Rodila jste některá do vody v ČR? V jaké porodnici?

eveluska
14. dub 2014

Rodila jste nektera v CR do vody? V jake porodnici a doporucila byste ji? Dekuji 🙂 Nasla jsem jich jen par a u nekterych, ze tam sice porody do vody delaji, ale probehly tam napr. jen tri apod., takze realita se od slibu na webovkach bude asi trochu lisit....

ldavidova
14. dub 2014

Skvělá otázka, také by mě tato možnost zajímala 🙂. Bohužel my v okolí nemáme žádnou nemocnici, která tuto možnost nabízí..

apacheee
AMBASADORKA
14. dub 2014

Vím na stoprocent, že je prováděli ve Vrchlabí, ale to je momentálně zavřené:( Taky pátrám...

eveluska
autor
14. dub 2014

@apacheee ja vim, nejblizsi jsem prave nasla az nekde na morave 😅

apacheee
AMBASADORKA
14. dub 2014

@eveluska Dělali je i v Litomyšli, ale opět, je zavřené:( Máme to tady v tom koutě republiky s tímhle docela naprd. Já už se s touto myšlenkou pomalu začínám loučit a to teda silně nerada, ale přece nepojedu rodit až do Brna:(

hanka.
14. dub 2014

Brno ano, ale to opravdu máte z ruky :-/

brouzdalka
14. dub 2014

Havlíčkův Brod, ale opět je tu ALE 🙂 Prý se tak dá rodit, jen pokud slouží pan primář, ostatní lékaři od toho dávají ruce pryč.

gosa22
14. dub 2014

mám kamarádku porodní asistentku (prošla mnoha pražskými velkými porodnicemi, i těmi menšími) a ta mi tuhle variantu hned zatrhla 😉 taky jsem to plánovala, ale prý je tam moc rizik, o kterých se veřejně nemluví (zejm. infekce - i přesto, že mnozí tvrdí, že je to ošetřeno a nehrozí nic), nešla bych do toho...

veronika162
14. dub 2014

Porodnice Jihlava je dělá také, ale po konzultaci s porodní asistentkou jsem si porod do vody rozmyslela a budu rodit normálně 🙂

pajenka
14. dub 2014

@eveluska V porodnici v Uherském Hradišti taky nabízí tuto možnost

eveluska
autor
14. dub 2014

@pajenka to je hodne daleko 😅

pajenka
14. dub 2014

@eveluska Promiň, nevšimla jsem si, z kterého jsi kraje 😅

pvladka
19. kvě 2014

Ahoj, co vím, tak u nás v Havl. Brodě se nechá rodit do vany, jak už výše psala @brouzdalka, ale jak píše, je to tam nějaké omezené, tak jedině optat se
http://www.onhb.cz/article.asp?nArticleID=150&n...

charminge
19. kvě 2014

Porody do vody dělávali a nejspíš ještě dělají v Jablonci nad Nisou. A na Jabloneckou porodnici slyším jen samou chválu. Tak aby jste třeba nemuseli do toho Brna 😉

liberol
19. kvě 2014

V Jablonecké porodnici neumožňují rodit do vody. Rodila jsem tam před 5 měsíci, sice tam mají na porodním sále vanu (bazének) ale rodit tam nenechají. Ale jinak samá chvála na tuto porodnici, celý můj porod jsem prožila ve sprše na míči, nikdo mě nenutil ležet v kontrakcích na monitoru, jen jsem vždycky vylezla, sestra přiložila sondu na břicho a po půl minutě už mě zase propustila do sprchy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru