Registrace Podolí. Kdy je dobré tam dorazit?

leandre
7. únor 2010

Ahoj, chci se zaregistrovat do Podolí do porodnice. Dle jejich infa berou jen 12 lidí za den. Kdy je dobré ráno na registraci dorazit, abych měla šanci? A nejlépe přesně 14 týden? Mám už jednoho klučinu doma, takže ani nemám moc možnost chodit to zkoušet každý den. Díky.

danca27
16. únor 2011

tak holky já bych chtela do Krče ale tam maji stop jako jak se mám registrovat teda??☹ 😲 😲

mem
16. únor 2011

ahoj holky,
dávám info o registraci. Po sondování informací jsem si dnes velmi přivstala a dorazila do Podoli v 5:15, byla jsem 5tá, takže já jsem s registrací uspěla. Jsem ráda, jinam nechci.
Podle hovoru žen tam první dorazily 4:45, další až po páté a dobojováno bylo 5:45.

verbalinka
16. únor 2011

Teda ty registrace, to je šílenost. Podle mě je to z části dané tou stávkou, které ale už dneska konečně skončila, ale taky tím, že se všechny bojí a radši dorazí dřív a tak se ten čas pořád posunuje 😠 Opravdu to může za čas dopadnout tak, že tam budou těhulky přespávat.
Já se registrovala v roce 2008 a bylo to teda mnohem lepší. Až jsem dostala průkazku, tak jsem tak poslala manžela a zaregistrovali mě bez problému.

lutta
16. únor 2011

@mem jj muj pritel dorazi pred trictvrte na sest a byl ten trinacty......fakt peklo.to me prvni porod v podoli dost zmrsili,tak jsem tam ted chtela,protoze by si urco davali pozor aby se to neopakovalo......ale jak by to nskonec dopadlo nezjistim....

misullka20
17. únor 2011

pane bože mě tam jebne... mám registraci na neděli, a mají od 8.30... na sedmou to asi stačit nebude co ? to snad vzdávám ty jo... dá se tam aspoň někde sednout ?

misullka20
17. únor 2011

@aajda ty jo tak přemýšlím že lubík to taky pro mě udělá a vystojí to tam.... bych tam chcípla... co vše potřebuje pověřená osoba holky ?

dagmarkaaa
17. únor 2011

@misullka20 mě registrace taky vyšla na víkend a můj drahý tam byl v 7h a byl už 11. takže v 7 je docela pozdě, nevíš kolik bude celkem.... potřebuje jen tvou průkazku těhu a tvoji kartičku od pojišťovny jinak nic, registrovat tě takhle může kdokoli

misullka20
17. únor 2011

@dagmarkaaa takže prostě radši na šestou.... jasný.. dík.... ani občanku ne ? takže super.. už jen aby s tím přítel souhlasil a vystál to za mě :D

misullka20
17. únor 2011

tak vyřešeno, dohodli jsme se, že přítel to vystojí za mě, a pojede tam tak na tu šestou.... takže se uvidí... a jeslti ne, ještě mám šanci v pondělí v motole... tam mi psali že mám přijít v pondělí.. takže tak.... 😉 tak uvidíme jaký budeme mít štěstí....

misullka20
17. únor 2011

jo a holky, jsme nějaký prohlídky v podolí ? nikde jsme nic nenašla ? ale podolí je tak dobrý, že to asi není třeba 😉

aajda
17. únor 2011

@misullka20 Prohlídky jestli myslíš porodních sálů, tak ty by měly být jedině v rámci předporodních kurzů a ještě jen pokud to situace dovolí a je nějaký prázdný 🙂 Kdyby se na vás nedostalo v Podolí, tak ještě můžeš Apolináře, ne? Nebo mě to tak vycházelo, že kdyby mě neregistrovali v Podolí (úterý), tak jsem mohla ještě k Apolináři (středa).

misullka20
17. únor 2011

@aajda jasně. a kolik teda stojí přeporodní kurz pro pár ? někde jsme četla 500 někde snad přes tisíc , tak jsme zmatená... :D
nu mě to zas vychází, že když ne v neděli podolí tak v pondělí motol... asi bych radši motol než apolináře... 😉

aajda
17. únor 2011

@misullka20 Mají všechno info na stránkách http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-5-60. Já si to nepamatuju, vím jen, že budu platit 2 tisíce (oba kurz plus otec u porodu).

misullka20
17. únor 2011

@aajda nu takže to tak vychází.... 1300 kurz a 700 u porodu... takže tak.. jj ten odkza vím, akorád jsme to tam nějak nepobrala...
a platí se za normální pokoj ? hele to je super.. aspoň mi pak písneě, jaký to tam bylo 🙂

aajda
17. únor 2011

@misullka20 Nene, je to 700 ty kurz, 300 otec kurz, 1000 otec u porodu 🙂 Ale to je fuk. No ono že tam jsem registrovaná ještě nezanmená, že mě nepošlou jinam... ale jinak reference dodám. A pojď spamovat do naší dikuze 🙂

misullka20
17. únor 2011

@aajda 😀 jasný :D že jsme četla že 700 otec u porodu.. to je fuk :D výdaje to stejně budou nu 😀

karol84
18. únor 2011

@misullka20
@aajda
nám bylo řečeno, že prohlídka porodního sálu je možná po domluvě (pokud bude zrovna nějaký sál volný...) i bez kurzu

karol84
18. únor 2011

@misullka20 židlí na sezení tam je tak 5-6 ks

luphen
27. únor 2011

tak se hlásím že jsem ode dneška registrovaná v Podolí😀 šel mi to tam vysedět zlatíčko manžel a šel tam radši už na pátou (otevíračka v neděli v 8:30) ale po přečtení tady fora tam šel radši takhle brzo..byl druhý na řadě😀

bl4nche
4. bře 2011

Dávám do placu svou čerstvou zkušenost s registrací. Je to opravdu drsné, ale poté, co sem dorazila v 5:10, byla sem 7! V 5:15 už nás bylo 9. V kolik asi vstávali ti, co byli mezi prvníma? Ale do 6:15 nepřišel nikdo a v 6:30 přišla 12. V sedm, když už jsme stáli v řadě podle pořadníku, se mezi nás zapletla nějaká další paní, s tím, že taky stojí frontu ... jenže když přijde v sedm, nemůže se divit, že je 13. ;)

vendisek23
6. bře 2011

Sobota.
Přišla jsem před pul šestou. První maminka v 5. Třetí v 6, od půl sedmé další. V půl deváté nás bylo 11!!
Je dobré se od začátku upisovat na svůj vlastní papír a upozorňovat na to ostatní přicházející maminky. Oni vyvěšují papír k registraci cca 15 úředem. Takto se předejde předbíhání!!!
Hodně štěstí!!

bobeska
14. bře 2011

Pondělí.
Nechci šířit paniku. Přišla jsem dneska v 5.00 a byla jsem 8. První tam stáli od 3.15. V 5.45 bylo hotovo. Je to čím dál horší. Dneska mi to opravdu přišlo extrémní. V 7.00 nás tam už tak 20 bylo. Papír na vlastní seznam taky doporučuji. Brzy se ztrácí přehled a po vyvěšení jejich seznamu se tam všichni nahrnou. Tak hodně štěstí!!!

verbalinka
14. bře 2011

To je šílenýýýý. To abych si tam šla sednout už teď, a to ještě nejsem ani těhotná 😅 Vidím to na jinou porodnici, tohle už je dost ponižující 🙄

beisis
21. bře 2011

Teda jsem se chtěla registrovat v Podolí, ale co čtu to je docela masakr.

karol84
21. bře 2011

@beisis záleží na tom, zda budeš mít štěstí - někdy se nemusí kapacita dne ani naplnit a někdy prostě přijde dvojnásobek maminek a ještě tam chodí stát 2 hodiny před... já bych to vyzkoušela, když se nezadaří, máš dost času přesunout se jinam

beisis
21. bře 2011

@karol84 No když nevyjde podolí pojedu rodit zase do Hořovic.

meo
23. bře 2011

@verbalinka je to trochu ponižující, ale když je o tu porodnici takový zájem, tak to stojí za to. Kdybych to měla podstupovat každý týden, tak bych se na to vykašlala, ale jednou dvakrát se to dá přežít.
Aspoň máme o čem vyprávět, ne? 😀

weri1
23. bře 2011

Mě to ponižující nepřipadá. Zaregistrovat v Praze se musíš všude a holt v Podolí chce asi rodit každej, proto je to tak jak to je. Já bych chtěla rodit opět jen tam, takže bych si klidně zase přivstala a šla si tam sednout

beisis
23. bře 2011

Já už se připravuju na to, jak budu vstávat před pátou, ale stejně stim jak jsem unavená to pro mě bude masakr 🙂

karol84
23. bře 2011

@beisis nebo si tam může jít stoupnout partner s tvými doklady...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru