Předplacení doktora na porod. Máte s tím zkušenost?

wsmoulinkaa
24. únor 2009

Ahoj, je tu někdo, kdo si předplácel mudr na porod?? Moje známá ano a já o tom taky přemýšlím, prý ji to stálo 800kč a když to na vás přijde po půlnoci tak ho vzbudíte (bohužel) a on vás odrodí. Já teda nebyla moc s minulým porodem spokojená, tak nad tím uvažuju. Nemohla si to vynachválit, protože jí ten porod (druhý) i urychlil.

mkr
26. bře 2009

hlavně se na toho dr. informuj, nejdříve jsem k porodu chtěla svého gyn., ale známá dělá v porodnici a když mi řekla jak rodí, tak fakt ne, ale měla jsem štěstí na supr paní doktorku a za tu bych si klidně zaplatila

zuzik28
27. bře 2009

ahojky holky, tak si pročítám diskuzi...docela se mi to zamlouvá. Mám známého gyndaře, ke kterému bohužel teď v těhu nechodím, dokonce rodí i v té porodnici co chci já...tak zvažuji jestli se ho nemám zeptat jestli by mě eventuálně neodrodil. Je super, takže by mě ani ty penízky tolik nemrzely...a možná by to bylo se známosti třeba i míň 😀

Ještě jsem se chtěla zeptat na ten Hamiltonův hmat. To udělá doktor jako aby se vyvolal porod? A šlo by to udělat i před termínem? Teda kdyby už bylo mimčo nachystané...nebo jen až budu přenášet? Díky

wsmoulinkaa
autor
30. bře 2009

zuzik- většinou když přenášíš....ale někdy ikdyž se dlouho neotvíráš tak si myslím že to taky dělaj. Zeptej se pak dr.
mkr - já ho znám dlouho a vím jak rodí tak je to super!! jinak bych neriskovala cizího!! 😉

wsmoulinkaa
autor
14. dub 2009

tak ahoj.....příští týden se jdu už domluvit s dr....jsem na to zvědavá co vše mi k tomu řekne!! 😉

pitka
21. dub 2009

Ahoj Wsmoulinkaa tak ako si dopadla alebo ešte si nebola u doktora se domluvit dej vědet pak jo pá

wsmoulinkaa
autor
24. dub 2009

ahoj Pitka.....můj dr mě tam objedná k němu až půjdu na kontrolu-ale budu k němu teda chodit od 36tt až do konce 😵 dám ti určitě vědět až půjdu poprvé od něj!!!
a to víš už se to rozkřiklo,takže názory na toto se různí-možná je lepší to nikde neříkat-páč pak udělaj z člověka rozmazlenýho fracka, nebo že nic nevydrží a že by ty peníze za to nedal a bla bla bla.....hlavně tchán-to je hroznej skrblík,takže od něj jsem to čekala a naši se taky na to netvářili, ale je to prej moje věc a mamce to je už jedno.
Můj dr mi řekl, že to byla správná volba-ke všemu se bojím, mimi bude asi větší 😉 papa

janika7
24. dub 2009

Ahoj holky, taky jsem si domlouvala doktora na porod. Muj za to chtel 20tis, ale rodi v Brandyse a tam neni JIPka a mam to asi 80km, tak jsem rodila v Motole. Mela jsem domluvenou oani doktorku, porod byl rychlejsi nez cekala a stihla mi jen porodit placentu a siti. Je fakt, ze jsem za to siti byla rada, taky se ke me jinak chovali, kdyz vedeli, ze jsem jeji pacientka. Na druhou stranu ani zaplaceny nebo domluveny doktor to nemusi stihnout...

pitka
25. dub 2009

Ahoj Wsmoulinkaa no tak to sem ráda za tebe no ja sem taky nejak tak začala k nemu chodit v tom 36TT až do konce uvidíš nebudeš litovat no lidi sou rúzni každý sme jiní ja si taky tet pořádam aby mi šel k porodu a nestidím se za to a ty peníze za to stojí penize byli a budou jen mi už ne tak co ja sem taky poseroutka hrozna ja jsem se objednala k našemu dr na 22 května tak jsem zvědavá co mi řekne drž mi palečky a víš co jsem slišla že prej už bere 15 a ne 10 ale nevím zda je to pravda tak pak mi musíš dat vědet ty to budeš mít dřív než já tak držím palečky at ti to dobře dopadne moja a inak až by chlapi měli rodit tak by dali víc penez než mi a hlavne oni by to asi ani nezvládli pa

wsmoulinkaa
autor
25. dub 2009

ahoj jani...jj to máš recht-oni prý přijedou až když jsou ty bolesti po minutě!! a to jsem se taky lekla 😕 když to nestihne 😒 ale uvidím co mi vše vůbec kolem toho řekne!!

wsmoulinkaa
autor
14. kvě 2009

ahoj...pitka tak jdu poprvé k Čepeldovi 9.6. už jsem tam objednaná...nakonec holka mi řekl můj gyndař, že mimi bude na mě asi větší..viz. foto břuch v albu....a tak jsem prý nakonec zvolila dobře říkal. Možná že bych měla císař, ale to uvidím jak ještě mimčo povyroste, pak mi ho změří a zváží a řekne jak by porod proběhl....docela bych to brala!!! Byl i primář a operace umí výborně!! Tak drž palce, pak dám vědět!!! 😉 😵

wsmoulinkaa
autor
14. kvě 2009

vlastně císař proto, protože mám malou pánev!!

pitka
14. kvě 2009

Ahoj wsmoulinkaa tak držím palce ja du k nemu příšti týden tak jsem zvědavá jak to dopadne dám vědet tak možna kdiby si měla toho císaře tak by to bylo lepší když máš větší miminko nebudeš se muset trápit tak pak dej vědet budu držet palečky zatím pa

wsmoulinkaa
autor
14. kvě 2009

pit a ty jsi v kolikátém?? a kde más foto mrško!!!! nestyd se!!! 🙂 dobrou

pitka
15. kvě 2009

Ahoj wsoulikaa ja sem ve 20tt a foto nemám ale jak sem se včera dívala na to tvoje bříško heský tak jsem si říkala že tam taky přispeju tím svím tak až budu mít chvíli čas tak tam nejake foto dám i malího Adámka dobrou pa

wsmoulinkaa
autor
8. črc 2009

ahoj tak jsem toho dr nestihla...měla jsem první poradnu jakoby v úterý a v sobotu prdla voda ráno a jelo se!! takže jsem rodila normálně ale na 35+5tt ale je vše v pořádku!! tak páček 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru