Registrace Podolí. Kdy je dobré tam dorazit?

leandre
7. únor 2010

Ahoj, chci se zaregistrovat do Podolí do porodnice. Dle jejich infa berou jen 12 lidí za den. Kdy je dobré ráno na registraci dorazit, abych měla šanci? A nejlépe přesně 14 týden? Mám už jednoho klučinu doma, takže ani nemám moc možnost chodit to zkoušet každý den. Díky.

speedygon
4. črc 2013

@evab. mě se Podolí tedy netýká...ale překvapilo mě, že by bylo možné se registrovat pouze přes net, že jinak by dotyčná měla smůlu...

evab.
4. črc 2013

@speedygon Dřív se chodilo registrovat osobně a skoro každý na to nadával, chodilo se tam klidně na 5 hodinu ráno aby měl člověk jistotu, že se na něj dostane. Teď je to přes net a taky to nemá člověk jisté. Záleží jak se to sejde. Ono tam jde dojít i osobně, ale to už je myslím teprve bez šance.

speedygon
4. črc 2013

@evab. Já věděla, proč chci malou porodnici 😀

evab.
4. črc 2013

@speedygon A můžu se zeptat kterou? S tou registrací je to na... a bohužel je to jen výsada Prahy, ale vzhledem k počtu porodů se ani moc nedivim, jinak by to asi ani nešlo.

speedygon
4. črc 2013

@evab. zvolila jsem Vinohrady...jednak z finančních důvodů, jednak proto, že chci změnu-dcerku jsem rodila ve velké porodnici v Brně(Bohunice), tak chci mít srovnání...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru