienty je evidentně obtěžuje! )...Až na jednu, která nám dost pomohla! Takový anděl mezi ostatníma...Při dalším porodu uvažuji rozhodně v jiné porodnici!

zuzzzi
7. pro 2008

Souhlasím s bárou7 co se šestinedělí týče. Až na jednu sestru to byla hrůzu. Ležela jsem na nadstandardu a kromě vizity jsem dětskou sestru třeba i 3 dny neviděla. Byly neochotné i odpovědět na dotazy. Každopádně, ale další porod chci opět ustát ve Znojmě. Nadstandard jsem měla přímo na porodním a tam je to úplně o něčem jiným. PA jsou perfektní a to naprosto všechny a o doktorech ani nemluvě. Musela jsem tam zůstat o něco dýl kvůli malé. Já už jsem byla prakticky propuštěna a oni za mnou chodili a ptali se mě jestli něco nepotřebuji a tak. Každý den za mnou někdo z gynekologů zaskočil ( mimo vizitu) zeptat se jak se mi vede. PA chodili pravidelně a při porodu byly taky úžasný. Rodila jsem zrovna v době, kdy se střídaly směny a byla jsem z toho docela zoufalá. PA, která mě rodila, mi slíbila, že pokud to nestihnu, tak tam se mnou zůstane dýl. Zůstala až do konce a ještě se s námi přišla rozloučit ( už v civilu) na pokoj.

hlavinka
8. pro 2008

Zuzzi: muzu se zeptat, jak vypadala ta, co s Tebou zustala az do konce? Pripadne jmeno, jestli vis? (Pracuje tam moje teta). Diky moc 😉

jennyska
12. lis 2013

Ahoj @maxkatka @hlavinka @zuzzzi @bara7 cincila3 @olivka30 🙂

Na MK funguje Wiki Modrého koníka, která je knihovničkou pojmů, znalostí a zkušeností maminek maminkám.
Máte-li tedy znalosti a nebo osobní zkušenosti s porodnicí Znojmo, prosím, vložte je do https://www.modrykonik.cz/porodnice-znojmo/ .

Sdílení osobních zkušeností je ve Wiki daleko přehlednější než ve fóru a proto se snažíme, aby měly pod daným tématem místo právě ve Wiki Modrého koníka.

Děkuji Vám za sdílení svých znalostí a zkušeností, které budou spoustě maminkám k pomoci a radě 🙂
Děkuji Vám, že si navzájem pomáháme! 🙂

Mějte krásný den!
Janča

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru