Registrace Podolí. Kdy je dobré tam dorazit?

leandre
7. únor 2010

Ahoj, chci se zaregistrovat do Podolí do porodnice. Dle jejich infa berou jen 12 lidí za den. Kdy je dobré ráno na registraci dorazit, abych měla šanci? A nejlépe přesně 14 týden? Mám už jednoho klučinu doma, takže ani nemám moc možnost chodit to zkoušet každý den. Díky.

svoba
22. únor 2012

ahoj, zítra jsem dle průkazky 14+0 a chci se registrovat do Podolí. co vše potřebuju? stačí, když tam dorazím v osm? nějak před kartotéku, že? jsem trochu zmatená. za rady díky!

svoba
22. únor 2012

@majkali kde jsi čekala v chodbě?

svoba
22. únor 2012

@zuzanka26 Krč je v létě zavřená? přemýšlela jsme nad ní. mám jí nejblíž.

majkali
22. únor 2012

@svoba Čekala jsem na chodbě před kartotékou, je tam asi 10 míst k sezení, na 8 bych tam nešla, nejdýl na půl sedmou, jestli chceš mít jistotu. S sebou těhu průkazku, občanku a průkaz pojišťěnce.

svoba
22. únor 2012

@majkali dík za info! půjdu teda na půl sedmou. a čekat do deseti. no, to je teda hustý!

tina74
22. únor 2012

Holky, to je tedy vysloveně změna k lepšímu, jestli se teď musí čekat 3,5 hod! ☹ To my jsme tam byli "jen" od 5 hod, takže 2 hodiny.

zuzanka26
23. únor 2012

@svoba já jsem si tam volala asi ve 13 týdnu a když jsem řekla datum porodu, tak řekli tak bohužel, od 10.8. máme na měsíc zavřeno. Rodila jsem tam první dítě a nedám na ně dopustit. 😉

svoba
23. únor 2012

@zuzanka26 v Thomayerce je měsíc v létě zavřeno?! no, já tam byla na revizi po potratu. Personál super, jen jedne doktor na příjmu mi oznámil, že jsem potratila způsobem, že jsem se rozbrečela. hnus! lidská hyena. ale prý tam už nedělá. no, stejně už jsem registrovaná v Podolí. 🙂 dík za info!

kaaccka
4. bře 2012

info z registrace 2.3.
v 5:40 jsem byla 2
v 6:30 6 lidí
v 7:15 8 lidí
v 8:30 10 lidí
nakonec nás bylo myslím 11, ztratila jsem přehled. Docela tam táhne, je dobré se teple obléci. Kafe, čaj nebo něco malého k jídlu jde koupit v automatu. Registrace začala přesně v 10, kdy si nás zavolali z kartotéky a trvala pár minut.
Jsem ráda, že to mám za sebou...

ameliejulliette
9. bře 2012

Včera mě byl zaregistrovat manžel a ve tři čtvrtě na osm už tam byl plný počet závodnic 😉 Manžel tam byl pro jistotu na šestou a byl první, další přišli až v půl sedmé. Třeba se to časem posune, že budou lidi chodit nejdřív na osmou 😉 Jinak teda opruz, jsem ráda, že jsem tam tentokrát nemusela 😅

levata
2. dub 2012

@ameliejulliette jé a jakto, že mohl manžel? jsem myslela, že se tam musí jen osobně?!?

levata
2. dub 2012

ahojky, byl jste někdo teDˇ na registraci? jak to tam vypadalo? v kolik bylo potřeba tam být? najdu to tam? díííky

ameliejulliette
2. dub 2012

@levata Naštěstí nemusí 😉 Volala jsem si kvůi tomu speciálně. Stačí, když někomu dáš potřebné doklady a průkazku (co vím, tak registrovali manželé, babičky i kamarádky).

levata
2. dub 2012

@ameliejulliette no tak to by bylo fajn, raději tam tedy brnknu, neumím si totiž představit, že tam pojedu v 6 ráno s dvouletým prckem, manžel na služebce mimo ČR ☹ tak bych tam poslala nějakého dobrovolníka🙂 dííky za odpověď

levata
2. dub 2012

stalo se někdy někomu, že ho nezaregistrovali? nebo když je tam 12 lidí, tak ostatní odchází pryč?!? resp. čekat do jiné porodnice?!?

terkajesterka
2. dub 2012

@levata přesně tak.......vzali jen 12 a kdo byl 13. a víc, tak měl smůlu.....

terkajesterka
2. dub 2012

jo a já jsem se tam vypravila brzo, byla jsem tam v 5.30 a byla jsem devátá.......

levata
5. dub 2012

@terkajesterka
@ameliejulliette

můžete mi dát tip, kde se dá parkovat autem? díííky

terkajesterka
5. dub 2012

já jsem parkovala v uličce za porodnicí, když se jde směrem nahoru k Vyšehradu (kolmá na hlavní, kde jezdí tramvaje, přímo od vrátnice nahoru - U podolského sanatoria). V tuhle ranní hodinu tam bylo místo. A kdyby nebylo, tak se dá parkovat např. v ulici Podolská a přilehlých ulicích......

ameliejulliette
6. dub 2012

@terkajesterka My to vzdali a parkujeme v areálu 😖

ameliejulliette
6. dub 2012

@levata To bylo pro Tebe 🙂

levata
6. dub 2012
levata
11. dub 2012

tak příští týden vyrážím, nechystá se někdo? můžem pokecat .-) času bude dost .-) tedy pokud to zvládneme mezi prvníma 12 ti 🙂

levata
11. dub 2012

tak nikdo se nechystá?.-)

hamma
11. dub 2012

Řešily jste nějak, že je přestupný rok? Mě teď můj gynekolog řekl, že mu jedna jeho pacientka tvrdila, že ji nechtěli zaregistrovat, protože přišla o den později, protože je přestupný rok - mě se to zdá nějaký divný, prostě když jsem 14+0 tak jsem 14+0 i když je zrovna přestupný rok. Nevíte o tom něco?
Jo a taky nechápu, proč se prostě ženský nedomluví a nezačnou do toho Podolí chodit třeba až na devátou, je to fakt šílený, v těch 5 ráno!

lola22
13. dub 2012

@levata Ahoj a kdy se tam chystáš? Já příští neděli.

levata
13. dub 2012

@lola22 ve čtvrtek, oni tam jsou i v neděli?

levata
13. dub 2012

@hamma jejky ještě tydle vidle, ale podle průkazky jsem 14+0 ve čtvrtek tak jako tak, no ale že bych tam zavolala? ne to mi přijde absurdní ... stejně jak těch 5 ráno.-)

valentynkaa07
13. dub 2012

@levata ahoj, jen jsem sem nakoukla a vidim co se řeší, ty týdny se počítaj od poslední MS takže to vychází třeba: když jsi dostala poslední MS toho a toho a byl to čtvrtek, tak by ti to mělo vyjít zase na čtvrtek. Aspoň tak to vidím já. 😉 a je jedno jestli je prestupnej rok.

levata
13. dub 2012

@valentynkaa07 věřím že směrodatná je těhu průkazka, tam je jasně napsáno, kdy jsem byla ve 12+0 takže 14+0 je přesně za dva týdny🙂 jinak zrovna já nemám počítány týdny podle poslední MS, protože jsem měla ovulaci o 14 dní posunutou, takže by mi to pak nevycházelo.-)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru