Registrace Podolí. Kdy je dobré tam dorazit?

leandre
7. únor 2010

Ahoj, chci se zaregistrovat do Podolí do porodnice. Dle jejich infa berou jen 12 lidí za den. Kdy je dobré ráno na registraci dorazit, abych měla šanci? A nejlépe přesně 14 týden? Mám už jednoho klučinu doma, takže ani nemám moc možnost chodit to zkoušet každý den. Díky.

terka_kut
4. led 2011

@hlavinka Ahoj také se chystám zítra ráno na registraci do Podolí. Budu se snažit tam být kolem 5:15. Snad se mi podaří tak brzy vstát. 🙂

hlavinka
5. led 2011

Zdar holky, tak hlasim, ze jsem zaregistrovana.
Dneska tam bylo snad jen 7 lidi, koukala jsem, jak malo. Vsichni jsme prisli tak do 5:45, po seste myslim nikdo. Holt asi slabej termin.....V pul sedme vyvesila pani papir, kam jsme se napsaly a pak to slo jak po masle, jen razitko do prukazky a za minutu hotovo.

Terka: a kterapa Ty jsi byla? Mne bys mohla poznat dle fotky, ale ty tu zadnou nemas...... 😕

werunkach
11. led 2011

Ahojky,..hlavinka,můžu se zeptat jaký máš přesný termín,když tam na ten den bylo tak málo těhu,jestli bych se tam třeba ještě nedostala,já jsem 11.7.11

kofinek
11. led 2011

@werunkach na 11.7. sa registrovalo vcera. Neviem, ale pochybujem, ze ta zaregistruju mimo dany termin, jedine, ze by si nejako zfalsovala prukazku, ale ktovie, ci tam maju este volno. Skus tam zavolat, mozno budes mat stastie na chapavu sestricku. Potom ked tak napis, ako si dopadla, celkom by ma to zaujimalo. 😉 drzim palec
Ps. Podla pasu to vypada, ze hlavinka ma tp 6.7.

werunkach
11. led 2011

děkuji,..tak snad možná mě vezmou,ale zařizování bylo přes známého,takže to na to bude mít vliv...ale stejně není nic stoprocentní...přinejhorším mě prý vemou v krči ale na sfalšované datum od sestřičky na 15.7,jinak je všude plno,..hrůza kolik nás je 🙂

aajda
11. led 2011

@werunkach A ty ses včera nedostala, nebo jsi na registraci ani nešla?

werunkach
11. led 2011

Právě že jsem nebyla,protože jsem špatně spočetla kdy jsem 14+0,.ale situace je strašná,všude plno,raději chodit dříve a nebo si předem zavolat...

aajda
11. led 2011

@werunkach No oni kdybys přišla do Podolí dřív, tak tě taky nenapíšou, tam to prostě jde jen ten jeden den... V praze je to holt boj, no... Já se naštěstí vešla, manžel mi to tam vystál a registroval.

werunkach
11. led 2011

to jo já vím,..ale je dobré si tam zavolat,aby ti přesně řekli kdy si máš jít vystát frontu a to jsem před tím nevěděla..takže pro ostatní co také nevědí,když ty už máš jasno. a kdy máš termín,to jsi se registrovala někdy td?

hlavinka
11. led 2011

werunkach: ja mam termin 6/7. Zkusit to muzes, ale nevim. Podle mne berou na ten dany termin tech 12 lidi....Takze spis to nevidim. Je to blby:o( Drzim palce, at sezenes porodku 😉

kofinek
12. led 2011

1.Od 1. 2. 2009 registrace těhotných probíhá od 14. týdne (14+0) těhotenství, ne dříve.

Nově od 1. 6. 2009 pro rodičky s termínem porodu od 1. 12. 2009 je kapacita 12 těhotných na den. Po naplnění limitu již nemůžeme dalším žadatelkám o registraci vyhovět.

Registrované pacientky rovněž upozorňujeme na skutečnost, že ve výjimečném případě může nastat situace, kdy z důvodu naplnění kapacity porodního sálu a oddělení šestinedělí ÚPMD registrovanými pacientkami (tzv. "porodní vlny") nebude pacientka k porodu přijata, nýbrž po domluvě převezena na jiné spolupracující porodnické pracoviště.

Způsob registrace je možný pouze OSOBNĚ v kartotéce, kde Vám bude registrační číslo zapsáno do těh. průkazu.

Na termíny plánovaných uzávěrů porodního sálu nelze registrovat. Děkujeme za pochopení.

Provozní doba kartotéky pro osobní registrace: po - pá: 07.00 - 15.30, so - ne, svátky: 08.30 - 13.30 hod. Telefon pro informace o registraci: 296 511 123.

I po provedení registrace je možná péče u svého stávajícího lékaře, dokud těhotná nebude předána do péče ÚPMD. Po předání do péče bude v kartotéce vystavena ambulantní karta.

kofinek
12. led 2011

Moja osobna skusenost, volala som si na informacie pre istotu 2x. Potrebuju vediet TP, ktory je zapisany v tehotenske prukazce. Rano som tam prisla o 5, bola som druha, ale myslim, ze kludne staci o 5.30- 6. Cca 6.30-40 vyveseny poradovnik na zapisanie. No boli tam aj pary, co prisli o 6.50 a to sa potom divili, ze uz je plno.
Co mi prislo zaujimave, tak to, ze sice sme sa zapisali do poradovnika, ale v momente, ako otvorili kartoteku, tak sa tam vsetci nahrnuli, hlava, nehlava, ziadna fronta a kedze tam boli casto manzelske dvojice, tak prebojovat sa dopredu chvilu trvalo. Potom to islo rychlo, tehotenska prukazka a preukaz poistenca, razitko a domov.

kami1984
12. led 2011

Jesteze ja tohle nemusim resit..u nas registrace zatim nejsou.. a doufam, ze do leta nebudou🙂

xvitk101
12. led 2011

@kofinek zaregistrují ji i v den jiného termínu. Mně se to stalo taky. Když jsem si do Podolí volala, tak mi dle PM řekli, že mám přijít 27. 12. Takže jsem dorazila a ten den se registrovalo na 27. 6. Já měla TP 26. 6., ale paní v kartotéce mě ještě připsala.

aajda
12. led 2011

@xvitk101 To spíš možná bylo štěstí, že na ten tvůj den třeba neobsadili těch 12 holek... jinak jsou tam dost nesmlouvaví a dost se to tam hlídá, aby těch 12 nebylo překročeno... takže bych řekla, že zpětně na správný TP tě registrují, jen když nemají obsazeno.

xvitk101
12. led 2011

@aajda ano, tak jsem to myslela. Nahoře se psalo, že na termín, který se zapisoval včera bylo málo lidí, tak myslím, že by zapsali i dnes a tím si doplnili kapacitu na těch 12 rodiček.

aajda
12. led 2011

@xvitk101 Jo, to jo, ale asi jen pokud by termín v průkazce odpovídal na včerejší registraci, nebo myslíš, že by registrovali i ty, kterým vychází termín na jindy? No já nevím, já jsem ráda, že jsme registrovaný a že alespoň částečnou šanci tam rodit mám 😀

xvitk101
12. led 2011

@aajda Jak píšeš, vezmou jen ty, co v průkazce mají odpovídající datum včerejší registraci. Dřív než 14+0 stejně nikoho nevezmou. Už jen z logiky věci, na jejich stránkách mají, že registrují od 14+0, tzn. za okolností, že by tu nebyl takový nával, tak přijdeš 14+5 a zaregistrují tě. Jenže těch 12 rodiček se většinou naplní už v den registrace. Taky to mám už za sebou a říkám si, že určitá šance, že to vyjde zrovna tam, že ta tam je🙂

niikkyy
12. led 2011

tak já jdu v pondělí se registrovat,tak jsem zvědavá 🙂

terkytka
13. led 2011

Tak asi vyšlu manžela v úterý, jdu tam teprve ve středu na gen. utz a tam mi měli říct, kdy se registrovat, sestra mi do telefonu říkala, že je to dobrej termín a času dost, ale pro jistotu to uděláme už v úterý, protože pak se tam s nima hádat..
Niky a nechceš taky poslat jen manžu? Že se Ti chce vstávat 😉

werunkach
14. led 2011

Tak mi to vyšlo,zaregistrovali mě,..ale asi jako nadlimitní 13tou maminku,protože opravdu na ten můj termín bylo plno,ale bylo to přes známeho,jinak to nedělají a kapacita je opravdu jen 12 maminek.

maya79
27. led 2011

dnes jsem se registrovala v Podolí a s příchodem v 5.45 jsem byla 10. v pořadí. Příchozí po 5.50 mám pocit už neměli šanci. Zřejmě mediální rozruch zapůsobil 😖

terkytka
27. led 2011

no já jsme byla minulý úterý (nakonec jsem šla sama) a v 5.20 jsem byla 8. a v 6.10 dorazila holka už nad limit. Nějak se to teď hrotí. Byli tam taky dva Vietnamci, každej za jednu ženskou, ti už tam byli snad od čtyř, to taky hned ten počet naskáče 🙂

cuttysark
27. led 2011

teraz asi bude naval, kazdy bude paranoidny, ze? Mne reg.vychadza na dalsiu sobotu, tak som zvedava, dojdem tam uz na siedmu radsej.......... 😲

karol84
27. led 2011

@maya79 @cuttysark
to asi ani nemusi byt medialni rozruch, aby bylo v podoli plno... my jsme se registrovali v zari, kamaradka v srpnu a dalsi jeste o neco driv a bylo narvano vzdycky. my byli o vikendu, tak jsme doufali, ze kdyz oteviraji az v 8.30, tak nikdo nebude blaznit a jezdit tam treba na pul sestou, ale to jsme se pekne spletli... takze i v sobotu doporucuju jit drive nez na 7. (i kdyz muzete mit stesti a zrovna na Vas termin tam nikdo nebude)

cuttysark
27. led 2011

@karol84 no prave minule sme tam dosli presne 8.30 a boli sme ti jedenasti. Sme mali stastie. Teraz tam hodlam dorazit na tu 7...........

dagmarkaaa
7. únor 2011

tak se jdu podělit s našim zážitkem - v sobotu registrace, manžel tam byl v 7h a byl 11. do 8,30 jich bylo 12 tak i kdyby přišel na 8,30 tak by to bychom se vešli... no ale náhoda, taky to nemuselo vyjít ani v těch 7 😅
příšerné ty registrace fakt stupid systém 😝 😝 😝 kuráž všem co se chystají 😉

lutta
16. únor 2011

Ahojky kočky, tak mě šel dneska přítel registrovat do podolí a došel tam po půl šesté a byl 13, takže smolík, zaregistrovaná nejsem 😢 ......nějaký tatínek, co došel před ním mu říkal že došel ve čtvrt na šest a byl osmý. Toť moje zkušenost, takže pokud chcete mít alespoň trochu jistotu, tak tam buďte nejpozději v pět., držím palec ať máte větší štěstí než já......ale je to teda fakt síla.

luphen
16. únor 2011

teda holky to je příšerný... já tam jdu na registraci příští týden tak teda to abych tam šla den předem se stanem a přespala tam snad ne??!! 😕

lutta
16. únor 2011

Já si teda myslím, že to, že je to takhle vyhrocené způsobilo to, že doktoři neskutečně hrotí tu stavku a někdo pustil ven ty zprávy ohledně zavření porodnice v Krči a Bulovce. Tam jsou teď registrace prý vpohodě......

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru