Registrace v porodnici. Jakým způsobem?

theresa
20. bře 2008

Ahoj holky, prosím jakým způsobem se registrovat v porodnici. Chtěla bych rodit v Brně-Bohunicích, ale nevím, vůbec jak na to. Máte již s registrací některá zkušenost?

marci
20. bře 2008

Taky by mě zajímalo zda je nutné se v brněnských porodnicích registrovat?
Thereso asi taky koukáš na televizní noviny, co? 😉

theresa
autor
20. bře 2008

Tak to jsi odhadla úplně správně 😵 . Mě už s tím totiž všichni straší, že bude v létě strašný nátřesk ve všech porodnicích. Určitě nechci k Milosrdným, protože jsem tam ležela na gynekologii a nic horšího jsem v životě nezažila.

marci
20. bře 2008

Já nevím, ale někde jsem četla, že v Brně se zatím rodí bez nějaké předchozí registrace, ale nevím jaká je aktuální situace

nikka.vo
20. bře 2008

Holky, nevim jak je to u vás, ale mě doporučovali a i na ofiko stránkách porodnice to psali , že je dobré se zaregistrovat od nějakého 12tt, čím dříve tím lépe, že pak taky můžete ostrouhat mrkvičku a bude plno. V Praze to funguje tak, že si zavoláte, řeknete termín porodu, rodné číslo a nevim jestli ještě něco, pak vám řeknou vaše registrační číslo a s ním se první návštěvu v porodnici prokážete a vystaví vám tam kartu 😉 Určitě neotálejte ani týden a volejte co nejdřív, pak by jste mohly být zklamané 😖 Za zavolání nic nedáte a regostrace třeba neni povinná, ale neni špatné ji mít a být přednostně 😉

kacka.va
21. bře 2008

holky, koukněte na stránky dané porodnice a nebo si tam zavolejte, v každé to mají trochu jinak, tak abyste to zbytečně neprošvihly 😉. V Praze je to taky všude jiné. Např. u Apolináře registrují opravdu až od 16 týdne, dřív ne. U Aplináře žádné registrační číslo nedávají, prostě pak jen nahlásíte jméno a na jaký termín porodu jste registrované

pattie
25. bře 2008

Taky jsem se nejdřív podívala na webovky pražských porodnic, většinou tam o registraci píšou. Zavolala jsem tam, oni řekli, ať přijdu co nejdřív. Samotná registrace probíhala tak, že jsem odevzdala legitku, za 2 minuty mi jí sestra vrátila - mám v ní razítko z Motola - a nazdar. Toť vše.

marfuska01
25. bře 2008

V Brně se neregistruje nikde, zatím 🙂

V některých v Praze jo, ale k nám to naštěstí ještě nedošlo 🙂

ada80
25. bře 2008

Holky a nevíte jak je to v porodnici v Pardubicích nebo Hradci Králové?

olivz
27. bře 2008

Ahoj těhulky,v brněnských porodnicích se opravdu neregitruje.Vaše gynekolžka vás sama kolem 36 tt předá do péče vámi vybrané porodnice,kam potom budete docházet na kontroly. 🙂

pindruska
21. dub 2008

Článek z Aperia.. co si o tom myslíte?
http://www.aperio.cz/download/Pravni_rozbor_k_r...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru