Registrace Podolí. Kdy je dobré tam dorazit?

leandre
7. únor 2010

Ahoj, chci se zaregistrovat do Podolí do porodnice. Dle jejich infa berou jen 12 lidí za den. Kdy je dobré ráno na registraci dorazit, abych měla šanci? A nejlépe přesně 14 týden? Mám už jednoho klučinu doma, takže ani nemám moc možnost chodit to zkoušet každý den. Díky.

petaloudi
2. dub 2013

@zuzanaii já to dneska sledovala. V 8.02 bylo plno! Já se registruju za dva dny, tak jsem na to zvědavá.

zuzanaii
3. dub 2013

@petaloudi tak to je mazec teda. Dej vedet, jak jsi dopadla prosim a drzim palce, at ti to vyjde

evab.
3. dub 2013

@petaloudi A jak se to pozná, že už je plno? Asi si to také budu muset někdy cvičně okouknout. Sice ta osobní registrace a to vstávání byl opruz, ale člověk aspoň věděl na čem je a měl celkem velkou šanci se tam dostat, někdy brali i víc mamin, takto je to asi o štěstí a náhoda je blbec a nedej bože aby třeba nešel proud nebo vypadl internet 🙂

petaloudi
3. dub 2013

@evab. Můžeš si tam ověřit dostupnost toho termínu, na který se registruje a vidíš kolik volných míst tam zbývá.

evab.
3. dub 2013

@petaloudi A tak, mě to u všech ukazuje, že termín je nedostupný, ale to bude asi tím, že jej otevírají až ráno v těch 8, aspoň teda dle jejich stránek. Fak si asi někdy přivstanu a okouknu to. Každopádně to chce asi sedět u pc, mít vše vyplněné a jak nastane 8 hodina, tak to hned odeslat 🙂 Taky mě zajímá, jak vám to zítra dopadne, dejte nám pak vědět.

petaloudi
3. dub 2013

@evab. Jojo, přesně tak. V těch 8 hodin to začne ukazovat 12 míst, pak rychlostí blesku mizí a pak už to zase ukazuje, že je plno. Ale dneska to tak rychle nešlo, koukala jsem ještě kolem půl devatý a asi dvě místa tam zbývala. No uvidíme zítra 🙂

roxinka111
4. dub 2013

tak dneska v 8:03 bylo plno ☹( to nevím co budu dělat

gepe
4. dub 2013

@roxinka111 podle Tveho "passu" jsi ted uz stejne v 17tt a registrace je tam presne ve 14tt+00 😕

petaloudi
4. dub 2013

@roxinka111 Ono se to stihnout v pohodě dá. Jen musíš u toho už před osmou sedět a jakmile to jde začít rychle vyplňovat a odeslat. Já jsem to dneska odeslala asi za 15 sekund. Ale jak píše @gepe stejně registrují jen na daný den přesně ve 14+0. Teď to můžeš jedině sledovat nebo zkoušet volat, jestli se jim neuvolnilo místo. Stát se to může. Já třeba taky nejsem ještě na 100 % rozhodnutá, jestli nebudu nakonec rodit mimo Prahu a je možný, že se koncem těhu odregistruju.

lucie777
4. dub 2013

@roxinka111 Vzpomněla sis bohužel docela pozdě,ale zkus Apolináře,tam by mohl být ještě volný tvuj termín! 🙂

evab.
4. dub 2013

@petaloudi Takže to nejde mít to vyplněné předem a pak jen doplnit den porodu a odeslat to? A poslali vám pak nějaké potvrzení, že vás zaregistrovali? Píší, že by měli pak odpovídat.

petaloudi
4. dub 2013

@evab. Ne, od půlnoci do osmi se do toho formuláře nedá vpisovat. Jojo, snad běhěm vteřiny mi přišlo potvrzení na zadaný mail.

evab.
4. dub 2013

@petaloudi Mě tam právě vpisovat jde, můžu si klidně vyplnit všechna pole, proto mi to přišlo divné. Ještě nejsem ani podruhé těhotná a už teď mám z té registrace hrůzu 🙂

roxinka111
5. dub 2013

ja se budu registrovat az 9.4. Nejsem v 17.tydnu ale ve 14. Asi to mam spatne zapsany v profilu, musim kouknout, holky diky za rady snad se to povede. Musi dyt uz do podoli chodim na kontroly od 7.tydne sem se tam nacpala

roxinka111
9. dub 2013

jupí, podařilo se to 🙂 jsem zaregistrovaná

moodymare
20. kvě 2013

Maminky, mate nejake cerstve info o online regitraci do Podoli? Povedlo se, nepovedlo? Blizi se mi termin registrace a zacinam z toho mit hruzu. Moc dekuji. 🙂

alamo
20. kvě 2013

@moodymare Jo, povedlo, ale musis zacit vyplnovat hned v tech 8 hod, jak to spusti. Prohlidni si ten formular dopredu, at pak vis rychle, co kde napsat 🙂, behem par minut jsou mista fuc!

moodymare
20. kvě 2013

@alamo - dekuju. Muzu se zeptat jaky den jsise regisstrovala? Jestli treba nektere dny nejsou volnejsi, treba vikendy. I kdyz silne pochybuji. Vzbudim na to manzela pred 8 rano, on je s pocitacem rychlejsi a rychleji pise. 🙂 Snad nam neklekne net, je to tu slabota.

alamo
20. kvě 2013

@moodymare Utery, to netusim, jestli jsou svatky volnejsi. V tydnu se asi lidi registruji z prace a o vikendu z domu, nevim, odkud je vetsi naval. Kazdopadne to utery bylo asi za 5 minut rozebrane. Obcas se stane, ze dodatecne asi nekdo vypadne a uvolni se termin, ktery byl driv rozebrany, ale to je desne nahodile.
Sice je to takhle trochu stres u klavesnice, ale pro me 100x lepsi nez nede stepovat od sesti od rana 🙂. Tak hodne stesti!

moodymare
20. kvě 2013

@alamo - moc dekuju 🙂

wond3r
25. kvě 2013

Ahojky,já se registrovala on-line do Podolí minulou neděli 14+0 přesně a šlo to ok🙂 v 8:01 jsem odesílala formulář a vyšlo to a v úterý už jsem si byla pro razítko a přepsat starou kartu na nové příjmení a adresu(rodila jsem u nich už v roce 2011) ;) myslim,že tahle registrace je lepší ;)

moodymare
29. kvě 2013

@wond3r - diky za info 🙂 ja jsem na to koukala tuto nedeli a bylo tam misto jeste v 6 vecer, zato dnesek byl do 30 vterin plny. Je to des.

evab.
30. čer 2013

Právě jsem jen tak koukla na registraci do Podolí a kdybych se chtěla dnes registrovat, tak teď v půl 12 jsou stále volná 4 místa. Tak doufám, že takto volno bude až se budu chtít jednou registrovat i já 🙂

irisi
1. črc 2013

@evab. No jenže na to spolehej 😉....ja se registrovala včera a stejně jsem byla nervózní a stepovala u počítače uz před osmou 😀....jsem rada,ze to klaplo...přeji at to vyjde všem, které tam chtějí rodit ...
po registraci to psalo,ze je ještě volný termín 26.12. A mohou se na nej registrovat ty, které mají. +- tyden ......asi je zrovna teď volnější období a moc porodů na konec roku nebude 😉

irisi
1. črc 2013

Prekoukla jsem se, volný termín je 26.10. a vcerejsek

evab.
1. črc 2013

@irisi No to je právě ono, záleží jak se to sejde, je to o nervy 🙂

hojda
1. črc 2013

Do Podolí je nejlépe vyrazit hned po druhém randeti a rezervovat si tam místo s dostatečným předstihem 😀

speedygon
3. črc 2013

dnes se bavily maminy v poradně a ta jedna říkala, že je nutná registrace přes net...že to spouští přesně v 8.00, tak to zvládla...ale o minutu později už by prý měla smůlu....

danny617
3. črc 2013

Nyní je již registrace do Podolí přes net. Pak do 7 dnů se musíš dostavit osobně - kdykoliv během dne (mají nějakou otvírací dobu kartotély) a jen přijdes s těhu průkazkou a oni ti to potvrdí.

evab.
4. črc 2013

@speedygon Ono je to nepředvídatelné, kolikrát je tam v 8:05 už plno a nedávno jsem koukala a měli tam v 10 večer ještě po jednom místu volno na dva termíny.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru