Registrace Podolí. Kdy je dobré tam dorazit?

leandre
7. únor 2010

Ahoj, chci se zaregistrovat do Podolí do porodnice. Dle jejich infa berou jen 12 lidí za den. Kdy je dobré ráno na registraci dorazit, abych měla šanci? A nejlépe přesně 14 týden? Mám už jednoho klučinu doma, takže ani nemám moc možnost chodit to zkoušet každý den. Díky.

amazonka.k
31. říj 2011

@tichackova Původně jsem chtěli přijet na sedmou, ale ten posun času nás zaskočil 🙂 Když už jsme byli vzhůru tak jsme si řekli : máme sedět doma, nebo tam ? Tak jsme vyrazili. Osobně si myslím, že ta sedmá by měla stačit bohatě. Nicméně tam byla paní, která dorazila ve čtyři, takže jsme zas až takoví exoti nebyli 😀 Paní z kartotéky se vyjádřila : ženský bláznivý, vyprdněte se na internet a choďte normálně !! 🙂

jesterka09
11. lis 2011

Ahoj holky,
dnes mě šel manžel registrovat do porodnice, přijdel v 5:15 byl třetí a 6:50 přišel 12-ctý člověk na registraci 😉

neu.sona
10. led 2012

Nechystáte se někdo na registraci 1. února? Tzn. nemáte termín 1. srpna?

moodymare
10. led 2012

@ lenka - prvodicky chteji osobne kvuli nejakemu vyzkumu, po registraci te poslou na sono panevniho dna, pokud souhlasis. Daji ti vyplnit dotaznik s dost intimnima otazkama. Neni to povinne, je to jen vyzkum nejakeho docenta. Delaji sono panevniho dna v den registrace a pak po porodu, kvuli zmenam. Ja to odmitla, akorat jsem tam dele cekala, kdyby mi to rekly v kartotece, tak jsem mohla byt davno doma. Urcite tam muze kdokoli te registrovat. Za nas tam byla mamka, prijela za deset minut pet a byli jsme sesti. Myslim ze po seste bylo plno, jeste tam cekaly maminky navic. Obcas ma nekdo spatny termin a misto se uvolni.

moodymare
10. led 2012

@ verbalinka- ony ty saly jsou taky plne. Kamardka tam pracuje jako PA, jeden den meli 11 porodu a 6 planovanych cisaru a asi 6 maminek s vysokym krevnim tlakem na pozorovani pred porodem, takze ony ry saly taky nejsou nafukovaci. Taky se rodicka muze otvirat i 12 hodin a to ji z porodniho pokoje nevysoupnou kvuli nejake mamince, ktera je zrovna k porodu a prijela na posledni chvili. Bohuzel salu je tam jen 8.
Taky jsem mela strach, jestli mne vubec prijmou, ale kamaradka rikala, ze to vzdy nejak udelaji. Takze holky, myslete pozotivne, ono to vyjde. 🙂

milla2012
10. led 2012

Ahoj holky, my jsem prisli k registraci kolem pate, uz tam nekdo byl, a v nas den do 7hodin nedoslo jeste 12lidi, ale znama prisla v jiny termin (cas nevim) 13. v poradi, odmitli ji, ale zachranilo ji, ze prisla ve spatny den, a druhy den ji zaregistrovali. Na to si dejte pozor, ne vzdy den porodu na tehotenske prukazce souhlasi s vasim vypoctem (a treba kalkulackou na netu), napriklad ji sestricka z gyn ordinace napsala termin o den spatne. Jinak ja jsem rada, ze jsme Podoli zvladli, jsem na riziku a mela jsem za ukol se zaregistrovat tam nebo maximalne u Apolinare, o jine porodnici, mi bylo receno, at ani nepremyslim, a i jsem do Podoli chtela, takze parada 🙂 Teda v predtuse starosti, ktere uz nastaly a to parada neni.

milla2012
10. led 2012

Co jsem si vsimla, nektere pary to resi tak, ze pan prijde statecne brzy a jeho pani treba pred sedmou 🙂 nicmene vetsinou byly pary spolu nebo samotne zeny.

zuzul88
16. led 2012

Ahoj, tak přidávám info o registraci. zaplať pán bůh, že mi termín vyšel na neděli, protože i tak pro mě bylo vstávání vražedné 😀 Dorazila jsem v 7:30 jako osmá, hned v závěsu za mnou 9. maminka a pak už nikde nikdo, takže na 15.7. zbyla ještě 3 volná místa. Zajímalo by mě, od kolika tam byly první maminky, protože pár z nich jichz tam pospávalo s mp3 v uších 😕 Jinak to nejdřív vypadalo, že jdu o den dříve, protože co jsem měla termín od dr., všude bylo uváděno 16.7., ale byla jsem v neděli 14+0, tak to sestřička přepočítala a opravila mi termín, dr. si neuvědomil, že je letos přestupný rok. Ale říkala, že by mě zaregistrovala i tak, že by mě tam znova nehnala, takže byla moc hodná. Přeju hodně štěstí

bl4nche
28. led 2012

Zdravím, na stránkách Podolí se objevila tato novinka: od února se k porodu registruje po-ne: 10-14:00. Tak snad konec vstávání ve čtyři ráno 🙂

neu.sona
29. led 2012

Jdete někdo na registraci 1. února?? Na mě to samozřejmě padlo, že půjdu podle nové změny poprvé. Ach jo ☹ takže nevím,na kolik tam mám dojet :(

ivkaj
30. led 2012

Čaute, taky jsem zvědavá jak to bude v novém systému fungovat. Jsem zvědavá na nové postřehy a rady.

mina_
31. led 2012

Taky trochu přispěju. Včera, 30.1. jsem přišla do Podolí před 5:30 a už jsme byli šestí. Do 7 hod bylo celkem 9 mamin. POZOR od 1.2. mají změnu v registraci - bude se registrovat v době po - ne 10 - 14 hod. Jinak termín 14 + 0 stále platí.
Třeba správným lidem konečně došlo, že čekat na pořadník od 5 hod je blbost....
Přeji všem úspěšnou registraci 🙂

hrosicee
1. únor 2012

Ahoj, mně 14+0 vychází na zítra. Můžete mi, prosím, napsat zkušenosti s novým systémem registrace? Jak to dnes probíhalo a kolik tam bylo lidí? díky

sedivka
3. únor 2012

@hrosicee Ahoj, tak co nova registrace? Jak to tam probiha ajak se posunul cas nutny na prichod? 🙂

zuzanka26
3. únor 2012

Holky prosím poraďte, kdo už jste tam byl s tou novou registrací, když je to teď od 10, v kolik hodin je už dobré tam čekat? A jde tam přijít třeba i po 14 týdnu nebo to prostě musí být jen 14+0?

sedivka
7. únor 2012

Holky, je tu nekdo, kdo se za posledni tyden registroval do Podoli?? 🙂

stepanka17
8. únor 2012

Ahoj,tak pro zájemkyně o registraci 🙂
dnes jsem byla na registraci v Podolí a v šest hodin jsem byla pátá. V sedm nás bylo sedm a v pul osmé už dvanáct. Pracovnice kartotéky z nás "byla nadšená" 😝 . Registrační formulář přinesla přesně v devět a k okénku jsme mohly přistoupit přesně v deset hodin. Ani o minutu dřív. Celkem nás dorazilo asi patnáct,ale opravdu registrují jen 12 rodiček. Ještš v létě brali náhradnice - 2 - ted už to nedělají. Míst k sezení je asi osm a navíc v těchto mrazech šílená zima seděly jsme v bundách.
Takže, která tam míříte, pevně nervy!! A hodně štěstí. 😅

bl4nche
8. únor 2012

stepanka: ja byla na registraci loni na zacatku brezna a pokud si pamatuju dobre, zadna mista pro nahradnice na formulari nebyla. A sedet se dalo skoro vsude. Zidle uz na me nezbyla, tak jsme jeste s dalsim parem sedeli na okraji toho jezirka s rybickama 🙂

ivkaj
8. únor 2012

To jsou mi zprávy, já myslela, že bude stačit, když manžela pošlu na osmou :-/

mahafi
8. únor 2012

teda, to je docela horor.., já myslela, že to bude ku prospěchu a bude se tam moct jezdit později a ne že tam budou všichni trčet o tři hodiny dýl ☹, to je fakt blbý... Mysleli to asi opravdu dobře, myslím, že právě nepočítali s tím, že tam budou všichni pořád jezdit na půl šestou.
Já byla na registraci před rokem, byla taky příšerná zima (pak jsem byla tak vymražená, že jsem se nerozehřála do večera ☹, takže teplou bundu a termosku s horkým čajem doporučuju s sebou 😉 ) a jak píše bl4nche, žádná náhradnice nebyla.. prostě 12 míst a konec (nějaký tatínek tam stál jako 13., snažil se je uprosit a byly hooodně nekompromisní). Přeji všem pevné nervy.

stepanka17
8. únor 2012

tak já nevím,ale kamarádka porodila ted v lednu a když ona byla na registraci, tak říkala,že brali 12 PLUS náhradnice. Možná jsem to špatně pochopila. Každopádně jsem ráda,že to mám za sebou a že jsem to stihla.

stepanka17
8. únor 2012

jo a první maminka tam byla v 5.15hod.... 😕

helen3
8. únor 2012

Já jsem již také registrovaná. Přišla jsem v půl šesté a byla jsem pátá 🙂

verbalinka
8. únor 2012

Hm, to je masakr. Ale dalo se to čekat, že se všechny budou bát, že přijdou pozdě a budou stále chodit takhle brzy. Zajímalo by mě, jestli by se příchody posunuly, kdyby registrovali třeba až ve čtyři 😀 Ale u apolináře, mám pocit, registrovali od jedný a taky tam čekali třeba už od osmi od rána. Takže teď udělali internetové registrace a problém je vyřešen.
Já se registrovala v září a žádné náhradnice nebrali. Prostě 12 a konec. Ale třeba u mého termínu se nás sešlo míň, takže místa ještě zbyla.

ameliejulliette
14. únor 2012

Ježkovy zraky, to tam budu od pěti ale až do desíti? 😀 Jinak teda děkuju za zprávy, asi pošlu manžela 😀

majkali
14. únor 2012

Ahoj, byla jsem tam dneska, masakr, v půl sedmé jsem byla 10 tá, na chodbě zima jako blázen, bylo nás tam hodně, na dost lidí se nedostalo. Na stránkách psali něco o rezervačním listě, kde se bude zapisovat pořadí jak kdo přišel, ten tam ovšem nebyl, takže jeden aktivní tatínek sepsal pořadí sám a podle toho se jelo.

ivkaj
14. únor 2012

Uff, tak tojefakt masakr. S takovou to vypadá, že v sprnu bude i přeplněná porodnice 😝

zuzanka26
15. únor 2012

Já se přiznám, že po přečtení tady těch příspěvků jsem to vzdala, fakt se mi nechtělo tam trčet 4 hodiny v mrazu, tak jsem se zaregistrovala k Apolináři přes internet. Snad to bylo moudré rozhodnutí. 😕

mmlenka
15. únor 2012

@zuzanka26 Ahoj, udělala jsem to úplně stejně 🙂 Můj gynekolog říkal, že zdravotní péče je v obou porodnicích srovnatelná a to je nakonec nejdůležitější.

zuzanka26
15. únor 2012

@mmlenka třeba budeme rodit spolu. 😉 jen já asi půjdu na císaře, tak se bojím, ale Krč kde jsem rodila poprvé, bude mít zrovna zavřeno, tak proto ty obavy jaké to bude jinde. 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru