Prohlídka porodnic: Brno, byly jste?

michellev
27. zář 2013

Ahoj, zajíma mne,byly jste někdo na placené prohlídce v některé porodnici v Brně - Bohunice, Obilní trh, U Milosrdných Bratří? Budu rodit v listopadu 2013 a rozhoduji se, do které porodnice, ale krom zkušeností s porody tady na fóru by mne zajímalo i jaký byl přístup na těch komentovaných prohlídkách sálů, pomohlo Vám to v rozhodnutí, co jste se tam dozvěděly? 🙂 Děkuji za každou zkušenost a názor, mám pocit, že jak se to blíží, začínám panikařit. :D

lucyvivien
27. zář 2013

@michellev nebyla ale rodila jsem v Bohunicích a krása, 100 % spokojenost, na pokojích televize, nové socialky, pokoje , porodní box také super, prof. přístup, doporučuji 🙂

michellev
autor
27. zář 2013

@lucyvivien A co všechno jsi potřebovala s sebou? Protože čtu, že někde Ti poskytnou vložky, věci pro ošetření mimi, oblečení, jinde zase ne... A na jejich webu jsem to nikde nenašla.

lucyvivien
27. zář 2013

@michellev pokud tam budeš chodit poslední týdny na prohlídku KTG tak ti tam dají seznam 🙂 Jinak klasika vložky, plínky, vlh. obrousky, ručníky, papuče, toal. papír (kosmetika pro děti tam je ) , hyg. potřeby a při odchodu z nemocnice oblečení pro mimino + doklady ( tehu prukazka, OP, kartička pojištěnce, prohlašení z matriky, pokud jsi vdaná oddací list) Jinak doporučuji si vzít drobné jelikož televize je za poplatek na drobné ted už nevim kolik to bylo ,ale myslím že 10 kč na 2 hodky nebo tak nějak 🙂

soles
30. zář 2013

ahoj,nebyli jsme,ale rodila jsem na obilnáku a 100% spokojenost. milí personál,ochotní,hodní,příjemní. Fakt super žádný problém jsem neměla 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru