Registrace na Bulovce, máte zkušenost?

evca_
30. pro 2013

ahoj holky prosim vas mate nejake zkusenosti s registraci na bulovce? puvodne jsem sla osobne, net jim nefungoval. pani na recepci byla tak neprijemna ze jsem odesla s placem (asi hormony 😉 ) a pak znova zkusila net- podarilo se a ted tam chci jit osobne..jak to probiha a co muzu cekat. vite prosim nekdo?

lili_k
31. pro 2013

@evca_ ahoj, proc chces rodit na bulovce? 🙂 jen me to zajima protoze pro me by to byla asi posledni moznost, pokud by nevysla zadna jina porodnice.

marukm
31. pro 2013

@lili_k Já tam taky chci rodit. Byla jsem tam a doktoři jsou tam moc fajn..i sestry. A navíc to mam blízko domů.🙂 Máš snad špatné zkušenosti?

kacikaci
31. pro 2013

@evca_ když se zaregistruješ na netu, tak tam pak zajedeš osobně s občankou a těhu průkazkou, v dny, kdy mají uvedené na stránkách, je tam někdy docela nával, takže to chce tam být o kus dřív než začínají..já tam přišla asi 20 minut před otvíračkou a už tam byl tři maminky, ale šlo to pak rychle, a dlouho jsem tam nečekala..
je to v místnosti, kde je riziková poradna, hned vedle vstupu do porodních sálů v 1. patře,
kdybys něco potřebovala vědět, tak napiš, nebo jukni do diskuse Bulovka, já tam rodila 2x takže mám už nějakou zkušenost se zdejšími poměry 😉

evca_
autor
1. led 2014

@marukm ahoj spatnu zkusenost vylozene ne jen na te recepci. Ale byla jsem tam i osobne na kontrolu dat a vsimla jsem si ze pani na recepci se vseobecne chova jako kdyby ji to tam nebavío.jinak u te registrace vse ok sestricka milaa 😉

evca_
autor
1. led 2014

@lili_k ahojky o jini porodnici jsěm ani neuvazovala mam to nejbliz a byla jsem tam juknout v zari za kamaratkou kdyz porodila a byla nad miru spokojena a vypada to tam hezky.pak jsem otehotnela a vedela ze pudu jen tam.krome toho ted v prosinci tam rodila znama a taky hodne spokojena. Tak verim a doufam ze budu mit take stesti na supr personal 😉

evca_
autor
1. led 2014

@kacikaci ahojky diky za info ale v ten den jsem tam byla.prvne ta registrace pres net nesla mali problem se strankama tak jsem sla osobne a narazila na zu nepeijemnou pani na recepci. Pak jsem sla domu a za cas zkusila znova net a fungovalo,ted jsem sla jen zkontrolovat udaje a vse ok sestricka moooc milaa.a jinak pravda s tim casem prisli jsme tam o 10 min driv a byla jsem treti 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru