Registrace Podolí. Kdy je dobré tam dorazit?

leandre
7. únor 2010

Ahoj, chci se zaregistrovat do Podolí do porodnice. Dle jejich infa berou jen 12 lidí za den. Kdy je dobré ráno na registraci dorazit, abych měla šanci? A nejlépe přesně 14 týden? Mám už jednoho klučinu doma, takže ani nemám moc možnost chodit to zkoušet každý den. Díky.

beisis
23. bře 2011

@karol84 No myslim, že můj partner volí tu variantu, že bude radši doma hlídat syna, protože já tam musím být na osmou na odběry krve 🙂

karol84
23. bře 2011

@beisis tak to mas alespon pri jednom... mne to tam uteklo celkem rychle. ale je fakt, ze dobre bylo, ze se mi podarilo sednout si... ve stoje by to bylo horsi

beisis
23. bře 2011

@karol84 já v pátek poreferuju jestli do té doby neporodíš 🙂

karol84
23. bře 2011

@beisis docela bych to uvítala, kdyby se do pátku zadařilo. třeba ještě dnes odjet do porodnice, to by bylo super 😀

beisis
23. bře 2011

@karol84 a už máš aspoň nějaké náznaky?

karol84
23. bře 2011

@beisis náznaky velmi dlouho, kontrakce týden, ale jsou nám zatím na nic...

beisis
23. bře 2011

@karol84 něaká přirozená vyvolávačka nefunguje? 🙂

karol84
23. bře 2011

@beisis nefunguje a zkoušíme skoro vše, co se dá. ale tak snad už to klapne...

beisis
23. bře 2011

@karol84 kámošce rupla voda, když lela po čtyřech po baráku a vytírala, prej se už naštvala, pak si sedla a do hodiny jela s ruplou vodou.

karol84
23. bře 2011

@beisis tak já právě teď dovytírala celý byt 🙂

beisis
23. bře 2011

@karol84 Tak snad se ti to pohne informuj, kdyby to vypadalo nadějně 🙂

asentaja
25. bře 2011

Ahoj holky, tak docela mě to tu děsí. Zítra jdu do Podolí na registraci a teda koukám, že to tak půl šestá jistí. Ufff je to čím dál horší, jsem zvědavá, kdy to Podolí nějak zarazí.

aajda
25. bře 2011

@asentaja Já myslím, že Podolí to nemá celkem jak vyřešit 🙂 Ale je to jen jednou za těhu, dá se to přežít... holt je tam nával no.

asentaja
25. bře 2011

aajda - jo prave si to rikam, ze clovek to jednou za tehu vydrzi, vemu sebou knizku a manzel bude hlidat starsi ditko doma a budu to mit vlastne jako relax 😀 Jinak myslim, že Podoli by si uz naslo jak to vyresit. Tam je tolik ruznych narizeni, ze dalsi divny by se ztratilo 😀 No nic, dneska pujdu spat s malou v 9 a rano v 5 snad vstanu 😝

aajda
25. bře 2011

@asentaja No mě se to kecá, mě tam došel manžel 😀 Ale jednou za těhotenství to přežil 😉 Já myslím, že kdyby dali ty registrace třeba od 11h, tak za chvíli tam ty těhule stejně budou chodit na pátou... A zase že mají ty omezené počty, to prostě chápu, zájem je i tak veliký.

karol84
25. bře 2011

@beisis tak jak ti vyšla registrace?

asentaja
25. bře 2011

@aajda tak manžel se nabídnul taky, ale raději si tam půjdu zarelaxovat a zmizet na chvíli od malé, je to teď náročné, tak toho využiju. Ne za chvilku se tam bude chodit se spacákem nebo se uplácet bezdomovci, aby to tam odstáli 😀 Jinak omezení počtu jez bez diskuze...už tak jsou tam ty poradny narvaný jak blázen, před rokem jsem tam trávila vždycky celé dopoledne.

asentaja
25. bře 2011

@karol84 koukám, že ty už to máš za pár, tak ať už se ti to rozběhne. Ty poslední dny byly pro mě nejhorší, navíc jsem už 4 dny před porodem ležela na rizikovce a tfuuuj, doufám, že tentokrát nám to vyjde líp. No každopádně tobě držím palce.

karol84
25. bře 2011

@asentaja díky, čím dřív, tím lépe. už mimčo docela přemlouváme, aby si dalo konečně říct a spustilo porod

beisis
25. bře 2011

@karol84 Ahoj, tak jsem zaregistrovaná sice s problémama, ale zaregistrovaná. A koukám ty furt nic 🙂 Tak snad to mimčo konečně přemluvíte zítra má být změna počasí, tak by si mohlo dát říct.

karol84
25. bře 2011

@beisis a jaké byly problémy?

beisis
25. bře 2011

@karol84 Já jsem měla v TP termín porodu 28.9. Ale podle ultrazvuku 23.9. Oni mi to samozřejmě neuznali, že si musim počkat na odpolední ultrazvuk, ale pak už mě nezaregistrujou. No a na ultrazvuku mi řekli že jsem přesně 14+0, tak jsem na ně do kartotéky naběhla, že jsem tam byla od půl šestý, že jsem se registrovat stihla oni to nechtěli uznat a co stim jako chtějí dělat. No a asi jsem vypadala už hodně namíchnutě do toho vyblitá z podoby, takže mě zaregistrovali 😀 Já bych se stejně odbít nenechala jsem kvůli tomu vsátvala v půl páty jako.

karol84
25. bře 2011

@beisis tak to je fajn, že tě nakonec vzali...
také jsem řešila, na jaký termín se tam mám zaregistrovat, protože mi sestra vyplnila blbě těhotenskou průkazku... takže jsem si nechala říct přímo od paní v kartotéce, kdy mám přijít, aby mi nedělali problém.

beisis
25. bře 2011

@karol84 No mě by problémy stejně dělali protože kdyby mě nevzali dneska tak mě nevezmou vůbec. Jsem řikala, že to mimčo je větší než řikal doktor. Jsem měla pravdu no. Zase jednou se to potvrdilo 🙂

karol84
25. bře 2011

@beisis přinejhorším by sis frontu vystála znovu na ten vzdálenější termín 🙂 bylo by to nepříjemné, ale získala bys tak číslo registrace, o které jediné tady asi jde...
slyšela jsem, že některé maminy, které měly v průkazce oba 2 termíny vyplněné, tak se rozhodly vyzkoušet registraci v oba dva dny - kdyby se v ten první den nevlezly do kvóty...

beisis
25. bře 2011

@karol84 No jenže mě ten první termín na ultrazvuku škrtli a napsali hned ten druhý stim, že první prostě neplatí a hotovo. Protože jsem naposledy měla menstruaci v listopadu a to nevychází.

karol84
25. bře 2011

@beisis věřím, že bys je donutila, aby ti věřili 🙂

beisis
25. bře 2011

@karol84 Jsem je donutila dneska jsem tam šla stim, že se zaregistruju a jsem zaregistrovaná. Takže prostě odbít jsem se nenechala. Hlavně sestřičky z ultrazvuku pro mě měli když tak připravenej dokument s žádostí i vyjímku v registraci. Jsem fakt ráda, že jsem měla na sestřičky nahoře kliku, protože mi opravdu vyšli vstříc a i mi řikali ať se nenechám odbít, že frontu jsem si vystála 🙂

karol84
25. bře 2011

@beisis až na jednu výjimku jsem se tam setkala se samými milými sestrami... tak snad to vydrží 🙂

beisis
25. bře 2011

@karol84 Já též jediná nepřijemná byla ráno v té kartotéce. Ale tak to byla jedna sestra na celou nemocnici 🙂 I jsme už řešili můj porod tak snad vše vyjde jak si přeju a budu rodit normálně

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru