Předplacení doktora na porod. Máte s tím zkušenost?

wsmoulinkaa
24. únor 2009

Ahoj, je tu někdo, kdo si předplácel mudr na porod?? Moje známá ano a já o tom taky přemýšlím, prý ji to stálo 800kč a když to na vás přijde po půlnoci tak ho vzbudíte (bohužel) a on vás odrodí. Já teda nebyla moc s minulým porodem spokojená, tak nad tím uvažuju. Nemohla si to vynachválit, protože jí ten porod (druhý) i urychlil.

makoush
24. únor 2009

ahojda..tohle by me taky zajimalo. Jak to udelat a jestli to je mozne. Meli jste sveho dr. a nebo toho co v dane porodnici pracuje? A jak se na to tvaril personal? Popr. mela jste nektera takto predem dohodnutou PA?

nissanek
24. únor 2009

no, tak já jsem to měla domluvené a to tak, že buďto bude mít zrovna službu, tak to mém grátis a nebo jí zavolám, že uuuuž a ona přijede (teda pokud nebude na dovolené v dalekých krajích) a to by mě stálo 3000. Ale, když jsem si s ní domlouvala, tak mně spíš přišlo, že je to vlasně taková naše dohoda a určitě ne oficiánlí nabídka nemocnice (jo rodila jsme v Benešově). Voda mi praskla v 6.15 a v 7.00 jsem jí volala na mobil, evidetně jsem jí vytáhla z postele, ale stejně měla ten den službu, tak přijela jen trochu dřív a nic jsem neplatila.

wsmoulinkaa
autor
24. únor 2009

holky sorrýýýýý já chtěla napsat 8000kč

wsmoulinkaa
autor
24. únor 2009

tento dr není můj gynekolog...je to jinej - a zrovna dělá 3Dultr a já tam za 14dní jdu tak se ho na všechny tyto podrobnosti chci optat a to vám říkám jak to nebude překotný a rychlý porod tak do toho nejdu to ho na to upozorním 😀 néééé ale zeptám se jak to teda je!! Jsou to velký prachy a tak mě to trochu brzdí!! Ale dnes si vydělávají všelijak!

meri
24. únor 2009

Holky, myslím, že oficiálně to nejde, ale je to pouze po domluvě. Já jsem měla dohodnutého porodníka ze známosti, byl na telefonu a dorazil i když neměl službu a chodila jsem k němu i do poradny. Byla jsem spokojena, částku jsem dala podle vlastního uvážení a po dohodě s manželem.

wsmoulinkaa
autor
24. únor 2009

meri tak to by bylo super...ale tak uvidím jak a co mi řekne, ale naděje že to bude levné si nedělám!!! 😠 😒

ducky
24. únor 2009

WSmoulinko tak já sice nemám vlastní zkušenost, ale kamarádka když zjistila, že je těhu, tak se přes jinou svojí kámošku dostala k dr., který má svojí praxi a smlouvu s Bulovkou, kde rodí své pacientky. Chodila k němu celé těhu a pak jí samozřejmě odrodil. Jel by kdykoliv, ale vzhledem k tomu, že měla termín 15.12., tak jí 16.12. udělal Hamiltona, aby ho třeba nerušila od štědrovečerního stolu 😀
A stálo jí to 12 tis. 😔

wsmoulinkaa
autor
24. únor 2009

ty vogy... 😀

jj ale je pravda, že ta známá k němu také chodí jako ke svému gynekologovi. Já mám jiného ale ten nerodí...tak to abych to neměla ještě dražší 😀 ty jo to si to asi odfuním!!

konja
24. únor 2009

wsmoulinkaa: myslím, že lepší než zamlouvat si svého dr a ještě za to platit je lepší radši si vybrat porodnici která opravdu bude vyhovovat vašim představáím a klidně si i pro miminko kousek zajet. Vyjde vás to rozhodně levnějc a ušetřené penízky můžete věnovat do něčeho hezkého 😉

lena13
24. únor 2009

wsmoulinkaa moje kamaradka si pres kamaradku domluvila s ocni lekarkou,ze nemuze rodit normalne a sla cisarem (neplatila nic)...ja jsem byla taky akutnim cisarem...vubec me nic nebolelo

wsmoulinkaa
autor
24. únor 2009

hmmm a co ji řekla ty očařce??? jako nevím já k očnímu nechodím, tak by asi na mě koukala jak na blázna 😀 néééé já ještě nevím-manža je proti a já se mu nedivím za ty prachy-ale oni ty chlapy kdyby měli rodit, tak za to dají určitě všechny prachy 😀 aby je to nebolelo!!!že jooo???? 😉

wsmoulinkaa
autor
24. únor 2009

on personál by měl být už dobrý....snad se tam nezastavil čas za ty roky!!! jde mi jen o dobu porodu-jinak o nic. První jsem měla 20h a už to teda nechci!!!Ale vydržela jsem 😉

konja
24. únor 2009

wsmoulinka: muselo to být hrozný, to chápu, ale budeš rodit podruhý a druhý porod bývá rychlejší. Znám holky co první rodily dvacet a víc hodin a s druhým málem nedojely do porodnice 😉

wsmoulinkaa
autor
25. únor 2009

to by bylo něco!!!! 🙂 😉 🙂

paja
26. únor 2009

Já taky měla svého dr. u porodu. Má soukromou praxi a mimoto má sepsanou smlouvu s jednou porodnicí, kde operuje své pacientky. A je možno si ho taky přizvat k porodu - jen ale do té nemocnice, kde má tu smlouvu. Stálo mě to 5tis. a byla jsem moc ráda, že tam byl, protože nastaly komplikace a museli mi dělat císaře.
Jinka ducky: když jsi psala o té tvé kámošce, jak ji udělal toho Hamiltona, aby mu nerušila svátky, tak já to měla podobně - byl pátek, přenášela jsem čtyři dny a v sobotu měl dr. nějakou rodinnou oslavu, tak mi udělal Hamiltona a já do večera porodila. Takže si mohl v klidu užívat víkendu 😀

pipisek
26. únor 2009

já za první porod platila 5 tis. ...a před cca 10 lety to byly nějaký peníze !
teď v roce 2007 jsem nedala ani kačku...a ani jsem to u druhého porodu neměla v plánu...jako otrlá rodička, ketrá už ví, do čeho jde 😉 jsem si řekla, že se o mě postarjí naprosto stejně když zaplatím jako když nezaplatím...jde zřejmě jen o to mít tam známou tvář

poletucha
26. únor 2009

a myslite ze jde si prizvat svyho porodnika do porodnice kde normalne nepracuje? to asi nepujde,co 😕

wsmoulinkaa
autor
26. únor 2009

tak to nevím...ten můj ani porody nedělá-musím na jinýho a už vím na jakýho-zeptám se a uvidím..... 😉

ducky
26. únor 2009

Pájo tak to je taky dobrý 😀
Hlavně, že jim to obou vyšlo. By mě zajímalo, kdyby někdo dělal Hamiltona mě, jak by to dopadlo 😀
Jsem rodila od prasknutí plodovky 36 hodin. Bych jim asi udělala čáru přes rozpočet 😀 😎

Poletucho to si myslím, že asi nepůjde. Ale jak se říkám líná huba holé neštěstí, zavolej si do porodky a zeptej se. Třeba mile překvapí 😉

wsmoulinkaa
autor
5. bře 2009

sakra furt přemýšlím stojí-li to za to....ty peníze... 😒

katulen
5. bře 2009

i já smouli, taky furt přemýšlím, hodně známých z našeho okolí měli u porodu dulu.....můžeš jí kdykoliv zavolat už v předporodním období....zeptat se....poradit se..... a samozřejmě je u porodu 😉 , taky to zvažuju, ach jo...to je hrozný rozhodování ☹

pitka
6. bře 2009

Ahoj Wsoumlinkaa ja sem taky z Boleslavi a poprosila jsem Čepelika jestli by mě neodrodil je to super porodnik a zaroven gynekolog a myslím že kdybi u mě nebyl tak bych nedopadla dobře myslím že ti peníze za to stojí nevím ke kteremu doktorovi chodíš alebo koho chceš pozvat k porodu ale Čepelík je skvělí doktor ak by ta zaujimalo nejake informace tak ti rado zodpovím ale cenu bych nerada psala tady to co sem čatla ty položky tak to není moc tady to funguje trocha jinak tak zatím ahoj

wsmoulinkaa
autor
9. bře 2009

chjo.....zítra jdu k tomu dr se zeptat jak to vlastně probíhá, kdybych ho chtěla k porodu!!!! 😉

pitka
10. bře 2009

Ahoj Wsmoulinkaa držím palce a dej pak vědet jak si dopadla neboj uvidíš že to bude v poho nemáš se čeho bát pa.

garfieldmail1
10. bře 2009

Taky jsem měla svého doktora u porodu. Platila jsem 10 tis. a rozhodně nelituju!!! Nebudu ale tady uvádět jméno, je to velmi uznávaný dr. ve svém oboru, ale má taky kupu závistivců a lidí, co prostě nepřejí úspěch.
🙄 Komplikace jsem u porodu neměla, ale ten klid, který jsem měla, že tam toho doktora mám, že udělá opravdu to nej! Veškerá rozhodnutí o průběhu porodu jsem s naprostým klidem nechala na něm. Myslela jsem akorát na své kontrakce a aby už to bylo samozřejmě za mnou 😀
Za ty peníze to určitě stojí. Vždyť u porodu jde o dva životy! Když si člověk uvědomí, kolik někdo dá za liposukci, novou telku atd. Tak tyhle peníze ani nestojí za zmínku... Určitě budu chtít svého dr. i u případného dalšího porodu, v téhle věci neváhám ani na vteřinu.
Někdo tohle odsuzuje, ale to je každého věc, když je ta možnost, tak nezaváhám jen proto, že se to někomu nelíbí, jde o můj život a život mého dítěte, no ne? 😵
Navíc tatínkova zapíječka stála dalších 5 tisíc! 😠

wsmoulinkaa
autor
16. bře 2009

máááš recht....taky o tom debatujeme 😀 snad mě nikdo nezlomí 😉

wsmoulinkaa
autor
23. bře 2009

😉

wsmoulinkaa
autor
26. bře 2009

pitka...tak jj chci ho k porodu....ten to umí vše tak krásně vysvětlit a je tak hodný!!! Takovýho dr jsem ještě nezažila-holky si ho také vychvalují-také má plno už ani nebere 😀 😉
jsem klidnější když vím že budu v dobrých rukou....a bude se věnovat jen mě a nepospíchat k jinému porodu atd!! 😉

barusha
26. bře 2009

Ahoj holky,nechci to dlouze pročítat, měla jsem dr.zaplaceného k porodu, rodila jsem ve státní svátek 😅 , takže musel přijet... Volala jsem mu v pátek cca ve 20h.,že mi praskla voda, poslal mě do porodnice, kde už o mě věděli, přijali mě a dr.přijel ráno v sobotu, kdy mě prohlédl, přemístila jsem se s manžou na por.sál a vedl porod - malý se narodil 14.38h. No, byl úžasný, stálo to 12000,-! 😅 Ale neměnila bych. I když PA byla taky super a asi by se to dalo i jen s ní. Jestli to byla oficiální nabídka a cena netuším, měla jsem ho doporučeného přes mého gyndaře.

wsmoulinkaa
autor
26. bře 2009

mě to bude stát 10tis

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru