Registrace Podolí. Kdy je dobré tam dorazit?

leandre
7. únor 2010

Ahoj, chci se zaregistrovat do Podolí do porodnice. Dle jejich infa berou jen 12 lidí za den. Kdy je dobré ráno na registraci dorazit, abych měla šanci? A nejlépe přesně 14 týden? Mám už jednoho klučinu doma, takže ani nemám moc možnost chodit to zkoušet každý den. Díky.

zizelin
21. lis 2010

@hlavinka mrkni do kalendáře - já to tam třeba mám značený. Měla jsem jen jeden termín, když má někdo dva, tak berou ten dřívější🙂 no asi záleží na tom, jaká sestra tam zrovna je, když voláš.. a bacha zase plánují malování (myslím, že někdy na léto, ale nechci strašit..)

hlavinka
21. lis 2010

Zizelin: diky, jojo, malovani jsem cetla, nejak kolem pulky cervna myslim nebo koncem cervna. Melo by to byt pred mym terminem, ale otazka je, kdy zacnu rodit, ze 😝

hrusti
22. lis 2010

V Podolí malují od 12. do 20. června. Takže já mám smolíka ☹

jarunkaxyz1
22. lis 2010

Holky, jak můžete vědět, kdy malují v Podolí, když to neví ani můj příbuzný (lékař) v této porodnici??? 😉

hlavinka
22. lis 2010

Jaru: maji to napsany na jejich strankach - http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-4-11-35 nekde spis dole (vsechny proodnice Praha)

jarunkaxyz1
22. lis 2010

hlavinko: to sice jo, ale je to rok 2010, my rodíme 2011:o), takže kliiid:o) Tohle se ještě nejmíň do února nebude vědět 😉

hlavinka
22. lis 2010

jezid marja, ajo jo, no vidis, ja jsem myslela, ze to tam maji na rok dopredu. tak pardon! 😅 😅 😕
No jo, a co kdyz tam prijdu 14+0 a oni mi reknou sorry, ale malujeme?

hlavinka
22. lis 2010

Hrusti: a jak to teda vis ty? 🙂

snehurka11111
22. lis 2010

Pokud přijdeš v termín, kdy budeš mít 14tt, a v ten den se bude plánovat malování, tak tě nezaregistrují.

snehurka11111
22. lis 2010

Ale holky, já si stejně myslím, že ten časovej harmonogram je podobnej rok od roku. Já když rodila dceru, tak to bylo +- podobně a to byl rok 2008.

hlavinka
23. lis 2010

snehurka: no jo, ale tak to maji nekde uz ted mit napsany dopredu, protoze takhle prosvihnu termin i v jine nemocnici 😒 no, holt si tam zavolam a zeptam se uplne na vsechno 😀
Ale jak rikas, taky si myslim, ze ti bude +- stejny....

verbalinka
23. lis 2010

Holky, to malování oni musí vědět dopředu, protože vás nezaregistrují na dobu malování. Pokud to není na stránkách, tak si do Podolí zavolejte 😉
Když jsem se registrovala já v r. 2008, tak registrovali i na dobu malování a stávalo se jim, že pak musely rodičky hledat jinou porodnici (jako např. já). Takže to změnili a jistí se.

valentynkaa07
23. lis 2010

Ahoj všem, já jsem si do Podolí taky raději zavolala, jestli jsem dobře vypočítala ten den, kdy se mám registrovat a mluvila jsem s příjemnou paní, takže myslím telefonická domluva není problém.

hrusti
23. lis 2010

@hlavinka Volala jsem si do kartoteky, kdy mam prijit na registraci a pani mi rekla, ze v tomhle terminu maluji.

hrusti
23. lis 2010

@jarunkaxyz1 Vzhledem k tomu, ze registrace na pulku cervna jsou v prosinci, tak musi nejpozdeji v prosinci vedet, kdy maluji (za predpokladu, ze maluji kolem pulky cervna). V unoru by bylo ponekud pozde, kdyz ma tehulka prijit ve 14+0.

hlavinka
23. lis 2010

Hrusti: aha, jak proste...A kde se teda budes registrovat?

zizelin
23. lis 2010

@jarunkaxyz1 když jsem tam čekala já a už jsem byla zapsaná na tom jejich pořadníku - tak vyšla sestra a že prý ať jdeme všichni domů, že ten termín malujou. Pak zašla, no a já jsem společně s dalšíma dvanácti těhulema málem dostala infarkt 😠 Za dvě minuty vyšla a že prý malují jindy a že je to ok - takže v tom moc pořádek asi nemají..(čili chápu, že to ani neví lékař, co tam pracuje..)

hrusti
24. lis 2010

@hlavinka Zvazuji Apolinare nebo Krc.

hlavinka
24. lis 2010

zizelin: hm, tak to je celkem sila 😖

hrusti: taky jsem si eventuelne rikala Krc

hrusti
26. lis 2010

@hlavinka Mne jediny, co na Krci stve, je ze se tam plati epidural a neni to zrovna mala castka 😠

chlubnovara
26. lis 2010

Uzávěr porodního sálu pro rok 2011 bude 12.6.-20.6. a další 30.10.-7.11.2011. Informaci mám přímo do vedoucí kartotéky.

hlavinka
26. lis 2010

Hrusti: a kolik? Ale podle mne, pokud bude indikovanej, tak ho nemusis platit ne? Jen pokud by byl na vyzadani, ne?

sandalek
28. lis 2010

Ahoj holky, já se byla registrovat do Podolí min. týden, dorazila jsem v 5,30 a už jsem byla sedmá.
Musíte jít přesně v den, kdy vám vychází 14+0tt. Jak udeřila sedmá hodina, šlo to jako po másle. Stačí mít s sebou průkazku a kartičku pojištěnce.

sandalek
28. lis 2010

hlavinka: ahoj, já jsem na stránkách Krče četla že za epidural chtějí 5700Kč !!!!! což mi přijde šílený ... doufám, že tam mě neodvezou, když bude v Podolí plno ... ikdyž asi v tu chvilku budu ráda, že mi někde vůbec pomůžou ...

sandalek
28. lis 2010

jo a ještě doporučuji, jestli si chcete pohodlně sednout hned u kartotéky, tak tam bylo jen 6 židlí !!! já byla sedmá, takže jsem stála, protože jsem nechtěla sedět na studených schodech... papír, kde jsme se měli zapsat do pořadí, jak jsme přišly, tam dali cca v 6:45

hlavinka
29. lis 2010

Sandy: Ty jo, tak to je celkem dost:o(( No, ale zas na druhou stranu, mozna kdyz uz clovek fakt nebude moct, asi to da 😒

nepovedej, uz v 5:30 a byla jsi 7? to je fakt sila. ja jsem si rikala, ze bych jela nak na tu pul sestou, ale nevim, asi pujdu driv, co kdyz jich pak bude zas vic tech tehotnejch???? huuuuuu

sandalek
29. lis 2010

hlavinka: no nechám si ten epidurál v záloze, třeba mi to ani nestihnou dát, nebo budu mít porod v pohodě, to víš mamča ta mě uklidňuje, že když to zvládly ženský kdysi, tak já taky :o) ale zase když se naskýtá ta možnost nechat si ulevit, tak proč ne ? 🙂

No kamarádka rodila v říjnu v Podolí a když se tam začátkem roku byla registrovat, tak mi radila abych tam byla do 5:30. Vstávání sice bylo hrozný, ale celkem rychle to uteklo, vzala jsem si sváču a čtení a uteklo to rychle, jakmile otevřou tu kartotéku, tak ¨je to fofr, jen si vezmou tu kartičku, průkazku, zeptají se tě na tel. číslo, dají ti razítko a jdeš 🙂
Kartotéka je hned když vejdeš hlavním vchodem, tak napravo u fontánky ... hned naproti dveřím kartotéky jsou dveře matriky. Neboj, podle mě 5.30 stačí 🙂 Přeju hodně štěstí !

hlavinka
29. lis 2010

Sandalek: diky, vim, kde to tam je, rodila jsem tam.....

jasne, ze to zvladnes. I kdyz to boli, da se to vydrzet, neni to nic tak extra, aby clovek mel pocit na umreni 😉

weri1
29. lis 2010

holky,prvne,se,omlouvam,za,zpusob,psani,nejde,mi,klavesnice,tak,jak,ma.porod,se,dá,zvládnout,i,bez,epi.já,ho,sice,mela,ale,proto,aby,se,mi,rozjel,porod...nerozjel,nakonec,tak,jak,mel.mela,jsem,cisare,a,pro,me,bolest,po,cisati,byla,horsi,ajak,cely,kontrakce.jinak,podoli,porodnice,na,jednicku,s,hvezdickou

hlavinka
4. led 2011

zdar holky - byla jste se nektera ted registrovat? Ja jen jestli mam jet jeste driv nez na pul sestou rano?????? diky (jedu zitra, nepotkam se tam s nekym? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru